• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Konkursie Urodzinowym

jakub357

Łucznik
@jakub357 może się cieszysz z III rundy konkursu, ale czemu ujawniasz swoją pracę przed 9 czerwca, skoro wyraźnie jest w regulaminie napisane:
Dzielenie się odpowiedziami do konkursu przed zakończeniem rundy może skutkować dyskwalifikacją.
Może ja czegoś nie rozumiem, ale raczej nie sadzę! W najlepszym wypadku powinieneś przygotować nową pracę, bo ta została już ujawniona :p .

@Sorcha miałem ochotę pozostawić to bez komentarza, ale mam nadzieję, że nie masz okazji często doradzać ludziom, ani nie pracujesz w żadnym sektorze prawnym. Sporządziłem kolejny rysunek, bo przewrotne serce może szafować zapisem na niekorzyść i na złość; też przez faryzejskie podejście do przepisów.

Konkurs bardzo fajny, gratuluję zwycięzcom, a jest ich dużo :) Sam zgarnąłem 300 diamentów i jestem zadowolony. Pozdrawiam i dziękuję
 

Sorcha

Rycerz
@Sorcha miałem ochotę pozostawić to bez komentarza, ale mam nadzieję, że nie masz okazji często doradzać ludziom, ani nie pracujesz w żadnym sektorze prawnym. Sporządziłem kolejny rysunek, bo przewrotne serce może szafować zapisem na niekorzyść i na złość; też przez faryzejskie podejście do przepisów.

Konkurs bardzo fajny, gratuluję zwycięzcom, a jest ich dużo :) Sam zgarnąłem 300 diamentów i jestem zadowolony. Pozdrawiam i dziękuję
@jakub357 przepraszam, jeśli to Ciebie uraziło. Mnie natomiast jak widać na liście zwycięzców brak, może dlatego, że nie mam zbyt często okazji do wykazania się swoimi "talentami", a może przekorny los postanowił mi nie dać nagrody za to faryzejskie podejście do przepisów. Może jakbym nie było wspomnianego przez ciebie posta nagroda by jakaś się dla mnie znalazła ;) . Czasem aż chce się napisać posta, ale czy wypada:confused:?
 

Koval92

Kapłan
Tyle z "budynku co miał łączyć społecznosć", a dzieli. Gratulacje dla zwycięzców.
 
Ostatnia edycja:
Tyle z "budynku co miał łączyć społecznosć", a dzieli na lepszy i gorszy sort.
...powiedzial mistrz laczenia spolecznosci Elvenaru ;) Az sie musialem usmiechnac :D
Mnie natomiast jak widać na liście zwycięzców brak, może dlatego, że nie mam zbyt często okazji do wykazania się swoimi "talentami"
Ja tez nic nie wygralem, moze dlatego, ze znow nie bralem udzialu ;)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Gratuluję zwycięzcom :)
Uczestników zapewne trochę było ktoś musiał wygrać a ktoś przegrać jak to w konkursie.
Hihihi ja brałam udział i nawet poświęciłam się i coś narysowałam, biorąc pod uwagę że jestem antytalenciem w tej dziedzinie, zapewne dostarczyłam rozrywki jury, ale ja też świetnie się bawiłam więc focha strzelać nie będę :p
 

Sorcha

Rycerz
Ja nie mam pretensji, nie strzelam focha, a wierszyk mój był widocznie niewart nagrody, ale liczy sie wzięcie udziały w 3 etapach. Skusiło mnie do jego napisania, te nieocenianie ;) , ale skoro większość wybrała rysunek to się nie dziwię temu. Jak to mówią: Obraz jest wart tysiąca słów :p!
Pozdrawiam wszystkich graczy z zapędami artystycznymi :)!
 

Koval92

Kapłan
Ja też nie strzelam focha, szczere gratulacje, po prostu wszyscy głosowaliśmy na ten budynek i uważam, że powinien być częściej rozdawany niż raz do roku, ale to tylko moje zdanie. Gratulacje jeszcze raz. @Mighty Garoth gratulacje diamentów ;)
 

jakub357

Łucznik
Zrobiłem kartę do Talismana.
Fajna karta, o sensownej mechanice, ładnie zoperacjonalizowana. Osobiście dodałbym jedynie, że na wartości środkowej nic się nie dzieje, bo trochę mocne to kryterium odcięcia. Albo w sumie niech będzie jak zrobiłeś, w końcu to Talizman i moneta łatwo może się obrócić na przekór. Sam uwielbiam grać, najbardziej Gladiatorem - pomalowałem nawet figurkę i nie raz, nie dwa zdobyłem nim Koronę Władzy
Mini przeróbka torcika mojej roboty
Jest nawet i ciasto! Świetnie, gratuluję; chociaż pewnie już dawno nie ma go na świecie w takiej formie jak mniemam hahaha
Ja w 3 zadaniu takie coś zrobiłam...
Bardzo się ciesze, podoba mi się takie twórcze podejście do tematu.
Jeszcze podsumowując jestem bardzo, bardzo zadowolony i dziękuję za konkurs @jarq Wiem, że nadesłanych prac było wiele więcej, ale nawet te kilka wstawionych już powodują uśmiech. Miło, pozdrawiam wszystkich uczestników ;]
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Nie stosuję nigdy opcji "nic się nie dzieje". Na każdej karcie musi się coś dziać.
Ta mechanika nie jest moja. Pożczylem ją z jakiegoś starego dodatku.
 
Do góry