• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.40

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Nie wiem, ale logicznie tak powinno być, ponieważ również technologie nie mają wpływu na już odkryte prowincje. Dla pewności, jutro o to zapytam.
 

DeletedUser1174

Guest
Zrzut ekranu jaki zamieściłem powyżej pochodzi z prowincji odkrytej przed aktualizacją.
 

DeletedUser2489

Guest
Nie wiem czy to po aktualizacji, ale czy u Was też w manufakturach pokazuje teraz produkcje na 3h zamiast na cały dzień?
 

DeletedUser1174

Guest
Kolejna prowincja odkryta kilka dni temu i 1 oddział przeciwnika. Walka bardzo łatwa.
walka.jpg
 

DeletedUser1470

Guest
tez dzieki:D ale teraz veto!! sprawdzalam wszystkie dostepne prowincje a na s1 mam lekkie zaleglosci wiec 11 zbadanych i w zadnej nic sie nie zmienilo, w zadnej nie mam mniej niz 4 oddzialy wroga. A dodam jeszcze ze są one oznaczone na pomaranczowo jako poziom trudny a nie na czerwono... a tak bardzo liczylam na tą zmiane...:( oczywiscie zapuscilam tez zwiad po aktualizacji w celu sprawdzenia
 

DeletedUser1748

Guest
wiem, że of topik i może to usuniesz Szanowna Dragomiro, ale prosiłbym o wyjaśnienie, bo właśnie z Supportu dostałem informację, że w końcu po 2 latach został wyeliminowany błąd i teraz kasa w Ratuszu z motywacji zatrzymuje się po tym jak ktoś zostanie zmotywowany 20 razy !!

to był taki błąd ? , czy może część związana z rebalansem gry ?

trochę tu zostaliśmy wydym... i to bez żadnej oficjalnej informacji mi się wydaje.

dlaczego nie ma o tym nigdzie informacji ?

Proszę o odpowiedź
 
wiem, że of topik i może to usuniesz Szanowna Dragomiro, ale prosiłbym o wyjaśnienie, bo właśnie z Supportu dostałem informację, że w końcu po 2 latach został wyeliminowany błąd i teraz kasa w Ratuszu z motywacji zatrzymuje się po tym jak ktoś zostanie zmotywowany 20 razy !!

to był taki błąd ? , czy może część związana z rebalansem gry ?

trochę tu zostaliśmy wydym... i to bez żadnej oficjalnej informacji mi się wydaje.

dlaczego nie ma o tym nigdzie informacji ?

Proszę o odpowiedź
Serio???Robi się co raz bardziej ciekawie;)
 

DeletedUser1220

Guest
wiem, że of topik i może to usuniesz Szanowna Dragomiro, ale prosiłbym o wyjaśnienie, bo właśnie z Supportu dostałem informację, że w końcu po 2 latach został wyeliminowany błąd i teraz kasa w Ratuszu z motywacji zatrzymuje się po tym jak ktoś zostanie zmotywowany 20 razy !!

to był taki błąd ? , czy może część związana z rebalansem gry ?

trochę tu zostaliśmy wydym... i to bez żadnej oficjalnej informacji mi się wydaje.

dlaczego nie ma o tym nigdzie informacji ?

Proszę o odpowiedź

To jakiś żart? Chyba właśnie mój ratusz został zmotywowany 20 raz i jakoś wartość stoi, aż sobie poczekam do jutra, żeby się upewnić.

Ale przecież jeszcze jakiś czas temu było, że z motywacji ratusza zbierałam tyle, że mi starczało na wyrównanie straty za zwiad czyli jakieś 4600k monet, a teraz mam zaledwie 1900k i więcej nie idzie :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasiaczb

Zwiadowca
Witam:))
A może by tak w ogóle wyjaśnić na czym ta aktualizacja wczorajsza polegała bo nie wiadomo czy to znowu jakieś nieprzewidziane błędy czy tak ma być? Zwykle dostajemy info, a wczoraj nic,cisza...
 

DeletedUser2287

Guest
witam,
na win mam problem z hurtownikiem
wyświetla mi tylko pierwszą stronę
proszę o naprawę
dziękuję
Magda
PS. przed chwilą miałam aktualizację, nie pomogło u hurtownika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
witam,
na win mam problem z hurtownikiem
wyświetla mi tylko pierwszą stronę
proszę o naprawę
dziękuję
Magda
PS. przed chwilą miałam aktualizację, nie pomogło u hurtownika
Zasmucę Cię - to nie jest błąd. Teraz nie można kupować u hurtownika towarów, których manufaktur jeszcze się nie zbadało.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
Dodałam do obu aktualizacji brakujące informacje. W pierwszym przypadku (1.39) zwyczajnie przegapiliśmy zmianę, bo wynikała ona z naprawy innego błędu. Przepraszam Was za brak informacji w tej sprawie, postaramy się bardziej szczegółowo opisywać wewnętrzne listy, aby nic nie przegapić w ogłoszeniach.
Limit Ratusza nie działał od dość dawna, ale wiemy to dopiero teraz, bo nikt nam nie zgłaszał tego błędu - zapewne niewiele osób w ogóle wiedziało, że limit istnieje. U tych osób, u których limit działał, powyżej 20 motywacji nie przychodziły dalsze powiadomienia o kliknięciach w Ratusz (bo kliknięcie jest zawsze możliwe poza czasem rozbudowy), więc też nie widzieli, że coś jest nie tak i tego nie zgłaszali.

