• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.46

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1775

Guest
Sortowanie ofert na rynku po aktualizacji to masakra jakaś... :mad:
 

DeletedUser2017

Guest
Sortowanie ofert na rynku po aktualizacji to masakra jakaś... :mad:

Mnie się nawet podoba, poprzednio na mobilce była możliwość przełączenia na oferty bez opłat ale po aktualizacji nie ma już tego. Przynajmniej nie muszę przeglądać wszystkich ofert tylko te do 2 gwiazdek a reszta mało interesująca :D
 

DeletedUser1775

Guest
sortowanie wg gwiazdek - ok (chociaż większość tych 3gwiazdkowych ofert to wymiana między grupami i tak nieopłacalna), ale po co przed sortowaniem wg towarów wlazło sortowanie wg wielkości oferty??? teraz, zamiast wszystkich ofert danego towaru obok siebie, mamy miszmasz drewna przetykanego klejnotami, a co za tym idzie krzyżowe zdejmowanie ofert dla bractwa leży i kwiczy, bo kurczę nie będę przecież z ołówkiem w ręku spisywać, kto i czego wystawiał 5, kto 10 tysięcy, a kto po 200 czy 500 szt... do tego jeszcze starsze oferty przed nowszymi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
A czemu by nie móc w jednej ofercie mieć kilka pakietów? 1000 drewna za 1000 klejnotów x10. Pomysł wisi już z 2 lata, a czasami tożsamych ofert jest na 3 strony - to dopiero przewijania
 

DeletedUser1775

Guest
jak szukam czegoś konkretnego, to używam, i używałam wcześniej także, wyszukiwania wg towaru ;)
jednak to obecne sortowanie znacznie utrudnia przede wszystkim krzyżowe zdejmowanie ofert między sąsiadami, a bractwem :) możliwe, że o to właśnie chodziło twórcom ;)
 

DeletedUser2017

Guest
U mnie akurat wyskakuje codziennie średnio jakieś 20 - 30 ofert u kupca i mogę sobie je dowolnie filtrować: osobno towary oferowane i żądane jak i osobno dla bractwa też z możliwością filtra na towary oferowane i żądane. Mnie te gwiazdki za bardzo nie przeszkadzają nawet ułatwiają bo nie muszę schodzić niżej jak do 2 gwiazdek ale to tylko moje spostrzeżenie :)
 

DeletedUser1775

Guest
po raz kolejny - nie przeszkadza mi sortowanie wg gwiazdek... jak ktoś szuka okazji, znajdzie je na początki i dodatkowo ostatnich stron z 1 lub wcale przeglądać nie musi :) przeszkadza mi, że w sortowaniu domyślnym wielkość oferty jest brana pod uwagę przed towarem, przez co oferty danego towaru są poszatkowane, a przecież wchodząc na rynek szukamy ofert towarów, a nie ofert na 10 tys, 5 tys, 1tys...
 

DeletedUser80

Guest
Idąc do sklepu (z reguły:)) wie się co chce się kupić.
Dlatego uważam, że pierwszym filtrem bezwzględnie musi być towar, drugi już jest mniej istotny.
Aktualne rozwiązanie dla osób które mają po 40 i więcej stron ofert jest dyskwalifikujące.
Można się tylko zastanawiać co przyświecało twórcy tego "ulepszenia", bo wygoda graczy na pewno nie.
 

DeletedUser174

Guest
@Dragomira
w sortowaniu ofert na rynku na pewno jest jakiś sens. Myślę że wszyscy beda zainteresowani wg jakiego klucza są one do jasnej anielki sortowane bo ja najwidoczniej za głupia jestem i nie rozumiem #$_@@##@!@#$

widzę na poczatku 3 gwiazdki:
oczywiście 100% to są oferty w stylu 10k klejnotów za deski... ta na pewno na grze jest cała masa debili co bedą zdejmować te oferty bo ktoś zejdzie z ceny o 10 desek i dostaje 3 gwiazdki. Promocja jak jasna cholera

ale trudno trzeba się przez to przekopać... szukamy 2 gwiazdek i tu możemy coś już podziałac pewnie
to mamy w kolejności:
eliksir
eliksir
pył
deski
jedwab
deski
stal
zwoje
deski
marmur
klejnot
jedwab
deski
yyy co to ma być??? sortowanie wg ofert gracza? a co za różnica czy kupię towar od Kasi czy Basi czy innego diomka... jak nick zaczyna się na a- to te deski sa inne niż od teho na f- k- czy dowolna inna literę?
a teraz jeszcze do tych w obrębie grupy wmieszane są te między grupami, bo sa od tego samego gracza!!! kurde

ja rozumiem że ludziom ułomnym umysłowo należy się większa tolerancja , bo co zrobić Bozia i tak ich pokarała. Ale może niech IG zacznie rekrutować ludzi do pracy w psychiatryku? Bo mam wrażenie że tam znajda lepszych...

@Dragomira oczekuje wyjaśnienia jaki jest klucz do sortowania ofert byśmy mogli się rozeznać w tym bagnie!!!
 

DeletedUser80

Guest
Klucz jest prosty tylko idiotyczny.
Pierwsze kryterium - ilość gwiazdek. Im proporcja większa, tym oferta wyżej.
Gdy jest kilka ofert w tej samej proporcji - sortowanie jak w 2 gwiazdkach,
Przejdźmy na dwie gwiazdki.
Tu sortowanie jest według ilości, gdy ilość jest taka sama - jak dotychczas - według surowców.
Przy jednej gwiazdce i brak - tak samo jak przy 3.
Przypomniał mi się od razu dowcip.
Facetowi podczas jazdy odpadło źle przykręcone koło.
Telefon padnięty, okolica (prawie) bezludna, padaczka. Prawie płacze. Ale obok widzi ogrodzenie parku, w głębi budynek domu wariatów.
Za ogrodzeniem stoi wariat i się z niego śmieje. Ten wkurzony na maksa pyta - co się tak śmiejesz wariacie? Co ty byś zrobił?
Wariat na to - przy każdym kole są 4 śruby, z pozostałych 3 kół odkręciłbym po jednej, tymi trzema przykręciłbym koło i ostrożnie pojechałbym do najbliższego warsztatu.
Faktycznie, to proste - mówi Facet - i ty jesteś w domu wariatów?
A ten odpowiada:
Bo ja jestem wariat, ale nie idiota
.
Czego nie można powiedzieć o autorze tej modyfikacji.
 

jakub357

Łucznik
Przecież na wyświetlanie ofert na rynku nikt nie narzekał. Jedynie, żeby można było je umieszczać w pakietach - bo często jednej oferty jest na 3 strony. Nie rozumiem, czemu w tym grzebią? Nudzi im się chyba
 

DeletedUser2017

Guest
@Dragomira przy aktualizacji 1.46 tak pisała na temat kupca

Kupiec:

  • Automatyczne sortowanie ofert u Kupca zostało zmienione, teraz w wyświetlane będą kolejno oferty: możliwe do zaakceptowania, najkorzystniejsze (według gwiazdek), od największych ilości do najmniejszych, zgodnie z kolejnością towarów oferowanych, zgodnie z kolejnością towarów żądanych, od najstarszych do najnowszych.

Z założenia wychodzi niby fajnie oki tylko myśmy już przywykli do tamtego schematu i teraz trzeba się przestawić ;)

Przecież na wyświetlanie ofert na rynku nikt nie narzekał. Jedynie, żeby można było je umieszczać w pakietach - bo często jednej oferty jest na 3 strony. Nie rozumiem, czemu w tym grzebią? Nudzi im się chyba
To byłoby za piękne :)

Jak widać fajną grę i dobrą zabawę to mamy gratis od Inno :D
Taki dodatek dla nas.
 

DeletedUser2716

Guest
wyświetlanie ofert jest bezsensowne, teraz żeby mieć ofertę u góry dam o najmniejszy możliwy punkt taniej a kupującego to nie obchodzi, jak tak zależy IG na premiowaniu ofert niech zrobią to za dodatkowy bonus.
ale jak czytam co robi IG w tej grze (jak zresztą w innych) to dochodzę do wniosku że trzeba będzie swój czas i pieniądzie przenieść w inne przyjemniejsze miejsce.
 

DeletedUser174

Guest
@Dragomira przy aktualizacji 1.46 tak pisała na temat kupca (pogrubiona kursywa)

Kupiec: Automatyczne sortowanie ofert u Kupca zostało zmienione, teraz w wyświetlane będą kolejno oferty:
możliwe do zaakceptowania,

sory eliksiru na deski, kryształ ani zwoje nie są wg mojej skali do zaakceptowania. Nawet jak ktoś wystawia super oferte 10k eliksiru za 3k kryształu. NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!!
najkorzystniejsze (według gwiazdek),
coś nie pykło... moja pierwsza oferta 10k eliksiru na deski. To zapraszam obsługę gry do zdejmowania takich ofert. Spoko autor "udogodnienia" też może być i niech zdejmuje takie "promocje" - MI TO RYBKA KTO JE ZDEJMIE, TYLKO NIECH ZNIKNĄ. Sama chętnie też wystawię. NIE JESTEM ŁOSIEM! KUPNO ELIKSIRU ZA DESKI NIE JEST KORZYSTNE DLA KUPUJĄCEGO, NAWET NA 3 GWIAZDKACH (I NA 5 TEZ BY NIE BYŁO!!!)
od największych ilości do najmniejszych,
dlaczego dyskwalifikujecie małe bidusie co się dopiero urodziły? Przecież nawet jak ktoś do tej pory im klikał z dobroci serca ofki to teraz nie będzie bo one sa na końcu gdzieś schowane. Zero!!! szans na wymianę :( dlaczego? Rozumiem że starzy dostają po łbie - trudno, ale żeby nowym taka świnię podłożyć?
zgodnie z kolejnością towarów oferowanych,
jaką kolejnością???
zgodnie z kolejnością towarów żądanych,
yyy... a co mnie interesuje wymiana pyłku za deski??? a nawet za jedwab? w poważaniu mam takie oferty!
od najstarszych do najnowszych.
że k*** co?!?!?! Jakiś cwaniak szuka jeleni więc wystawia lichwiarskie oferty których nikt przy zdrowych zmysłach nie zaakceptuje i one sa premiowane??? jak tak żałujecie tych buraków to im wrzućcie na ich konta po 5kk towarów i po sprawie! ale niech dadzą żyć "normalnym" graczom, bo te oferty to jest jak majaczenie pijanego sąsiada, któremu nawet w pysk nie można dać bo nikt nie chce mieć kłopotów i gówna nie chce zaczepiać

rozumiem że gra uczy życia. I jak w życiu co chwila trafia się głupio-mądry że on to wycwaniakuje tu wszystkich bo on jest najważniejszy i resztę ludzi to ma w... no tam gdzie słońce nie dochodzi. ale żeby gloryfikować takie postawy??? W sumie dobrze że już tych głupich filmików nie robia, bo jakby tez "zabawny duet" zachwalał ten pomysł... no chyba bym nie wyczymła sama... nic tylko w pysk zajechać za taką beszczelność

efekt jest taki ze teraz chyba ogranicze się do rynku bractwa :( Z góry przepraszam wszystkich sąsiadów za nie zdejmowanie ofert :((( , ale w tym chlewie zwanym targiem to tak gnojem śmierdzi że słow brak...

brawo za aktu! a myślałam ze już nic nie dacie rady wymyśleć ... myliłam się :/ ODDAJCIE NAM NASZĄ GRĘ!!!
 

Hassano

Łucznik
Czy tylko mi po aktualizacji miasta innych graczy, mapa i każda inna czynność wymagająca nowego wgrywania trwa teraz wieki??
 

Hassano

Łucznik
Status
Zamknięty.
Do góry