• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

Koval92

Kapłan
Zawsze możesz zmienić serwer na nowszy, żeby nie grać z tymi, co mają ponad 100 schematów odłożonych.

Oh wait...
 
Zawsze możesz zmienić serwer na nowszy, żeby nie grać z tymi, co mają ponad 100 schematów odłożonych.
Ciekawa rada dla @Sorcha. Choc nie za bardzo ja rozumiem. Sorcha nie wydaje mi
sie typem zawistnika, ktoremu przeszkadza, ze inni maja 100 schematow (wyobraz sobie,
ze nie kazdy mysli w ten sposob), tylko zastanawia sie, jak sam moglby zdobyc wiecej zaklec.
Nie rozumiem, w jaki sposob zmiana serwera na nowy (gdyby takie byly), na ktorym sila rzeczy
graja tylko poczatkujacy gracze. mialaby w tym pomoc ? Mozesz mnie laskawie oswiecic ? ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Ciekawa rada dla @Sorcha. Choc nie za bardzo ja rozumiem. Sorcha nie wydaje mi
sie typem zawistnika, ktoremu przeszkadza, ze inni maja 100 schematow, tylko
zastanawia sie, jak sam moglby zdobyc wiecej zaklec. Nie rozumiem, w jaki sposob
zmiana serwera na nowy (gdyby takie byly), na ktorym sila rzeczy graja tylko
poczatkujacy gracze. mialaby w tym pomoc ? Moze mnie ktos oswiecic ? ;)
@chris07070707 myślę że kolega @Koval92 nie do końca przemyślał tę odpowiedz jak i wiele innych swoich wypowiedzi ;) ale jak się nie ma nic mądrego do napisania to jakoś trzeba sobie posty nabijać.
Tak jak wspomniałeś @Sorcha zastanawia się jak zdobyć więcej zaklęć renowacji ubolewając, że nie jest w stanie pozyskać ich przez przekłuwanie w akademii magi bo brak jemu schematów. Ale nijak nie mogę zrozumieć toku myślenia kolegi @Koval92 bo nie widzę związku z grą na innym serwerze a zdobywaniem przez innych 100 schematów. Mało tego szacun dla nich bo zdobycie 100 schematów = 100 turniejom na 10 skrzynek a to masa pracy i masa czasu a niektórym wydaje się, że te schematy to nam jak manna z nieba lecą ;)
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
@tajniakos dziękuję.

Byłem wśród tych szczęśliwców, którzy zdobyli jako pierwsi schemat na serwerach PL i jeśli dobrze pamiętam to i nawet globalnie (ale tutaj nie dam sobie ręki uciąć). Kiedy wszedł schemat to jeśli dobrze pamiętam to był wtedy drugi turniej ze schematem i wtedy udało nam się go zdobyć (byłem wtedy w ILLUMINATI). Wtedy nie było lekko ze zdobyciem schematu jak teraz.
 

Sorcha

Rycerz
Ciekawa rada dla @Sorcha. Choc nie za bardzo ja rozumiem. Sorcha nie wydaje mi
sie typem zawistnika, ktoremu przeszkadza, ze inni maja 100 schematow (wyobraz sobie,
ze nie kazdy mysli w ten sposob), tylko zastanawia sie, jak sam moglby zdobyc wiecej zaklec.
@chris07070707 dzięki za wiarę we mnie. Faktycznie nie jestem, tylko tak się zastanawiam. Jestem w bractwie ludzi, którzy "są kiedy są";)! Z całym szacunkiem, ale 4 skrzynki to góra możliwości, może 5 jak się rozkręcą. Sami rozumiecie! Zresztą średnia przecież nie jest tajemnicą dzięki Statsom. Można oczywiście przejść do lepszego bractwa (niektórzy nawet tak zrobili, nasz poprzedni Arcy na przykład), ale takie skakanie z kwiatka na kwiatek to chyba nie dla mnie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser110

Guest
Kolejny wątek zdryfował na wycieczki niemerytoryczne :(
A'propos aktualki: dziś pojawiło mi się w Tworzeniu 30 Renowacji. A więc jest nadzieja na stopniową utylizację Schematów :)
 