W sprawie Hurtownika, naprawa została dodana w ostatniej chwili, dopisałam ją również do ogłoszenia. Hurtownik powinien mieć zablokowane towary, które nie są jeszcze odblokowane.
 

DeletedUser1220

Guest
Dodałam do obu aktualizacji brakujące informacje. W pierwszym przypadku (1.39) zwyczajnie przegapiliśmy zmianę, bo wynikała ona z naprawy innego błędu. Przepraszam Was za brak informacji w tej sprawie, postaramy się bardziej szczegółowo opisywać wewnętrzne listy, aby nic nie przegapić w ogłoszeniach.
Limit Ratusza nie działał od dość dawna, ale wiemy to dopiero teraz, bo nikt nam nie zgłaszał tego błędu - zapewne niewiele osób w ogóle wiedziało, że limit istnieje. U tych osób, u których limit działał, powyżej 20 motywacji nie przychodziły dalsze powiadomienia o kliknięciach w Ratusz (bo kliknięcie jest zawsze możliwe poza czasem rozbudowy), więc też nie widzieli, że coś jest nie tak i tego nie zgłaszali.

Droga Dragomiro to jest po prostu wierutne kłamstwo. Od kiedy to niby wprowadzono limit 20 motywacji na ratuszu? Chyba od aktualizacji 1.39? Kiedyś był problem, że nie odświeżała się ilość monet z uzyskanej pomocy sąsiedzkiej w ratuszu, ale to zostało jakiś czas temu naprawione. ZAZNACZAM, że odkąd gram w tę grę LIMITEM na pomoc sąsiedzką w ratuszu był POZIOM RATUSZA czyli pojemność skarbca.

2 października zgłaszałam na forum jak i do supportu problem z "zamrożeniem" ilości monet z pomocy sąsiedzkiej i wtedy odpisałaś, że nic takiego nie ma miejsca. (Baaa... sugerowałaś, że może po prostu przekroczyłam pojemność skarbca! I to jest dowód na to, że nawet CM nie wie jakie zmiany są wprowadzane :) ) No, ale teraz przypadkowo już wiem jak to możliwe. Wystarczy, że ktoś zmotywuje mój ratusz 20 razy i mam "zamrożenie". Tylko skąd miałam wiedzieć, że to "zamrożenie" ma związek ze zmianą w działaniu LIMITU Z POMOCY SĄSIEDZKIEJ W RATUSZU, przecież nikt o tym graczy nie poinformował!!! Z Twojego tłumaczenia wynika, że to w sumie nie była zmiana tylko naprawa innego błędu? JAKIEGO? Piszesz, że limit ratusza nie działał od dość dawna czyli od kiedy? Od aktualizacji 1.39 czy może wcześniej?

Nasuwa mi się również pytanie co do samego działania limitu w nowej postaci. Z tego co napisałaś rozumiem, że po przekroczeniu limitu 20 motywacji w ratusz, ratusz nadal można motywować, ale ja nie otrzymuję żadnej informacji o tym, że limit został już przekroczony. No w sumie to otrzymuję, bo nie przychodzi więcej powiadomień o zmotywowaniu ratusza. Ja mam pytanie do projektanta tego elementu, czy on uważa, że ja jestem jasnowidzem i wiem, że ktoś to jednak zmotywował mój ratusz, ale ponieważ już przekroczyłam limit 20 motywacji, to następne motywki nic mi nie dają. Kasy nie ma (i nawet nie wiem dlaczego, bo przecież projektant zakłada, że skoro o godzinie X przestaną pojawiać się powiadomienia, to znak, że limit przekroczyłam!). Sorry, ale jako ktoś nie widzi absurdu takiej sytuacji, to dla MNIE JEST KRETYNEM.
Pytanie czy w takiej sytuacji, że np mój sąsiad zmotywował mój ratusz po osiągnięciu już limitu 20 motywacji, to jeśli ja będę motywowała takiego ktosia, to będzie miał złotą łapkę czy zwykłą?

ŻĄDAM KONKRETNYCH ODPOWIEDZI!!

IG jest po prostu bandą oszustów i nie rozumiem ich podejścia do graczy/klientów!! Dla nich targetowym graczem jest gracz, który loguje się najlepiej raz na tydzień. IG aktywnych graczy tylko i włącznie każe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
Również nie pamiętam... a gram już sporo czasu, żeby był limit w ratuszu - jak pisze przedmówczyni, limitem była pojemność ratusza. I czy teraz dziwicie się, ze założyłem ankietę o tym, że Nasz CM jest do odwołania....
 

