• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o jesiennych zodiakach.

kikimora

Rozbójnik
Właśnie sobie obejrzałam filmik eventowy. I nurtuje mnie jedno pytanie:dlaczego na tych przeblyskach z widokiem miasta nie ma chwastów z aplikacji? Skoro pfujcy nimi nas katuja to chyba w ich mniemaniu to jest taka super rzecz, że aż brakuje słów. To dlaczego w filmiku pokazowym ich nie m? Skoro są takie super to chyba wypadałoby się nimi pochwalić?

@jarq może się zapytać w centrali dlaczego wykosili ta spektakularna grafikę?
 

MDS Krakow

Zwiadowca
@kikimora mam prośbę... odpuść juz ten temat... ciągniesz ten temat odkąd się te chwasty pojawiły... jak widzisz totalnie to nic nie daje i jak twórcy będą chcieli to zmienić to poprostu to zrobią... szkoda zaśmiecać kolejnych tematów tymi chwastami... Pozdrawiam :)
 

kikimora

Rozbójnik
@kikimora mam prośbę... odpuść juz ten temat... ciągniesz ten temat odkąd się te chwasty pojawiły... jak widzisz totalnie to nic nie daje i jak twórcy będą chcieli to zmienić to poprostu to zrobią... szkoda zaśmiecać kolejnych tematów tymi chwastami... Pozdrawiam :)
Przyjmuje do wiadomości ze nasz prośbę. I tyle.
Nie, oni nie zmienia nic "bo im się będzie chciało". W związku z tym polecam uzbroić się w cierpliwość, bo ja nie w tym temacie nie mam zamiaru się poddawać. Gdyby nie takie jeczenie wielu rzeczy do dnia dzisiejszego byśmy nie mieli. Przypominam slawatna kopertę na aplikacji dla przykładu, która wreszcie łaskawie nam dali. Albo błąd z naliczaniem Feniksa. I wiele, wiele innych....
Można siedzieć cicho pod stołem i liczyć na jakiś okruch od dobrego Pana. Tylko że gracze to chyba nie są psy liczące na smakowite kaski? I Ig też raczej tym "dobrym Panem" nie jest. Chwasty nie mają żadnego wpływu na grę (w sensie dodatkowych bonusów) to niech przynajmniej wyjaśnia dlaczego są tak ohydne. Gdyby chcieli poprawić grafikę to już by to dawno zrobili. Z technicznego punktu widzenia to przecież żaden problem
 
Do góry