• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser580

Guest
@Dragomira, być może mi to umknęło, ale w tych okienkach nie widziałam, żeby było napisane, że dostanę runę (widziałam tylko wyszarzoną ikonkę runy na 5 skrzynce w prowincji), a TO jest właśnie ta najbardziej pożądana nagroda.
Idąc tym tokiem rozumowania, w dwóch przypadkach, na które natrafiłam:
  • Runa za 3 gwiazdki vs Brak runy za 4 gwiazdki.
  • Runa za bliską prowincję vs Brak runy za dalszą prowincję.
Widzę wyraźnie, że za łatwiejsze etapy dostałam lepsze nagrody.
Można tutaj próbować ważyć, że jak relikt bonusowy, to coś tam, ale wystarczy, że dobije się do 700% i już ten argument upada. O niebonusowych nie mówię nawet, a rankingi i tak są dla tych, co się za przeproszeniem... "ślimaczą".
Jak ktoś mi teraz z poważną miną napisze, że będę mieć relikty do czarów, to ostrzegam: mogę pęknąć ze śmiechu i zabrudzić ściany na tym sterylnym forum. ;)

@thek, widzę, że się rozumiemy.
 

DeletedUser878

Guest
Turnieje są nieprzydatne moim zdaniem. Jedyny ich plus to, że można sobie podnieść bonusy w przypadku zwiększonej produkcji towarów, ale poza tym - nie można w nieskończoność podnosić. Ja na razie nie ulepszam tego, szkoda mi ksiąg. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja póki co też bardzo losowo trafiałem. Jako, że kryształy nie są moimi bonusowymi, to robiłem je tak "na odwal się" i tylko 4 prowincje otwarłem, a w dwóch do 5 gwiazdki dotarłem, bo walki jak dla mnie były przez to banalne. I przy 3 gwiazdkach dostawałem runę, ale przykładowo na 4 gwiazdki dostawałem przykładowo oprócz punktów jedynie 2 relikty i brak punktów wiedzy, a na drugiej już z kolei 6 punktów wiedzy. Strasznie niedeterministyczne. Nie da się kompletnie przewidzieć co będzie nagrodą. Brak choćby jakichś widełek co można by trafić.
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Tyle że @Dragomira te nagrody są bardzo dziwnie wyliczane i to na kilku forach jest już napisane. Jeśli za 2 gwiazdkę w prowincji jest czasem więcej niż za 3 gwiazdkę, to jest to conajmniej dziwne. Algorytm przyznawania tych nagród jest po prostu nieprzewidywalny. Trudno ocenić bowiem czy dalsze podbijanie prowincji ma sens i wbijanie jej gwiazdki kolejnej ma po prostu sens.

Min dlatego że nie ma obecnie jasnych zasad turniejowych, nie chcę mieć z turniejami do czynienia. Odblokowuje je tylko wtedy kiedy zostanie wgrania odpowiednia do nich poprawka. Bowiem takie zgaduj zgadula, za turnieje mnie nie bawi a mocno irytuje ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
@Kusziel ja grałem w 4 prowincjach i miałem 157 :) Osobiście uważam, że na tę chwilę turnieje są niedopracowane. Przykład? Brak choćby tablicy wyników w tunieju sprawia, że gracze nie wiedzą czy mają szansę na wejścia do Top100, są tam już, a jeśli tak to gdzie? Brak jasnych kryteriów przyznawania nagród. A to zaledwie wierzchołek góry uwag jakie można im zarzucić :)
 

DeletedUser80

Guest
(...)Brak choćby tablicy wyników w tunieju sprawia, że gracze nie wiedzą czy mają szansę na wejścia do Top100, są tam już, a jeśli tak to gdzie? (...)

Hm, od początku była.
W rankingu pojawiła się zakładka Turnieje i można było na bieżąco sprawdzać ranking.
Zresztą zakładka została. Zająłeś 179 miejsce ale nie masz czego żałować.
Za 56 miejsce dostałem całe 45 punktów. Wypas.
 

DeletedUser

Guest
Też dzięki, bo akurat tam nie patrzyłem już od chyba tygodni. Myślę, że bardzo intuicyjne byłoby uwzględnienie rankingu już gdzieś na poziomie samego turnieju.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajna sprawa z tymi turniejami :) można zdobyć nieco reliktów i punktów wiedzy, co według mnie jest świetną nagrodą za udział.
Dobra robota. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry