• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.46

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2017

Guest
No tak wykazywać się nie muszę tylko pomóc chciałem :) Nieraz bardzo proste rzeczy są przyczyną awarii. I mnie też wkurza jak po aktualizacji gry coś jest nie tak choć komputer ustawiony jest na tip top.
 

DeletedUser1447

Guest
obecny kupiec jest tragedią, nie wiem czy już to pisałem, ale jeśli nawet to napiszę to jeszcze raz, JEST TRAGEDIĄ
 

Christo

Rozbójnik
Bardzo nie podoba mi się obecny kupiec. Przyzwyczaiłem się do starego i uważam, że był najbardziej sensowny. Kiedy chce wymieniać surowce to wymieniam w pierwszej kolejności t1 za t1 i tak samo z innymi, dlatego surowce z t1 były wyświetlane w pierwszej kolejności, a teraz musze się przekopać przez ileś stron żeby coś znaleźć.

@Dragomira , czy twórcy mają jakieś argumenty przemawiające za tą zmianą ofert u kupca? Tutaj na forum nie widziałem aby ktoś był niezadowolony z sortowania ofert... może na innych wersjach językowych? Ale to chyba kilka osób musiało popłakać z tego powodu. Czy jest możliwość dostania odpowiedzi od twórców dlaczego to zmienili? Przecież tu żadnej logiki nie ma.
 

DeletedUser2017

Guest
Mnie na samym początku tej aktualizacji nawet powiem szczerze podobał się ten nowy kupiec jednak po bliższym przyjrzeniu się to chyba długo będę musiał przyzwyczajać się do niego. Prędzej Inno znowu wprowadzi kolejną aktualizację i sytuacja stanie się tragikomedią z domieszką czarnego humoru :D
 
Hej,co jest u diabła z tym kupcem? Kto znowu wpadł na chory pomysł,żeby go przerobić? Grrrr,człowiek po 2tyg na wymianę u kupca wchodzi,a tu taka fajna niespodzianka:( Dzięki Ino za wasze genialne pomysły,oby tak dalej,wróżę świetlaną przyszłość:)
 

DeletedUser2264

Guest
Po ostatniej aktualizacji na becie przez cały dzień nic nie można było nastawić.. wszystko zablokowane. Ale chyba po to jest beta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry