• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Ewolucji Feniksa

Miroslaw78

Zwiadowca
Swojego mam już na 9 lvl... i to jego koniec... zysk taki że 10 lvl niewiele więcej zapewnia... więc pewnie mogę uważać się za "szczęściarza" w losowaniach... czytając niektóre wypowiedzi... - udało się to zrobić z gry bez diamentów ;) Pozdrawiam.
 

Greg8373

Zwiadowca
Również, bez diamentów i również na 9 lev ... Najbardziej się cieszę z czaru portalowego ... 5% co 2 dni :D
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Mnie się udało też na 9, oczywiście bez diamentów. Cel osiągnięty z nawiązka. Na głównym świecie 9 poziom i 25 studni, na pozostałych tez po tyle studni , jeśli mi szczęście dopisze przy drugim losowaniu, może zamknę się w 80 studniach. Już widać tego efekty, postawiłem wszystkie na 1, i większość na 3, odkąd postawiłem, dostałem 500 diamentów. Jak będzie tak ładnie dawać, to kupie za zdobyte diamenty esencje i dobije ptaka do 10.
Tylko czy jest sens? Skoro pisali ze będą jeszcze artefakty, oraz możliwość ich zdobycia.. Teraz pytanie czy jednego da sie na 10? Czy może będzie tego więcej i np dwa feniksy dać na 10.

Ogólne odczucia z eventu bardzo na plus, ja jestem mega zadowolony.
 

visit0r

Paladyn
Mnie się udało też na 9, oczywiście bez diamentów. Cel osiągnięty z nawiązka. Na głównym świecie 9 poziom i 25 studni, na pozostałych tez po tyle studni , jeśli mi szczęście dopisze przy drugim losowaniu, może zamknę się w 80 studniach. Już widać tego efekty, postawiłem wszystkie na 1, i większość na 3, odkąd postawiłem, dostałem 500 diamentów. Jak będzie tak ładnie dawać, to kupie za zdobyte diamenty esencje i dobije ptaka do 10.
Tylko czy jest sens? Skoro pisali ze będą jeszcze artefakty, oraz możliwość ich zdobycia.. Teraz pytanie czy jednego da sie na 10? Czy może będzie tego więcej i np dwa feniksy dać na 10.

Ogólne odczucia z eventu bardzo na plus, ja jestem mega zadowolony.
tylko czy jest sens wbijac na 10 jeżeli już od 9 jest zysk portalu, walczyłem przed i po nakarmieniu, doopy nie urywa, pozostale różnice pomiedzy 9 a 10 poziomem uważam za nieistotne biorąc pod uwagę włożony wysiłek
 
U mnie urywa ;) Roznica pomiedzy walka z bonusem, ktory daje Feniks a bez niego jest
nie tylko odczuwalna, jest naprawde znaczna (co do tego w bractwie panuje powszechna
zgoda). Zgadzam sie natomiast z tym, co napisal @visit0r , ze dla wiekszosci graczy roznica
pomiedzy 9 a 10 poziomem jest nieistotna i chyba nie jest warta wydawania na nia diamentow.
Jesli komus mocno zalezy na turniejach to pewnie warto, ale przy normalnym stylu gry wazny
jest 9 poziom, 10 spokojnie mozna sobie odpuscic ;)
 

DeletedUser3975

Guest
Fakt faktem, że trzeba ważyć każdą skrzynkę w losowaniach o czym pisał @chris07070707 . Należy skupić się bardziej na ilości zainwestowanych esencji niż nad tym co da nam każda skrzynka. Niestety trzeba mieć też odrobinę szczęścia w losowaniach skrzynek za 82 esencje. Ostatecznie się da i ktoś komu się nie uda to albo źle dobierał skrzynki do losowań albo nie miał szczęścia i nie udało mu się trafić 200 esencji w losowaniach.;)
W moim przypadku "marne'szanse" choć działam wg schematu - zbieram esencji ile się da (przeważnie 400-500), aż pojawi się interesująca nagroda/budynek i zawsze klikam na skrzynię/wykorzystuje maks szansę. Nie mam szczęścia...
Widocznie jestem z tych co im cegła na głowę spada w drewnianym kościele :confused:
 

marcinekk24

Zwiadowca
udało mi się ewoluować feniksa do 10 poziomu, ledwo bo ledwo, ale się udało, gdyby nie te dodatkowe 20 zadań to nie byłoby szans.
 