Tajniakos

Paladyn
A'propos aktualki: dziś pojawiło mi się w Tworzeniu 30 Renowacji. A więc jest nadzieja na stopniową utylizację Schematów :)
Fredek ja cały czas czekam aby i u mnie choć raz się pokazało zaklęcie renowacji. Swoją drogą nie mam pojęcia jak to jest możliwe żeby u jednych pokazało się kilkukrotnie a u innych się nie pojawia wcale. Jak na razie cierpliwie czekam na swoją kolej:) bo co mi pozostalo;)
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Kolejny wątek zdryfował na wycieczki niemerytoryczne :(
A'propos aktualki: dziś pojawiło mi się w Tworzeniu 30 Renowacji. A więc jest nadzieja na stopniową utylizację Schematów :)
tylko znowu gra zaczyna dzielic na tych co maja "szczescie" w losowaniach i cala reszte, podczas wprowadzania rebalansu obiecano wymiane schematow na czar podnoszacy budynki, po roku mamy szanse to zrobic, mglistą biorac pod uwage ilosc osob ktore nie trafily na czar, oczywiscie tą szansę możemy zwiększyć, za realnne $, to nie tak miało być.......
 
Przestancie juz prosze offtopowac. Zaraz wpadnie z nozyczkami ktorys z modow
i bedzie po zawodach. Fajnie jest sobie czasem troche pofreestylowac, ale
nie robmy znow zbyt wielkiego balaganu ;)
EDIT: Powyzsza prosba tyczyla sie kilku postow, ktore jak widze wlasnie zostaly usuniete,
wiec wydaje sie teraz nie na miejscu :)
podczas wprowadzania rebalansu obiecano wymiane schematow na czar podnoszacy budynki, po roku mamy szanse to zrobic
Mysle, ze szybciej ;) Ale co racja to racja, nie tak mialo byc. Trudno, jest jak jest, ale
moim zdaniem nie jest przeciez az tak zle. Mam wrazenie, ze wiekszosc zdazyla
sie juz w pewnym momencie nawet oswoic z mysla, ze nie bedzie zadnej formy wymiany.
Recepty pojawiaja sie wprawdzie losowo, ale przynajmniej ilosc zaklec z jednej jest
calkiem sensowna, kiedy juz sie trafia.

Zeby nie bylo tak slodko i cukierkowo chcialbym wyrazic swoje zdanie na temat samych
recept i napisac o czyms, o czym nikt jeszcze nie wspomnial. Moim zdaniem tworzenie
zaklec renowacji nie powinno kosztowac katalizatorow. Ewentualnie jeden symboliczny
katalizator. Czy ktos w IG policzyl, ile czasu zajmie graczowi z Akademia na 2-3 levelu
produkcja 7 katalizatorow potrzebnych na jedna z recept ??
Gracz juz sie dosc napracowal i naharowal w turniejach, zeby te cenne schematy zdobyc.
Mozliwosc ich wymiany i tak jest juz zbyt losowa, po co rzucac mu jeszcze takie dodatkowe
klody pod nogi ? Najcenniejszym skladnikiem takiej recepty jest sam schemat, po co te
dodatkowe "koszty" ? Cos tu jest nie w porzadku, jesli wymiana chocby 2-3 schematow
na tydzien praktycznie uniemozliwi wykorzystanie Akademii w innych celach.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Recepty pojawiaja sie wprawdzie losowo, ale przynajmniej ilosc zaklec z jednej jest
calkiem sensowna, kiedy juz sie trafia.

Czy ktos w IG policzyl, ile czasu zajmie graczowi z Akademia na 2-3 levelu produkcja
7 katalizatorow potrzebnych na jedna z recept ??
Ad1)
sensowna byla ta na becie 1-15 :)
Ad2)
policzyli, i wyszlo im ze ludzie za malo diamentow wydali na akdemie ;(
 

Koval92

Kapłan
Ciekawa rada dla @Sorcha. Choc nie za bardzo ja rozumiem. Sorcha nie wydaje mi
sie typem zawistnika, ktoremu przeszkadza, ze inni maja 100 schematow (wyobraz sobie,
ze nie kazdy mysli w ten sposob), tylko zastanawia sie, jak sam moglby zdobyc wiecej zaklec.
Nie rozumiem, w jaki sposob zmiana serwera na nowy (gdyby takie byly), na ktorym sila rzeczy
graja tylko poczatkujacy gracze. mialaby w tym pomoc ? Mozesz mnie laskawie oswiecic ? ;)

Ta rada to była ironia, co pokazuje dopisek "oh wait" na koniec. Przecież nie ma nowszego serwera.
To, że jemu to nie przeszkadza, to nie znaczy, że nie znaleźli by się inni.

Na Felyndralu są ludzie, którzy własną rodzinę by sprzedali dla miejsca w rankingu.
 
Ta rada to była ironia, co pokazuje dopisek "oh wait" na koniec. Przecież nie ma nowszego serwera.
Ups... glupi ja. Naprawde nie wiem, jak moglem sie nie zorientowac,
ze to ironia i z czego ona wynika. Patrz, gram juz rok i nie zauwazylem,
ze mamy tylko 3 serwery. Dziekuje.
To, że jemu to nie przeszkadza, to nie znaczy, że nie znaleźli by się inni.
Tak, wiem. Zawistnikow i zazdrosnikow mozna znalezc prawie wszedzie.
Dobrze, ze przynajmniej tu na forum takich egoistow i egocentrykow nie
ma, prawda ? Trudno by bylo z takimi wytrzymac, bo wprowadzaja
troche toksyczna atmosfere.
Na Felyndralu są ludzie, którzy własną rodzinę by sprzedali dla miejsca w rankingu.
Na szczescie tacy ludzie trafiaja sie rzadko. Przez caly okres mojej
gry (rok) spotkalem sie tylko z jedna taka osoba, ktorej bardzo zalezalo
na szybkim wspieciu sie w rankingu do top100 jak najmniejszym kosztem,
a kiedy sie nie udawalo zaczynala winic wszystkich dookola i szukala
przyczyn wszedzie indziej, tylko nie u siebie. Wiec to na szczescie raczej
odosobnione przypadki. Podobnie jak ty kompletnie nie rozumiem takich ludzi.
Wiekszosc graczy po prostu cieszy sie gra i towarzystwem innych niczego
im nie zazdroszczac, niezaleznie od rankingu, ilosci zdobytych schematow
czy zapasu budynkow w inwentarzu.
 

DeletedUser1921

Guest
Po aktualizacji aplikacja zamula,jeszcze bardziej niż przed aktualizacją. Plus Czarna dziura zniknęła,ale nadal brak wiadomości prywatnych,chat p......i się,antyczne cuda brak możliwości badania u innych graczy,a na dniach pb na tapecie,odwiedziny gracza miasta są bezużyteczne.
 

DeletedUser3575

Guest
Na becie spotkałam się z informacją, że po stworzeniu zestawu szachów przestaje się on pojawiać a co za tym idzie teoretycznie rośnie szansa na pojawienie się cenniejszych receptur np. Renowacji. Czy faktycznie szachy są jednorazowe?
 
Na becie spotkałam się z informacją, że po stworzeniu zestawu szachów przestaje się on pojawiać a co za tym idzie teoretycznie rośnie szansa na pojawienie się cenniejszych receptur np. Renowacji. Czy faktycznie szachy są jednorazowe?
To ciekawe, w takim razie warto by go bylo wytworzyc chocby tylko po to,
by wyeliminowac kilka niepotrzebnych recept z Akademii. Pytanie tylko,
w ktorym momencie recepty przestaja sie pojawiac, po wytworzeniu czy
po postawieniu zestawu w miescie ? W inwentarzu moglby sobie u mnie
lezec, ale na 100% nie postawie go w miescie.
 

DeletedUser2017

Guest
Ma to sens jeśli komuś zależy na szybkim pozyskaniu renowacji z akademii oraz ma odpowiedni zapas katalizatorów i fragmentów aby sobie na to pozwolić jednak z czasem i tak szachy pójdą na przemiał :)

EDIT: Ma to jednak sens zważywszy że ilość receptur w akademii ulegnie zmniejszeniu poprzez tworzenie "śmieci" do inwentarza czyli nie stawianie ich w mieście ale zmniejszaniu ilości receptur losowych z akademii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry