• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Ewolucji Feniksa

DeletedUser3983

Guest
Tez się pochwale,10 ewolucji Feniksa jest,na 11 zabraknie jajek,mam Feniksa ognia na 9 poziomie i zastanawiam sie czy marnowac pozostałą na dobijanie do 10 skoro zysk portalu już mam,może lepiej zostawić na 2 Feniksa,dla tych co zazdroszcza,dodam że na innych światach juz tak fajnie nie mam,na drugim dobije chyba do 9 ledwo,a ostatni to masakra,bo z fioletowych skrzynek tylko zaklęcia leciały i 9 poza zasięgiem.
Nasuwa się teraz pytanie, który Feniks po ognistym? Może ktoś ma złotego rozwiniętego i podzieli się uwagami?
 

Ethel

Rozbójnik
Mam 6 wiosek z nich:
- tam gdzie mi zależało to mam fenka na 10 lvl - twardo losując skrzynki wedle schematu chrisa 82>18>20>46>25>49 (z wyjątkiem s1 bo czekam na ostatni dzień na baseny- a nuż mi się przydadzą za 3 miechy- ale esencji mam tyle, że przyjmuję że trzy fenki na 10lvl)
-w jednej ukończyłam event, postawiłam studnie, fenka nie stawiłam -ale mam 8 artefaktów
-w dwóch nie chciało mi się babrać dalej w ten event- ukończyłam tylko pierwotną linię zadań (nosz zrobiłam na 4 wiochach - ile można ;) - postawiłam studnie i tyle
 

DeletedUser3332

Guest
Ja ledwo na oparach do 9-ki dochodzę, o studni nie mam już co myśleć ;/

I do tego dylemat: mam 44 esencje i skrzynie do wyboru za 82. Klikać dzisiaj licząc na jeszcze jedną studnie czy poczekać do jutra, wykonać zadanie dzienne i spróbować trafić w +200 ? Co z drugiej strony da mi tylko ew. nagrodę jutrzejszą lub bonusy, bo głównej już nie dam rady osiągnąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Wg mnie jeśli ma się trochę manufaktur to stawiać Feniksa Złotego.
Feniks Burzy jest mało efektywny, bo zależy od Zaklęć, których zwykle brakuje. Burzy jest dla tych którzy mają ze dwie, góra trzy manufaktury i często wspierają się Magicznymi Produkcjami.
 
90% graczy postawilo juz Feniksa Ognia. Wzmocnienie ataku jednostek
przyda sie prawie kazdemu przy wysokich kosztach uczt, a scrolle
portalowe to dodatkowa wisienka na torcie. Pewnie to wlasnie skusilo
nawet tych "nieturniejowych" graczy ;)
 

Nusion

Kapłan
Mi się udało zupełnie bez diamentów podnieść feniksa na jednym świecie do 9 poziomu, a na drugim do 10 :) Losowałam skrzynki 82 a potem te z najtańszymi piórami metodą Chrisa i jak widać dało się :D Oprócz tego cała masa studni i innych przydasiów. Ja tam jestem baaardzo zadowolona, świetny event :)
 

visit0r

Paladyn
40 studnia zatkała miasto, do 11 ewolucji troszke zabraknie, teraz tylko poczekac az w studniach sie odwroci ilosc generowanych PW w stosunku do diamantów ;)
 

DeletedUser1775

Guest
Z eventu jestem na prawdę zadowolona :) Feniks na 10lvl na s1 i s2, gdzie mam główne wioski i na 9lvl na s3, gdzie wioska dopiero powijakach. Studni łącznie 88. A do tego jeszcze kilka fajnych budynków do kolekcji ;)
 

DeletedUser110

Guest
Ech.
Ostatniego dnia ewentu wyprułem sobie flaki. Zadanie na 2-dniowe produkcje podgoniłem przyspieszaczami, potem było bodaj 18 konfliktów nieturniejowych. W efekcie rzutem na taśmę zdobyłem dziewiątą ewolucję.
I co się okazało...? Że źle to wszystko policzyłem, bo w efekcie mam feniksa na 10 poziomie ewolucji. Jakoś mi nie przyszło do głowy, że na 1 poziomie to on jest od razu, jak go się tylko postawi.
A jak gdzieś wcześniej pisałem, zależało mi tylko na tym, żeby mieć wieczną Placówkę Handlową, więc czy feniks jest wyewoluowany na 9 czy na 10 nie ma znaczenia, dosypka taka sama, 5% co 2 dni.
 

DeletedUser2264

Guest
Mam tak samo, bolesne i śmieszne w sumie. Obiegam wioskę totalnie poza świadomością :D
Czyli te 30 dni robią z nami straszne rzeczy :D

Eee tam ;)
Za tydzien tego drobnego bledu w liczeniu pamietac juz nie bedziesz, a scrolle
beda wpadac az milo.
Ja mam wiekszy problem, ciagle jak ostatni kretyn szukam w miescie jajek i sie
dziwie, ze zadne nie spadaja... Mam tak po kazdym wiekszym evencie ;)
 
Do góry