• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Brzasku Feniksa

Ovocko

Rycerz
No to się może przy następnym turnieju przeproszę się z przeglądarką w takim razie :)
Ech... już widzę ile to czasu zajmie. Chyba że porobię zrzuty i potem policzę.
 

xEasyRiderx

Rycerz
No to się może przy następnym turnieju przeproszę się z przeglądarką w takim razie :)
Ech... już widzę ile to czasu zajmie. Chyba że porobię zrzuty i potem policzę.
tylko po co sobie komplikować życie, moim zdaniem wystarczy jak zrobisz zrzut ekranu ilości jednostek przed i po turnieju a potem porównasz, lepiej to widać na apce tam masz dokładną ilość jednostek na przeglądarce masz 999 taki limit jak dochodzisz do 1k nie pokazuje więcej ;)
 

Ovocko

Rycerz
Taka informacja nie da Ci żadnej wiedzy o tym, ile jednostek dostałeś z feniksa., a to przecież o to chodzi.
 

stapa11

Rozbójnik
@Serengeti podobne pytanie było o Iglicę, chyba DST się rozjechało w IG i pytanie powinno brzmieć - Kiedy to zostanie naprawione?
Zakładając, że mamy prawo oczekiwać stabilności pewnych założeń.
 

jakub357

Łucznik
Losowałem przemyślanie, pod piórka. Zrobiłem zadania wszystkie możliwe na chwilę obecną. Miałem gdzieś 3,5k esencji.
No niestety niezbyt mi się powiodło. Tylko raz wypadła esencja x500 i raz x150.
Niestety te szanse na dodatkową esencję są niskie i może w ogóle nie wypaść...
Więc na chwilę obecną zatrzymałem się na 173 piórkach. Do drugiego Feniksa trzeba ich 300, więc raczej nieosiągalne.
 
Losowałem przemyślanie, pod piórka. Zrobiłem zadania wszystkie możliwe na chwilę obecną. Miałem gdzieś 3,5k esencji.
No niestety niezbyt mi się powiodło. Tylko raz wypadła esencja x500 i raz x150.
Niestety te szanse na dodatkową esencję są niskie i może w ogóle nie wypaść...
Więc na chwilę obecną zatrzymałem się na 173 piórkach. Do drugiego Feniksa trzeba ich 300, więc raczej nieosiągalne.
Niekoniecznie nieosiagalne :) Wrecz przeciwnie, calkiem niezle to wyglada.
Po pierwsze i najwazniejsze: nie musisz miec 300 piorek, zeby miec Feniksa na 10 lvl, na to wystarczy 260 piorek. 300 to potrzeba na druga podstawke.
Po drugie, patrzac na te liczby, wszystko wydaje sie byc w jak najlepszym porzadku. Zdobyles dopiero ok 2/3 mozliwej do zdobycia w calym evencie waluty (a raczej nawet troche mniej, niz 2/3) i masz juz prawie 2/3 potrzebnych piorek.
Dla porownania: dopiero wczoraj, w ostatnim dniu eventu na becie, zaczalem go tam robic i skonczylem. Do zbierania waluty z miasta zbytnio sie nie przykladalem, wiec wszystkiego razem mialem ok. 5100 waluty. U Ciebie powinno byc wiecej, jesli bedziesz zbieral walute z miasta i jesli doliczymy 100 waluty z maila. Z losowan wpadlo mi okolo 1000 dodatkowej waluty i to wystarczylo, zeby wprawdzie na styk, ale jednak wbic Feniksa na 10 lvl.
Takze wydaje mi sie, ze jestes na jak najlepszym kursie do zdobycia Feniksa na 10 lvl, choc pewnie uda sie to dopiero pod koniec eventu.
 

Poziomek

Rycerz
Dzięki @chris07070707 dało mi to sporo optymizmu. Zatem będę pieczołowicie zbierał jajka :)
Po prostu celuje w 2 Feniksy i stąd takie moje oczekiwania...
Dawajcie znać jak Wam poszło w losowaniach, jestem ciekaw.
bardzo slabo, wrecz zenujaco. raz chyba mialem tylko 500 waluty a tak najczesciej z tych super duzych skrzyn 10 pw, lub 30 aw (co jest mi zupelnie zbedne). szczytem zenady na s1 chyba bylo z super duzej skrzyni 2 x cos tam proroka , by po chwili z najmniejszej skrzyni za 33 - 1 prorok..
 

Jemsik

Zwiadowca
bardzo slabo, wrecz zenujaco. raz chyba mialem tylko 500 waluty a tak najczesciej z tych super duzych skrzyn 10 pw, lub 30 aw (co jest mi zupelnie zbedne). szczytem zenady na s1 chyba bylo z super duzej skrzyni 2 x cos tam proroka , by po chwili z najmniejszej skrzyni za 33 - 1 prorok..

A może ilość narzekania jest proporcjonalna do ilości szczęścia z wpadającą walutą :):). Im więcej narzekania i marudzenia tym mniej waluty do trafienia ze skrzynek.
 

Poziomek

Rycerz
A może ilość narzekania jest proporcjonalna do ilości szczęścia z wpadającą walutą :):). Im więcej narzekania i marudzenia tym mniej waluty do trafienia ze skrzynek.
niemozliwe, bo na s3 z iglicy w tym rozdaniu mam pelnego niedzwiedzia i zostal mi dodatkowy artefakt :) - gdyby bylo jak mowisz mialbym ze 4-5 artefaktow max:)
 

Charlene

Szef kuchni
Losowanie zrobione i myślałam, że najdroższa była Chatka wiedźmy. Teraz jest nim sępik.
Stan waluty przed losowaniem+ zrobienie wszystkich głównych: 22 615
Dodatkowa waluta ze skrzynek: 6700
Zostało: 91
Wybierałam najtańszy przelicznik i starczyło mi to na 3 pełne feniksy + 4 podstawka i 2 artki. Taka sama wartość wystarczyła na 4 pełne Chatki i 5 podstawkę + 6 artków. Efektu jeszcze nie testowałam, bo brakuje mi czasu, pewnie jutro to zrobię.
 

Serengeti

Szef kuchni
Dzięki @chris07070707 dało mi to sporo optymizmu. Zatem będę pieczołowicie zbierał jajka :)
Po prostu celuje w 2 Feniksy i stąd takie moje oczekiwania...
Dawajcie znać jak Wam poszło w losowaniach, jestem ciekaw.

U mnie na razie bez dodatkowej waluty ze skrzynek, a przy okazji polowania na artefakt wpadły 3 Płonące Baseny (jakieś 800 na to poszło).
Ale jeszcze będzie losowane, bo mam już uzbierane około 2000, więc więcej powiem jutro :)
Wybieram zawsze skrzynkę z najlepszym piórko-przelicznikiem :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Już jest jutro, więc update:
- wydałam okrągłą liczbę 1234 diamentów :D
- nadal 0 dodatkowej waluty ze skrzynek (też okrągła liczba ;) )
- wpadły 4 Magmowe Jaja i stwierdziłam, że tyle mi na razie wystarczy :)

Parę razy losowałam największe skrzynki 129/112, gdy były najbardziej opłacalne w podanym zestawie,
ale z nich jak na złość wypadały portalówki :confused:
A faktycznie najczęściej budynek dzienny się trafiał z tych najmniejszych, za 26/36/46.
Cuda i dziwy :)
 

Daffcio

Wędrowiec
Cześć. Mam pytanie do tych, co nie koksują diaxami. W której lidze jesteście? Bo ja balansuję na granicy żelaza i brązu. W poprzednich eventach miałem raz (nie wiem jakim cudem) złoto, potem srebro, kilka razy brąz i teraz mogę spaść do żelaza. I mam dwie teorie:
1. Ludzie jadą na diaxach (realny pieniądz lub oszczędności)
2. Twórcy gry specjalnie zawyżają ilość punktów (kto im udowodni?), żeby ludzie wydawali realną kasę na diaxy.
No i zastanawiam się teraz czy kolejny event znów się pruć, czy olać to z góry i komisyjnie, i po prostu rozwijać na spokojnie wiochę.

A ilość miejsca pod rozbudowę powinna być zwiększona!
 

Poziomek

Rycerz
tez mam zelazo/braz. - Spore znaczenie ma zwykle szczescie - Jak sie okazalo polowanie na duze skrzynki po 112 i 129 nie zabardzo sie oplacilo. Z tych po 129 chyba raz dostalem 500, a z tych po 112 - chyba ze 2x150. Slabo wyszlo.
Nie zalamuje sie bo akurat nie zalezalo mi za specjalnie- prawie wszedzie zrobilem to co chcialem czyli fenek ognisty na 10 lvl badz blisko
Ja patrze na eventy jako na zrodlo zysku dla mnie - czyli interesuje mnie albo budynek ze spora iloscia wojska, albo z duza iloscia surowca. Te wszystkie populacje, relikty, pw zwyczajnie mnie nie interesuja
 
Cześć. Mam pytanie do tych, co nie koksują diaxami. W której lidze jesteście? Bo ja balansuję na granicy żelaza i brązu. W poprzednich eventach miałem raz (nie wiem jakim cudem) złoto, potem srebro, kilka razy brąz i teraz mogę spaść do żelaza. I mam dwie teorie:
1. Ludzie jadą na diaxach (realny pieniądz lub oszczędności)
2. Twórcy gry specjalnie zawyżają ilość punktów (kto im udowodni?), żeby ludzie wydawali realną kasę na diaxy.
No i zastanawiam się teraz czy kolejny event znów się pruć, czy olać to z góry i komisyjnie, i po prostu rozwijać na spokojnie wiochę.
W poprzednich eventach gracze az tak nie cisneli i nie wydawali masowo diamentow, bo budynki byly z kategorii "normalne". W tym akurat evencie nagroda glowna jest bardzo wartosciowa dla graczy militarnych, nastawionych na wysokie wyniki turniejowe, wiec zgadza, sie, wydaja na dodatkowa walute sporo diamentow, by miec dwa budynki. Stad taki kosmiczny, jeszcze nigdy nie widziany pulap do osiagniecia zlotej ligi. W innych eventach mozna sie bylo przy odrobinie szczescia zalapac na zloto bez wydawania diamentow, w tym smiem twierdzic, ze nie jest to mozliwe. Dobra wiadomosc jest taka, ze w nastepnych eventach z "normalnymi" nagrodami wszystko powinno juz wrocic do normalnosci :)
 

Charlene

Szef kuchni
Cześć. Mam pytanie do tych, co nie koksują diaxami. W której lidze jesteście? Bo ja balansuję na granicy żelaza i brązu. W poprzednich eventach miałem raz (nie wiem jakim cudem) złoto, potem srebro, kilka razy brąz i teraz mogę spaść do żelaza. I mam dwie teorie:
1. Ludzie jadą na diaxach (realny pieniądz lub oszczędności)
2. Twórcy gry specjalnie zawyżają ilość punktów (kto im udowodni?), żeby ludzie wydawali realną kasę na diaxy.
No i zastanawiam się teraz czy kolejny event znów się pruć, czy olać to z góry i komisyjnie, i po prostu rozwijać na spokojnie wiochę.

A ilość miejsca pod rozbudowę powinna być zwiększona!
Oczywiście, że używają diaxów, żeby mieć po 2 sztuki nowego Feniksa, dlatego wymagania lig są wyższe. Akurat ilość miejsca nie powinna być zwiększona- jest to dodatkowa trudność gry + jeśli ktoś chce więcej miejsca, to kupuje ekspansje premium a to zysk dla Twórców. Poza tym są teleporty a to i tak duże ułatwienie.
 
Do góry