• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.46

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2896

Guest
Najbardziej brakuje mi w aplikacji dostępu do turnieju. Czekam niecierpliwie, aż to zmienicie :)
 

DeletedUser2029

Guest
Wychodzi na to, że nasz protest został zauważony i zaczęli myśleć nad tematem. Szkoda tylko, że największe bractwa które rozdają tu karty w większości olali bojkot i uczestniczyli w tym wyścigu szczurów. Efekt mógłby być większy.
 

jakub357

Łucznik
Gdzie jest informacja o naprawionym błędzie z zadaniami powtarzalnymi w aplikacji mobilnej? Nigdzie nie widze, a @Dragomira pisała obiecując, że ma to być zrobione w poniedziałek.
 

DeletedUser875

Guest
Czekam i czekam na to żeby na aplikacji móc w cuda zainwestować ma skończone drzewo rozwoju i nie mam jak wydać punktów wiedzy jak tylko w cuda a jak jeszcze wpadnie mi kilkanaście punktów za skończony cud tak się bujam z nimi na apku to co najważniejsze w aplikacji jest olewane
 

DeletedUser1256

Guest
A co ciężko się pompuje PW na konto główne z multikont ? Mam nadzieję że to nigdy nie nastąpi albo cudki potraktują jak handel.
 

DeletedUser2017

Guest
Nadal brak turnieju w aplikacji a to moim zdaniem bardzo by się przydało ponieważ nie każdy siedzi w domu przed kompem tylko ma swoje życie prywatne :D
 

DeletedUser626

Guest
@jakub357 Poprawka nie została dodana do ogłoszenia, bo wymagała jeszcze przetestowania w piątek i niestety nie wiem czy zostanie dziś dodana do aktualizacji. Przykro mi jeśli wprowadziłam Was w błąd, gdy pisałam wiadomość poprawka wyglądała na gotową.


@dominiczek74 , @PMprzemek W aplikacji możliwość inwestowania w Cuda ma teraz priorytet, ale jest to duży dodatek, potrzeba więc czasu na jego wprowadzenie. Turnieje są dalej w kolejce, ale również zostaną dodane.
 

Deleted User - 172852

Guest
@Dragomira Aktualizacja uniemożliwia teraz wejście na mapę :) Zarówno na laptopie jak i na Puffinie nie ładuje się plansza z mapą.
 

DeletedUser2017

Guest
@Alex35 U mnie też od 2 dni coraz częściej otwiera się okienko "sesja wygasła zaloguj się ponownie" a przedtem nie miałem z tym problemu, wszystko działało płynnie ;) Wczoraj zaktualizowało mi Windowsa i teraz może zacznie działać poprawnie zobaczymy :D
 

Deleted User - 172852

Guest
Bo Ciebie nie lubi:)
U mnie się ładuje.
Znam następny tekst "proszę wyczyścić ciasteczka bla bla" ale chyba to będzie dobra rada.

Ewidentnie mnie nie lubi :)
Ciacha wyczyszczone i inne zbędne goopoty. Nadal mapę mam niedostępną :)
 

DeletedUser2017

Guest
@Alex35 Jedyne co mogę poradzić to napisać do obsługi gry zazwyczaj szybko odpowiadają :)
 

Krzysztof23

Wędrowiec
@Dragomira Napotkałem w aplikacji 3 błędy
- ciągłe gubienie połączenia z czatem bractwa
- zawieszanie się aplikacji (komunikat aplikacja nie reaguje) podczas pomocy sąsiadom/członkom bractwa
- brak możliwości wyjścia z aplikacji bez wylogowania się z konta/brak informacji "czy chcesz opuścić grę" czy tym podobny gdy używa się przycisku cofania w telefonie.

Z góry przepraszam jeżeli komentarz umieściłem w złym wątku.

Aktualizacja według mnie jest aktualizacją poprawkową, cieszę się:), że deweloperzy gry starają się Ją udoskonalać i poprawiać
 

Deleted User - 172852

Guest
Nie wiem czyja to zasługa, ale usterka na mojej mapie się naprawiła :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry