• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Suvetar

Wędrowiec
w przeciwienstwie do poprzednich eventow dodatkowa waluta ze skrzynek wpadala ekstremalnie rzadko i to pomimo nominalnie calkiem sporych szans na jej trafienie. Mialem tak zarowno na becie, jak i w dwoch miastach glownych i we wszystkich wioseczkach iglicowych.
U mnie akurat było odwrotnie, chociaż tylko na początku eventu. Ale - jak nigdy - przez pierwszych kilka dni ustrzeliłam w sumie kilka tysięcy kluczy. Jednocześnie - jak nigdy - bardzo trudno było o nagrody dnia.
W rezultacie poszło łatwiej niż wiosną z feniksem ognia, którego stawiałam od zera. Udało się podnieść brunera z 5 do 10 poziomu, a i księżycowego sobie dostawię. Nie będzie dawał PW, ale za to całkiem przyzwoitą ilość many jak na swoje niedoewoluowanie. :)
 

Eleanora2

Wędrowiec
U mnie akurat było odwrotnie, chociaż tylko na początku eventu. Ale - jak nigdy - przez pierwszych kilka dni ustrzeliłam w sumie kilka tysięcy kluczy. Jednocześnie - jak nigdy - bardzo trudno było o nagrody dnia.
W rezultacie poszło łatwiej niż wiosną z feniksem ognia, którego stawiałam od zera. Udało się podnieść brunera z 5 do 10 poziomu, a i księżycowego sobie dostawię. Nie będzie dawał PW, ale za to całkiem przyzwoitą ilość many jak na swoje niedoewoluowanie. :)
u siebie zauważyłam, że o wiele więcej nagród dziennych i dodatkowej waluty miałam z apki, ale to może być błąd statystyczny
 
Przestrzegam przed ta oferta, gdyby sie u kogos pojawila, bo zawiera blad. Trzy miski nie sa na 10 lvl, tylko na pierwszym, czyli dostajemy tylko podstawowe budynki na 1 stopniu ewolucji + 9 starych artefaktow, dzieki ktorym mozna wyewoluowac na 10 poziom tylko jeden budynek. Mozna sie zastanowic, czy taka oferta jest oplacalna, ale jeszcze raz powtarzam w razie czego:

Ta oferta nie zawiera 3 budynkow na 10 lvl
 

Koval92

Kapłan
Ostrzegam przed ta oferta, gdyby sie u kogos pojawila, bo zawiera blad. Trzy miski nie sa na 10 lvl, tylko na pierwszym, czyli dostajemy tylko podstawowe budynki na 1 stopniu ewolucji + 9 starych artefaktow..

No tak mi coś nie pasowało 3 miśki na 10 poziomie za 390 zł... za 3900 już bardziej xD
Edit: na serwerze US parę osób to kupiło i support im umożliwia zwrot pieniędzy
To już wiadomo czemu uniwersalnych artefaktów nie chcą...
 
Ostatnia edycja:
Mnie tylko dziwi, ze IG dowiedzialo sie o bledzie w tej ofercie najpozniej w czwartek, a opis jeszcze nie zostal poprawiony. Albo maja tam urwanie glowy, albo niezly "nieporzadek", zeby tak delikatnie to okreslic.
 

Suvetar

Wędrowiec
Czy tu nie chodzi o rozdział? Przy fontannie dzwonu też jest podany 10 poziom.
A swoją drogą, czy ja coś przegapiłam, czy u nas takich ofert nie było?
 

Koval92

Kapłan
Czy tu nie chodzi o rozdział? Przy fontannie dzwonu też jest podany 10 poziom.
A swoją drogą, czy ja coś przegapiłam, czy u nas takich ofert nie było?

Pewnie wyskoczą jeszcze. Na amerykańskim już były i parę osób się wkopało bo naprawdę było podane 10 poziom.
 

Nusion

Kapłan
Mnie tylko dziwi, ze IG dowiedzialo sie o bledzie w tej ofercie najpozniej w czwartek, a opis jeszcze nie zostal poprawiony. Albo maja tam urwanie glowy, albo niezly "nieporzadek", zeby tak delikatnie to okreslic.
Tak na prawdę to nie wiemy, skąd pochodzi ten screen i z kiedy jest ta oferta. Niekoniecznie musi być z dziś
 

Suvetar

Wędrowiec
Pewnie wyskoczą jeszcze. Na amerykańskim już były i parę osób się wkopało bo naprawdę było podane 10 poziom.
Wierzę :) Na Twoim screenie też jest podany 10 poziom, tylko zastanowił mnie ten Kołokolnyj Fontan. To nie jest budynek ewolucyjny, a też ma podany 10 poziom. Ale jeśli wszyscy, niezależnie od rozdziału, dostają taką ofertę, to faktycznie niezła lipa.
 
Fontanna (czyli budynek z obecnego eventu) jest na aktualnym poziomie gracza. Cala ta oferta ma po prostu bledny opis poziomow budynkow.
 

dkf385

Zwiadowca
To i jak się wypowiem o evencie jako mały gracz.
Nagrody dnia wg mnie dość słabe, choć trafiło się kilka które mnie zainteresowały (tylko w te dni losowałam). Inne nagrody też bez szału.
Zadania natomiast bardzo łatwe, w szczególności z lista można sobie było wszystko ładnie rozplanować. Jutro zdobędę tą ostatnią nagrodę wiec nie jest źle. Wręcz mnie zatrzymały te zadania z limitem czasowym.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Z obiektywnego punktu widzenia ilosc mozliwych do zdobycia starych artefaktow jest zdecydowanie zbyt niska. Kazdy mlodszy stazem gracz powinien miec moim zdaniem mozliwosc wyewoluowania przynajmniej jednego starego miska na 10 poziom. Przeciez nikogo by to nie zabolalo ! Niestety nawet 2 dodatkowe nowe artefakty (czyli 1 stary) z nastepnych PB niewiele tu zmienia, wiekszosc graczy nie da rady podniesc starego miska powyzej 6 poziomu.
Zgadzam się w 100%. To jest nie w porządku.
 

dkf385

Zwiadowca
Trochę szkoda że praktycznie niemożliwe jest zdobycie czegoś fajnego vo było kiedyś. Choć i tak będę stawiać brunatnego bo ten obecny wg mnie bardzo mało daje.
Z drugiej strony nowi gracze chyba rzadko czytają fora i nawet nie wiedzą co mają inni i wtedy cieszą budynku które się dostaje.
 

BlossomValvi

Łucznik
Moje podsumowanie jest niemal zbieżne z @chris07070707 poza jednym aspektem, brakuje mi pod koniec ewentu jakiejś nagrody głównej w którą można "utopić" walutę, czyli nagrodę użytkową dawniej to były pw lub przyspieszacze dlatego uważam że w ostatni lub przedostatni dzień powinno być pw lub ten żeton wojskowy (tylko nie magowie)

A tak to nazbieraną walutę przez drugą połowę ewentu wydaję na śmieci które bedę kasował w inwentarzu
 

Sorcha

Rycerz
Moje podsumowanie jest niemal zbieżne z @chris07070707 poza jednym aspektem, brakuje mi pod koniec ewentu jakiejś nagrody głównej w którą można "utopić" walutę, czyli nagrodę użytkową dawniej to były pw lub przyspieszacze dlatego uważam że w ostatni lub przedostatni dzień powinno być pw lub ten żeton wojskowy (tylko nie magowie)

A tak to nazbieraną walutę przez drugą połowę ewentu wydaję na śmieci które bedę kasował w inwentarzu
Ja utopiłem cała walutę w Wiewiórczym Placu, który dobrzy by było uaktualnić o te kilka rozdziałów do przodu, ale nie teraz muszę wydać kilka schematów na renowacje, bo mi się nie trafiło. A budynki, których nawet się nie chciało same wpadają do inwentarza. Ciekawy event, jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz co trafisz;)! Czy to co chcesz czy nie?
To jest moje podsumowanie!
P.S. Jutro nie mogę losować, brak waluty. Zresztą po co, jak jutrzejszy budynek już mam (wpadł do inwentarza za pierwszym razem)!
 

Charlene

Szef kuchni
Dla mnie event był w porządku, jeśli chodzi o zadania główne oraz dzienne. Główne zrobiłam błyskawicznie, a do codziennych nie trzeba było zostawiać warsztatów i manufaktur z 1 poziomu, tylko można je było skasować i zwolnić miejsce na mieście.
Co do nagród, to uważam, że budynki były dużo lepsze niż w poprzednim evencie i bez problemu mogę wymienić stare na nowe. Wpadło mi bardzo dużo PW i AW ze skrzynek, ale miałam wrażenie, że ciężej było z nagrodami dnia. Zdobycie artefaktów wychodziło drogo, w porównaniu do poprzednich eventów i wcale to nie było takie proste. Szkoda, że na końcu nie ma np. karmy albo AW do losowania, tylko jest budynek.
Odnośnie oferty, dzięki której można kupić sobie rozwiniętego starego misia, to mnie ona nie dziwi, ponieważ to było oczywiste, że firma musi na czymś zarobić, a akurat misie to były jedne z fajniejszych budynków w tej grze. Widziałam jakie zadania trzeba było wykonać, żeby pozdobywać te stare misie i obecne eventy to jest plaża, w porównaniu do starych eventów. Jestem zaskoczona, że w ogóle zrobili możliwość zakupu kompletnych starych miśków(u mnie ta opcja się nie pojawiła).
 
Do góry