• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.75

DeletedUser1921

Guest
Eeee to nie prawda ;), nie było przez 2 tygodnie informacji, to teraz za to będzie podwójnie przez następne 2 tygodnie, średnia będzie w sam raz:D
Co jest nie prawdą. To że aktualuzacje robicie w 15 minut niż cało dobowa(z testami czy wszystko działa jak należy. A może mam rację. Że olewacie graczy. Tak trudno zrobić co gracze piszą. Bardziej Gra jest rozwijana dla Niemiec,niż dla pozostałych Państw. Więc może zaczniecie słuchać graczy. Bo zakażdym razem po aktualizacji kolejny błąd. Teraz wprowadziliście syf który jeszcze bardziej zamula frę. Zamiast zrobić porządek z punktem 9.4 w zasadach,powinno być stosowane jak w FoE. Ruszcie dreszcie <ciach> i zabierzcie się do roboty.

//Wyedytowano wulgaryzm: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Te informacje o aktualnej produkcji w przypadku produkcji do Przygody, są niesłychanie mylące i irytujące. :/
A co gorsza, zdarzyło mi się takie coś, że budynki "zamieniły się" czasem produkcji. :(
,
Najpierw okazało się, że z "kompletu" do "Posągów" następnego dnia po nastawieniu produkcji, w jednej manufakturze jest czas poprawny, ok. 24 godziny, a w dwóch jest nadal 44 godziny!
Wyczyściłam ciasteczka (na wszelki wypadek), przeładowałam grę, nic, przeładowałam jeszcze raz - sukces, w jednym budynku poprawny czas, ale w trzecim nadal błąd.
Padłam. :(
Odpuściłam - trudno, stawiam małe manu, gdzie i jak się da, może się zgodzą ilości.

Nastawiłam kolejne produkcje. Potem liczę, czy mi się wszystko zgadza, czy każdego z towarów mam tyle samo... i widzę, że tam, gdzie było ponad 40 godzin, jest ok. 24 - super.
Sprawdzam dalej...
A w nowo nastawionej produkcji jest 22 godziny! Dom wariatów!!!
 
Do góry