Koval92

Kapłan
No cóż Panie Koval, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że da się i to bez dokupowania :)

Nie rozumiem wypowiedzi. W sumie wykorzystałem ponad 7k esencji, 0 dodatkowej esencji wylosowane, mój kolega z bractwa tak samo. Bez dokupowania tylko 8 poziom się da jeśli chcesz chociaż troche z tego eventa uszczknąć.
 

visit0r

Paladyn
Nie rozumiem wypowiedzi. W sumie wykorzystałem ponad 7k esencji, 0 dodatkowej esencji wylosowane, mój kolega z bractwa tak samo. Bez dokupowania tylko 8 poziom się da jeśli chcesz chociaż troche z tego eventa uszczknąć.
sednem problemu mogą być zdobywane z fioletowych skrzynek kwoty 200 esencji, wielorkotne
 

Wojtek 55

Wędrowiec
Również mam fenka na 9 lev ,do 10 lev zostało 12 piórek i 6 dni na ich zdobycie,będzie ciężko na samym zbieractwie i na dziennych ale warto próbować,co do studni,postawiłem ich mało po 2 na każdym świecie (6) i przez 6 dni ani jednego diamenciku hehe czy pogrzebali coś przy studniach? czy dlatego sypnęli nimi w tym evencie?
 

DeletedUser2264

Guest
Mam fenka na 9 poziomie, bez diaksów, chociaż szczęścia do esencji nie miałam, może ze 3 razy się trafiły. 10tej ewolucji zrobić nie dam rady, ale i tak jestem zadowolona. Event bardzo udany, długo marudziliśmy, że główne nagrody do bani, a w tym IG przeszło samo siebie :D
Borze szumiący, nie sądziłam, że kiedykolwiek coś takiego napiszę..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Patrzcie jak wycelowali, że większość robi 9. To potwierdza raczej, że zadania ponad 114 wcale nie były jakieś "dodatkowe". A już na pewno nie były prezentem, czy tam niespodzianką.

Były z góry wyliczone i zaplanowane że będą. Nic poza tym.
 

Tajniakos

Paladyn
Patrzcie jak wycelowali, że większość robi 9. To potwierdza raczej, że zadania ponad 114 wcale nie były jakieś "dodatkowe". A już na pewno nie były prezentem, czy tam niespodzianką.

Były z góry wyliczone i zaplanowane że będą. Nic poza tym.
@blazius1 Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że w trakcie trwania iventu wyliczono iż ilość esencji, którą można zebrać za zadania główne,dzienne i zebrane z miasta będzie niewystarczająca do zebrania dostatecznej ilości artefaktów dla feniksów.
Za moją teorią może przemawiać fakt iż dodatkowa linia zadań weszła na żywe serwery w tym samym dniu co na becie na której jak wiemy nie wszystkim udało się te zadania ukończyć. Gdyby dodatkowa linia zadań była planowana wcześniej to i wcześniej dodana by została na betę.
 

DeletedUser3975

Guest
Skoro wszyscy się chwalą... choć ja nie mam za bardzo czym :oops: Ach jo..
Mój Fenio jest w 7 stadium, trafienie Ewolucji w losowaniu jest trudne i złudne,
a tyle sznurów piórek poświęciłam, mogłam się już dawno cała nimi okręcić.
 

Nusion

Kapłan
Skoro wszyscy się chwalą... choć ja nie mam za bardzo czym :oops: Ach jo..
Mój Fenio jest w 7 stadium, trafienie Ewolucji w losowaniu jest trudne i złudne,
a tyle sznurów piórek poświęciłam, mogłam się już dawno cała nimi okręcić.
Przecież to całkiem fajnie. Poważnie :)
Wielu graczy (w tym ja;) ) bardzo dążyło do wyciągnięcia Feniksa ognia na 9 poziom, bo od tego poziomu daje zyski portalu. Ale Ty na razie ich nie potrzebujesz więc nie masz czego żałować. Za to nakarmiony Feniks lvl7 da Ci +35% obrażenia jednostki, co pewnie odczujesz w turnieju. Polecam do tych bonusowych zwłaszcza ;)
 

DeletedUser3975

Guest
Pewnie, że fajnie, zawsze 7 lepsze niż np. 5 ;)
Tak tylko biadolę sobie jak widzę same 9 i 10 poziomy.
Teraz tylko czekać na Turniej i się sprawdzi czy karmienie tego ptaszyska da efekty, inaczej go wykopię z gniazda ;D hehe
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Angel nie martw się. Te chwalipięty to jak wędkarze - taaaaaka ryba.
Ja z 5000 trafilem tylko 13 studni, a dodatkowych esencji +200 tylko raz, a ile razy klikałem w 82 to nie zliczę.
A ja z maksa esencji trafiłem 24 studnie i dodatkowych 1500 pokazać screeny? Na dodatkowych światach gdzie skupilem się tylko na studniach mam feniksy na 7. Może jutro podobijsm 8. Tam mnie interesowały studnie i mam ich pełno. Oplacil się trud bo diamenty tez wpadają jak szalone.
 

Wojtek 55

Wędrowiec
Dzisiaj wreszcie udało mi się wyciągnąć fenka na 10 lev, cały event starałem się brać skrzynie o esencji 18-20 ewentualne 46,82 brałem tylko wtedy gdy były 36 za 1 piórko,oczywiście bez dokupywania za diamenty.
 
Do góry