• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

DeletedUser

Guest
pisze z perspetywy konstruktow, tier 3 sumarycznie w granicach 15kk przy 4 manufakturach, zdecydowanie 1 nawet nie jest podbita do wlasciwego poziomu i tylko czeka na kasacje, w warsztatach poza ewentem od dawna nic nie produkuje dzieki innym budynkom miasta, zostawilem 3 magiczne bo szkoda ich kasowac ale od dawna maja ikone Zzz

Akurat Tier 3 to żaden wyznacznik, jeden z najłatwiej dostępnych surowców, za to T1 i T2 turnieje pochłaniają krocie a nawet jeśli mam nadmiar to w bractwie zawsze siepotrzebujący znajdą :)
Warsztaty rozumiem ja mam aż 4 magiczne bo potrzebowałem ale doszły dwa zestawy ewentowe i feniks, nagle się okazało że muszę kupować towary u hurtownika za młotki - co nie jest najgorsze to ekwiwalent dwóch T1 i jednej T2 dziennie (młotki + złoto)
 

visit0r

Paladyn
Akurat Tier 3 to żaden wyznacznik, jeden z najłatwiej dostępnych surowców, za to T1 i T2 turnieje pochłaniają krocie a nawet jeśli mam nadmiar to w bractwie zawsze siepotrzebujący znajdą :)
Warsztaty rozumiem ja mam aż 4 magiczne bo potrzebowałem ale doszły dwa zestawy ewentowe i feniks, nagle się okazało że muszę kupować towary u hurtownika za młotki - co nie jest najgorsze to ekwiwalent dwóch T1 i jednej T2 dziennie (młotki + złoto)
w turnieju wojem walcze wiec t1 i t2 tez po kilka kk
 

visit0r

Paladyn
tak sobie przypadkiem kliklo sie w skrzynke czerwona za 80 kilka, wyskoczylo 200, w tym samym miejscu pojawila sie fioletowa za 140, nagroda dzienna, chyba dosyc kuszenia losu na dziś?
 

DeletedUser

Guest
to nawet mi lepiej poszło, kwota podobna, a 5 aukcji i 8 razy 33% :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Musze wam powiedziec ze pierwszy raz odkad gram i sa eventy. Mam serdecznie dosc tych zadan i tego eventu. Nigdy wczesniej nie mialem ochoty wywalic monitora przez okno, ani na sama mysl o zadaniach nie chcialo mi sie wymiotowac...

Eee tam przesadzasz. Może to zależy od tego jak ktoś gra. Na S1 udało mi się wstrzelić tak że akurat skończyłem smoki parę dni przed eventem i mogłem postawić sporo warsztatów i manufaktur dzięki czemu event skończyłem w kilka dni (turniej sporo pomógł). Za to na s2 i s3 miejsca za dużo nie miałem na dodatkowe budynki a zadania robię jak leci nawet nie patrząc na listę i jestem już na 99 zadaniu (na obu światach). Nie ma co się spinać to tylko gra ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Kurde, tylko na trojce gdzie mialem sporo miejsca, mozna powiedziec ze jestem okolo 100 zdania, ale na 1 i 2 gdzie miejsca bylo malo, raptem 68 i powoli mnie krew zalewa:)
@chris07070707 jasne ze mysle i oddycham gleboko, ale widzac jak inni tu pisza watpie zeby wypadlo 30 studni jak w feniksie :)
 

DeletedUser

Guest
Tragedia normalnie. 2k błysków wydałem żeby dwie aukcje zdobyć :/
miałem darować sobie aukcje (tak szykuję się na skałkę III) ale w sumie dałem się namówić przez bractwo. Straciłem 200 błysków , zyskałem 1 aukcję. A będąc ścisłym za 200 błysków zdobyłem około 15 kwiatków (czyli minimum 270 błysków) i 1 aukcję i masę czegoś tam (czary , pszyspieszacze). W sumie to jestem zadowolony.
 

DeletedUser3200

Guest
To całe przesilenie - to dla mnie totalne przesilenie - grając na trzech światach zdobyłem jedną nagrodę dzienną a reszta poszła w łańcuszek kwiatków....
Stoję teraz,bo mam do wykonania zdobycie punktów z prowincji (7) lub rozwiązanie 35 konfliktów turniejowych - jak ja to mam zrobić jeżeli gram sam i nie biorę udziału w turnieju a dookoła mnie same prowincje bardzo trudne gdzie wymagane są orki a ja jeszcze kwiatów nie skończyłem!!!
Tym trybem - od następnego dodatkowego turnieju nie będę w to wchodził gdyż to strata czasu a zysk mizerny!!!
 

DeletedUser

Guest
lub sobie podarować*, patrząc na to że utknął dosyć wcześnie, może warto przypomnieć że jest jedna lista zadań i niskie poziomy mogą mieć duże trudności z jej ukończeniem (koszt niewspółmierny do zysku)?
Ja pamiętam że chyba dopiero w trzecim dużym ewencie zakończyłem listę całkowicie


*nagrody nie są jakieś super wyjątkowe (główna nie powala a dzienne są powtarzalne - prędzej czy później), moze warto odpuścić i wrócić z doświadczeniem na następny duży ewent
 
Do góry