DeletedUser626

Guest
Jak długo limit nie działał nie wiem, co najmniej 2 miesiące, ale równie dobrze może to być rok. Gdybyśmy o nim wiedzieli to zostałby naprawiony wcześniej, ale jak wspomniałam wcześniej - nie wiedzieliśmy. I nie mogę się pochwalić pamięcią w tej kwestii, nie zwracałam nigdy uwagi na limit w Ratuszu bo sama zbieram monety gdy tylko je widzę. Informacje które mam pochodzą od projektantów gry. O błędzie dowiedziałam się gdzieś w sierpniu i nie wiedziałam, że błąd został naprawiony w 1.39, dlatego nie było tego w ogłoszeniu i za to Was przeprosiłam. Oczywiście moja odpowiedź wtedy była w związku z tym błędna, bo sądziłam, że limit wciąż nie działa. Za to również przepraszam Ciebie, odpowiadałam zgodnie ze swoją wiedzą, nie chciałam nikogo wprowadzać w błąd.
Powiadomienia się pojawiają, błędem był wcześniejszy ich brak.
 

Midi67

Rozbójnik
@Dragomira tu nie chodzi o przeprosiny ale o szacunek i podejście do Nas Graczy szczególnie tych, którzy już trochę czasu poświęcili tej grze ... z czym masz Ty i IG duży problem.
 

DeletedUser1220

Guest
Jak długo limit nie działał nie wiem, co najmniej 2 miesiące, ale równie dobrze może to być rok. Gdybyśmy o nim wiedzieli to zostałby naprawiony wcześniej, ale jak wspomniałam wcześniej - nie wiedzieliśmy. I nie mogę się pochwalić pamięcią w tej kwestii, nie zwracałam nigdy uwagi na limit w Ratuszu bo sama zbieram monety gdy tylko je widzę. Informacje które mam pochodzą od projektantów gry. O błędzie dowiedziałam się gdzieś w sierpniu i nie wiedziałam, że błąd został naprawiony w 1.39, dlatego nie było tego w ogłoszeniu i za to Was przeprosiłam. Oczywiście moja odpowiedź wtedy była w związku z tym błędna, bo sądziłam, że limit wciąż nie działa. Za to również przepraszam Ciebie, odpowiadałam zgodnie ze swoją wiedzą, nie chciałam nikogo wprowadzać w błąd.
Powiadomienia się pojawiają, błędem był wcześniejszy ich brak.

Droga Dragomiro dalej brniesz w kłamstwa. Jeśli limit 20 motywacji został wprowadzony wcześniej niż w aktualizacji 1.39, to dlaczego jeszcze do końca września zbierałam po 4600k (i więcej) monet z pomocy sąsiedzkiej, a od 1 października maksymalnie już tylko 1900k, co odpowiada właśnie limitowi 20 motywek? Dlaczego gdy zgłosiłam błąd sugerowałaś, że osiągnęłam poziom skarbca? To dowodzi jednego, że jeśli miałaś pojęcie o tym limicie to świadomie zataiłaś informację, że IG wprowadził zmianę w limicie na pomoc sąsiedzką w ratusz polegającą na tym, że limit nie odnosi się do poziomu skarbca a do ilości udzielonych motywek w ratusz.

Pytam jeszcze raz kiedy IG wprowadziło limit 20 motywek (i nie interesuje mnie czy działało to czy nie)? Na to pytanie NIE otrzymałam odpowiedzi.

I jeszcze pytanie o łapki. Czy jeśli czyjeś motywki po przekroczeniu limitu 20 motywek w mój ratusz staną się, że tak napiszę "nieefektywne" dla mnie (czytaj brak monet z pomocy), to czy te motywki mimo wszystko będą łapkami złotymi czy zwykłymi?
 

DeletedUser1748

Guest
nie zwracałam nigdy uwagi na limit w Ratuszu bo sama zbieram monety gdy tylko je widz

przepraszam, ale przy całym szacunku nie wierzę w to co napisałaś - grasz tę grę przynajmniej od grudnia 2015, ja chwilę dłużej (choć z przerwą) ale od czerwca 2015 i nigdy nie było żadnego limitu, nikt nigdy nie wspomniał o limicie lub o możliwości jego wprowadzenia, bo przecież jest limit związany z poziomem ratusza, zwłaszcza, że limit 20 motywacji to całkowice poroniony pomysł, skoro w bractwie może zmotywować Ciebie 24 osoby,

dodatkowo każdy, kto idzie na urlop chce, aby mu motywować ratusz bo wie, że po powrocie będzie miał full kasy .. także takich wyjaśnień o błędzie, który hula od dwóch lat "ciemny lud" nie kupi

coraz bardziej zniechęcacie ludzi do gry, chodzi o wymianę graczy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry