• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Karnawale

Nagrody dzienne? Czyli porównujesz wyciągnięcie 11 studni (ostatni ewent) z 16 portalowymi doładowaniami?
Nie, porownuje 11 studni z 16 budynkami z popka w Lesnych Elfach,
ktore pozwolily mi zastapic stare budynki (jeszcze z Wrozek) i odzyskac
dzieki temu mnostwo miejsca w miescie ;)
No cóż ja raczej równam w górę i nie widzę nic przełomowego w dziennych
Przelomowego ? Przyznaje, ze ja rowniez nie :) Ale z kategorii "przydatne"
raczej dla wiekszosci graczy cos sie znajdzie. Set tez jest znowu z kategorii
naprawde mocnych, przynajmniej w mojej epoce. @BlossomValvi , ja
wcale nie twierdze, ze ten event jest taki super, cudowny, wspanialy.
Twierdze tylko, ze nie jest az tak beznadziejny, jak niektorzy probuja to
przedstawiac. Juz gdzies pisalem, ze nie kazdy moze byc tak mocny jak
ten zimowy.
 

DeletedUser

Guest
@chris07070707 przypominam, że dyskusja zaczeła się od systemu skrzynek, pisałeś że są korzystniejsze (tańsze i większy %), już ci odpisałem
- nie są tańsze, ponieważ masz mniej "waluty" i potrzebujesz ich więcej
- ostatni mój post był na temat % co z tego że wyższy (ja tam po kilkunastu losowaniach nie widzę na razie poprawy) jak nagrody dzienne zostały mocno zubożone, ostatnio był set i/lub studnie, placówki teraz to są główne

Co do samych ewentów długoterminowy trend jest taki że każdy następny jest mocniejszy od poprzedniego, wynika to z kilku przyczyn (będzie trzeba to się rozpiszę :p). Jeśli nawet kolejny do poprzedniego jest słabszy to i tak jest mocniejszy do adekwatnego z zeszłego roku (mocne to są z grubsza kwartalne - pory roku)
 

visit0r

Paladyn
@chris07070707 przypominam, że dyskusja zaczeła się od systemu skrzynek, pisałeś że są korzystniejsze (tańsze i większy %), już ci odpisałem
- nie są tańsze, ponieważ masz mniej "waluty" i potrzebujesz ich więcej
- ostatni mój post był na temat % co z tego że wyższy (ja tam po kilkunastu losowaniach nie widzę na razie poprawy) jak nagrody dzienne zostały mocno zubożone, ostatnio był set i/lub studnie, placówki teraz to są główne

Co do samych ewentów długoterminowy trend jest taki że każdy następny jest mocniejszy od poprzedniego, wynika to z kilku przyczyn (będzie trzeba to się rozpiszę :p). Jeśli nawet kolejny do poprzedniego jest słabszy to i tak jest mocniejszy do adekwatnego z zeszłego roku (mocne to są z grubsza kwartalne - pory roku)
ważniejsze czy w następnym ewencie będą studnie jako nagrody dzienne, a następny jako wielkanocny powinien się zaczynać tydzień po zakończeniu aktualnie trwającego
 

Koval92

Kapłan
Nie jest tak czasami, że karnawał to jest nowy event pośredni? Po zimowym kolejny miał być dopiero odpowiednik Feniksa w kwietniu/maju
 

visit0r

Paladyn
tak czy inaczej należy sie już raczej nastawiać na wielkanocne jajca ;) a dokładniej nastawiać mini warsztatów i manufaktur
 

DeletedUser174

Guest
szanse na wylosowanie nagrody dziennej jakos tak za bardzo mi pasuje pod teorię spiskową. Tak, wiem ... losowość, prawdopodobieństwo, etc. Tylko w poprzednim systemie skrzynek to jakoś jednak nagrody udało się upolować... może nie zawsze tyle ile się chciało, ale jednak były... Przehulałam prawie 3k cukierków czyli trochę tych losowań było... ale wpadły mi tylko 3 chatki... Przy poprzednim evencie też nie miałam "szczęścia" do studni, bo wpadło ich dużo mniej niż w starym systemie, ale wiadomo.... szczęście... trudno nie mój dzień - bywa. Ale jeżeli tutaj sytuacja się powiela to chyba coś jednak jest nie tak... Nawet zauważyłam ze z jednej skrzynki zawsze wypadały młotki... oczywiście jest to mozliwe, prawo serii itd, ale... no własnie ale... moje subiektywne wrażenie to coś tu jest nie tak
 

DeletedUser

Guest
No właśnie ja dziś przepuściłem 1700 cukierasów (25-30 losowań) jak najdroższe skrzynie, w sumie 5 nagród głównych niby potwierdza % ale podobne wyniki miałem na starszych skrzyniach, nie widzę nic dobrego poza tym że naprawdę nie ma co wybrać do losowania
 

DeletedUser

Guest
Przy okazji - potwierdzam, że postawienie wspomnianej powyżej ślicznej kapliczki zrobionej na żywiołakach (12 rozdział) zalicza zadanie "rozbuduj budynek do poziomu 12" (rozbudowa magicznych za diamenty/schemat też - to we wcześniejszych eventach już działało, oczywiście z uwzględnieniem poziomu/rozdziału)
I przestało działać - zagranie bardzo nie fair - część graczy zdążyła się załapać , pozostali muszą ustawiać długie rozbudowy.
Takie zmiany powinny zostać opisane w aktualizacji - poprawka błędu z reliktami została.
 
Pojawilo sie za to cos innego, dziwnego. W momencie rozdania nagrod z
wczorajszego turnieju zadanie "zaakceptuj jedna oferte handlowa"
zaliczylo sie samo (w 2 roznych wioskach). Jeszcze cos (zglosze to jako blad) -
bydynki z setu inna ilosc mlotkow pokazuja do zebrania, a inna dodaja do
magazynu. Zauwazylem to juz wczesniej, ale dopiero dzis zrobilem screeny.
Po aktualizacji pojawil sie tez problem ze zbiorami ze studni, ale o tym wspomne
za chwile w odpowiednim watku.
 

visit0r

Paladyn
przy podniesieniu poziomu budynku ewentowego po wejsciu do kolejnej epoki zwiekszaja sie wszystkie jego parametry czy aby podniesc zysk z polaczen musze miec upniete wszystkie budynki ?
 

DeletedUser3033

Guest
ten event to jeden wielki przekręt :mad:
wykonałem wszystkie zadanka dzienne i kilka głównych mi zostało za 2h kończe event
udało się mi wylosować nawet 3x100 cuksów ale z tego co widzę będzie mi brakowało do tawerny mase tych cóksów
 

DeletedUser2359

Guest
Ale lipa, nie ma nawet możliwości zdobycia tej jednej, jedynej studni bez wydania kasy bo jest jako 10 nagroda główna :( W ogóle nie wypadają ze skrzyń łakocie, i w najlepszym wypadku zdobędę tą ostatnią nagrodę do setu, a o studni można tylko pomarzyć...
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ty piszesz o studni a ja już mogę stwierdzić że nie uda mi się zdobyć tej tawerny
 

DeletedUser3575

Guest
Mi prawdopodobnie zabraknie 3 flag do studni. I teraz 100 cukierków to koszt 500 diaxów czyli zupełnie nieopłacalna transakcja.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm a mi 24 flagi brakuje do tawerny i brak możliwości zdobycia więcej cuksów
a i tu dodam że wykonałem wszystkie zadanka dzienne i zostało mi 5 głównych zadanek które kończe za jakąś 1h
i nadal będzie mi brakowało jakieś 24 flagi bo do biblioteki brakuje mi 5 flag
i tylko dlatego wykonałem ten event bo już na samym początku wiedziałem że to jeden wielki kant
a żeby było merytorycznie to screen dam na koniec eventu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
tak zgodzę się z tobą lecz kropla w morzu nie zrobi 10m fali
 

Christo

Rozbójnik
hmm a mi 24 flagi brakuje do tawerny i brak możliwości zdobycia więcej cuksów
a i tu dodam że wykonałem wszystkie zadanka dzienne i zostało mi 5 głównych zadanek które kończe za jakąś 1h
i nadal będzie mi brakowało jakieś 24 flagi bo do biblioteki brakuje mi 5 flag
i tylko dlatego wykonałem ten event bo już na samym początku wiedziałem że to jeden wielki kant
a żeby było merytorycznie to screen dam na koniec eventu
Spoko.. mi brakuje jakies 28 flag, ale w tej chwili mam 207 łakoci + to co mi wypadnie na mieście i z zadań. Musze mieć farta, żeby wypadły jakies łakocie ze skrzynek aby zdobyć tawernę, bo o studni to sobie moge pomarzyć :D
 

DeletedUser3033

Guest
nom nic screen będzie jutro nie zaliczyło mi zadanka nastawiłem wszystkie manu 1lv na to zadanko
chyba że mnie krew zaleje i przyśpieszę te zadanka i zrobie dzisiaj
 
Do góry