• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.7

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 34008

Guest
Elo.
Kopalnie fajna rzecz, ale musimy to powiedzieć jasno - to nie rozwiązuje sytuacji i mam nadzieję, że to tylko chwilowe rozwiązanie. A same kopalnie według mnie powinny być nieco mniejsze bo bardzo zaciemniają mapę.
 

DeletedUser621

Guest
@Kusziel Też mam takie wrażenie że teraz trudniej się odwiedza sąsiadów z mapy świata, albo miasta powinny się bardziej odznaczać albo kopalnie mniej. Mam zdobyte 262 prowincje i trochę klikania i szukania jest :)

Na moim etapie nowe cuda nie mają sensu i chyba tej technologii nie będę odkrywał bo zmniejszę sobie przez to tylko szansę zdobycia runy na której mi zależy. Przynajmniej dopóki coś z ta losowością run nie zostanie zrobione.
Ogólnie aktualizacja na plus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser878

Guest
Ja też na razie zostawiam technologię. Aktywując ją, bardzo obniżę szansę na upragnioną runę. Tak się zastanawiam - złoto w kopalni dzieli się na pół? Załóżmy, że mam u sąsiadów 8000 za pomoc. To w kopalni dostane 4000? Na jakiej to działa zasadzie? Zależy to od czegoś?
 

Capricorn

Wędrowiec
sąsiadów mam bardzo niewielu więc mam kilkadziesiąt kopalni do odklikania- jakiś przycisk zbiorczy by się przydał;)
 

DeletedUser79

Guest
Tak się zastanawiam - złoto w kopalni dzieli się na pół? Załóżmy, że mam u sąsiadów 8000 za pomoc. To w kopalni dostane 4000? Na jakiej to działa zasadzie? Zależy to od czegoś?

Jak zauważyłem, to zależy od poziomu Ratusza - 50% pomocy sąsiedzkiej, więc tak jak piszesz.
 

DeletedUser79

Guest
Jest trochę do klikania, ale bez przesady - łatwe, szybkie zebranie złota chyba nie jest aż takim problemem, skoro mamy braki w skarbcu :p
 

Rudolf

Zwiadowca
Co raz więcej fajnych rzeczy zostaje dodanych. Mam nadzieję, że umilkną głosy o stagnacji i odchodzeniu z gry :D
 

DeletedUser580

Guest
Co raz więcej fajnych rzeczy zostaje dodanych. Mam nadzieję, że umilkną głosy o stagnacji i odchodzeniu z gry :D
Żartujesz chyba. ;) Przecież większość z nas przychodzi tutaj po to, żeby sobie popłakać. ;)

Jeśli chodzi o kopalnie, to mam refleksję, że są lepsze niż gracze na mapie:
  • Udział w turniejach - podobna aktywność.
  • Motywowanie mojego miasteczka - podobna.
  • Przyjemność z konwersacji - też podobna.
  • Klikanie kopalni vs motywowanie innego gracza - kopalnie wygrywają, mimo że złota dają mniej (zdążę kliknąć kilka kopalni, zanim mi się załaduje miasteczko innego gracza).
;)
 

DeletedUser727

Guest
Żartujesz chyba. ;) Przecież większość z nas przychodzi tutaj po to, żeby sobie popłakać. ;)

Jeśli chodzi o kopalnie, to mam refleksję, że są lepsze niż gracze na mapie:
  • Udział w turniejach - podobna aktywność.
  • Motywowanie mojego miasteczka - podobna.
  • Przyjemność z konwersacji - też podobna.
  • Klikanie kopalni vs motywowanie innego gracza - kopalnie wygrywają, mimo że złota dają mniej (zdążę kliknąć kilka kopalni, zanim mi się załaduje miasteczko innego gracza).
;)
Trafiłeś w sedno ! Ludziom się nie chce. A, że gra się ładuje jak się ładuje to co innego... Jednak zauważyłem, że coraz mniej błędów poprawiają w aktualizacjach - albo im (programaistom) się nie chce, albo jest ich (błędów) mniej :)
 

Celebrinda

Wędrowiec
Zamiast tych kopalni złota to dużo lepsze byłoby gdyby gracze mieli możliwość przeniesienia swego miasta w dowolne, wolne miejsce na mapie. No, ale teraz jak te kopalnie się pojawiły to już czegoś takiego nie dodadzą.
 

DeletedUser79

Guest
A co Tobie nie pasuje w kopalniach? Jest to szybkie, łatwe i wygodne pozyskiwanie złota - było pisane, że to nie rozwiązuje problemu braku sąsiedztwa, ale na chwile obecną to musi wystarczyć, a co więcej, jak użytkownicy wyżej zauważyli, niekiedy takie kopalnie są pożyteczniejsze od graczy ;)
 

DeletedUser581

Guest
Na moim etapie gry kopalnie są super rozwiązaniem.Nie potrzebuje kasy do funkcjonowania miasta, a jedynie do zadania z młotkami.Jak mi brakuje ,wchodzę,klikam i wychodzę.
Rozumiem ,że nie wszystkim to odpowiada,bo kasy jest mniej.Chociaż mniej to zawsze więcej niż nic :).
 

DeletedUser626

Guest
Kopalnie były zapowiadane jako jedno z rozwiązań problemu sąsiedztw, nie jedyne. :)

Ktoś potwierdzi/zaprzeczy uwagom dotyczącym wyglądu kopalni? Powinny się mniej wyróżniać, albo bardziej?
 

DeletedUser79

Guest
Według mnie, kopalnie wyglądają podobnie do miasteczek graczy. Przy odliczaniu do kolejnego zbioru w niczym nie przeszkadzają, jednak jeśli zbiór jest możliwy to ikona monety jakoś nie bardzo się wyróżnia - można by ją powiększyć/podświetlić/czy w inny sposób wyszczególnić. Ale ogólnie jest dobrze :p
 

Rudolf

Zwiadowca
Osobiście nie potwierdzam i nie zaprzeczam gdyż nie mam na mapie żadnej kopalni. Uważam, że jest to niesprawiedliwe i krzywdzące. Postuluje o wywalenie sąsiadów i poproszę kopalnie. :D
 

DeletedUser79

Guest
Dla tych, którzy są pokrzywdzeni nawałem sąsiadów:
td7oG4E.jpg

Nie bardzo się wyróżnia ta monetka, czyż nie? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry