• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq czy wiesz może kiedy będzie można normalnie podejrzeć ilość schematów jakie się posiada? Czy to jakaś tajemnica, że nie można zobaczyć ile się ich ma na stanie? Czy nie można tego wprowadzić aby pokazywało w miejscu "Inne surowce" lub też w "Akademii Magii"?
Wiem ze taki temat pojawił się już i pracujemy nad tym, nie mogę natomiast powiedzieć kiedy to będzie.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
w kazdym razie, aktualizacja wprowadzila problem, teraz prosze podac termin jego eliminacji, pozostale bledy ktore wprowadziliscie ta aktualka tez wyeliminujcie ;)
Oczywiście jak zawsze wszystko będzie poprawione, przecież te błędy robimy po to aby było co poprawiać, takie swego rodzaju perpetuum mobile :D
 

visit0r

Paladyn
e, przecież te błędy robimy po to aby było co poprawiać, takie swego rodzaju perpetuum mobile Oczywiście jak zawsze wszystko będzie poprawion:D
"Oczywiście jak zawsze wszystko będzie poprawione" nie jest odpowiedzią na pytanie:"...prosze podac termin.."
 

DeletedUser110

Guest
Wiem ze taki temat pojawił się już i pracujemy nad tym, nie mogę natomiast powiedzieć kiedy to będzie.
Hm. Królewska Renowacja jest widoczna w Inwentarzu. O dziwo, nie w Zaklęciach (choć opis Królewskiej Renowacji zaczyna się od "Pradawne zaklęcie...") tylko w Szybkich Bonusach. Wydaje się, że Schemat też mógłby tam być - na takiej samej zasadzie jak Renowacje.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie podam terminu ponieważ różne błędy będą w różnym czasie naprawione.
 

DeletedUser

Guest
W sumie po co CM, "nie wiem", "nie powiem" a ogólnie nawet jak IG coś obieca albo mówi że robi to i tak można se tym gębę wytrzeć
Terminy śmiech na sali, na podstawie doświadczenia wychodzi że są całkowicie losowe i zdecydowanie później niż deklaracje

Jak na ostatnie lata to tylko "Tworzenie" wybija sie na plus ale może dlatego że:
- nic nie obiecali
- nie podali żadnego terminu

Z teamem szkoda czas marnować
 

eelem

Wędrowiec
A co się stało z rankingiem? Dziś w nocy mocno niektórym pospadało. Jakiś inny sposób wyliczania?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Wiem wiem, przepraszam to moja wina ;), już powinno być ok jeśli jednak komuś coś nie działa to proszę do mnie na priv pisać.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
błąd czysto statystyczny czy przestały działać np cuda (gra ich nie widzi) i nie są wliczane do rankingu i co gorsza np spadło HP jednostek z powodu niedzialajacego klasztoru ?
Po prostu liczy za mało punktów za pewne budynki, widzi je i liczy, tylko za mało.
 

Christo

Rozbójnik
Nie myślcie sobie, że się chwalę, ale posiadam 101 schematów. Pytanie.. kiedy ja je przemielę na królewską renowację tym ich 'zacnym' sposobem? Minęło 5 dni i jeszcze nie miałem możliwości.
 

Sorcha

Rycerz
Nie myślcie, że się chwalę ale od razu po wprowadzeniu miałem w poniedziałek wieczorem. Królewska Renowacja x30 w Tworzeniu, ale ani jednego schematu a potrzebne były 3. Wydawać ciężko zdobyte diamenty trudno. Jak nie ma się widoku na schematy, to jakoś tak jakby się lizało cukierka przez szybkę. Niby jest ta renowacja ale niedostępna:(! Co innego gdyby było choć jedno zaklęcie w piątej skrzynce ale to chyba już tylko marzenie.
 

visit0r

Paladyn
Nie myślcie, że się chwalę ale od razu po wprowadzeniu miałem w poniedziałek wieczorem. Królewska Renowacja x30 w Tworzeniu, ale ani jednego schematu a potrzebne były 3. Wydawać ciężko zdobyte diamenty trudno. Jak nie ma się widoku na schematy, to jakoś tak jakby się lizało cukierka przez szybkę. Niby jest ta renowacja ale niedostępna:(! Co innego gdyby było choć jedno zaklęcie w piątej skrzynce ale to chyba już tylko marzenie.
jest po 1 w 4 i 6 skrzynce
 

Tajniakos

Paladyn
jest po 1 w 4 i 6 skrzynce
@visit0r łącznie za turniej można zdobyć 5 zaklęć renowacji w 4,6,8,9 i 10 skrzynce

Nie myślcie, że się chwalę ale od razu po wprowadzeniu miałem w poniedziałek wieczorem. Królewska Renowacja x30 w Tworzeniu, ale ani jednego schematu a potrzebne były 3. Wydawać ciężko zdobyte diamenty trudno. Jak nie ma się widoku na schematy, to jakoś tak jakby się lizało cukierka przez szybkę. Niby jest ta renowacja ale niedostępna:(! Co innego gdyby było choć jedno zaklęcie w piątej skrzynce ale to chyba już tylko marzenie.
@Sorcha zawsze można poszukać bractwa które robi 10 skrzynek bądź uzbroić się w cierpliwość i czekać aż Twoje obecne bractwo zacznie je robić :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry