• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

moim zdaniem OP by był jakby dawał zyski 10% lub dawał zyski 5% co 24h.
Mialem na mysli bardziej wzmocnienie ataku wszystkich jednostek, co jak juz kiedys
pisalem i jak wspomnial dzis @SandDiuna stanowi ekwiwalent kilku cudow wojskowych
na maksymalnym poziomie. Juz to czyni go OP, bo oznacza to o wiele wyzsze wymierne
korzysci z turniejow. Z naciskiem na "o wiele". Zyski portalu to tylko dodatkowa wisienka
na torcie, ale przy braku placowek bardzo wazna wisienka ;)
 

visit0r

Paladyn
upload_2019-6-18_5-19-38.png

najwiekszy demotywator dzisiejszych losowan skrzynek z 30 % szansa nagrody dziennej ;(
ale przynajmniej 300 h przyspieszaczy wpadlo ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
index.php


najwiekszy demotywator dzisiejszych losowan skrzynek z 30 % szansa nagrody dziennej ;(
ale przynajmniej 300 h przyspieszaczy wpadlo ;)

GRUUUUUUBO, albo polecisz z drzewkiem badań albo podpakujesz cudeńka :cool:
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
1 i 3 swiat prawie 10k blyskow lacznie, i raptem 22 studnie i 4 z nagrod glownych. Malo dodatkowych blaskow. Tylko pare moze lacznie z 5 na oba swiaty zyski 33%. Cholera ani razu na 3 swiatach nie dostalem ze skrzynki za 142, dodatkowych blyskow. Dostal ktos to wogole?
 

gamin

Rozbójnik
Tak, przed chwila trafilem 500 z najwiekszej skrzynki :)
Na starcie mialem ~ 3000 i wylosowalem

7 studni
86 PW na pasku
120 PW w paczkach
monet zaklec run itp nie licze.

Uzbieralem tez 4 artefakty co daje 12000 fragmentow :D

A wiec nie mam na co narzekac :)
 
ani razu na 3 swiatach nie dostalem ze skrzynki za 142, dodatkowych blyskow. Dostal ktos to wogole?
Zdarzalo sie, ale lacznie moze 3 razy w dwoch wioskach. Moje wyniki sa bardzo
podobne i zgodne z oczekiwaniami. W 3 wioskach (od 6100 do 6500 blyskow) to
odpowiednio 15-12-15 studni (plus po 2 z nagrod glownych), w kazdej wiosce
ponad 200 pw na pasku, od 200 do 500 pw w scrollach, bardzo wiele przyspieszaczy
8h i tylko po 2-3 zyski portalu 33%, ktorych w eventowych wioskach na szczescie
nie potrzebuje ;)

Absolutnie nie narzekam. Nie mialem zbyt wygorowanych oczekiwan i bylbym
zadowolony juz z 10 dodatkowych studni na wioske, a przybylo 17-14-17.
W rekordzistce stoi teraz lacznie 58 dzialajacych studni ;)
 
No to ile lacznie masz juz studni? u Mnie bedzie cos kolo 119
W 2 wioskach pod studnie na glowne miasto pracuja u mnie teraz lacznie 103 studnie
plus 8 w samym glownym (nie licze 5 w inwentarzu), czyli razem 111. Tych 8 postawionych
w poprzednim evencie w glownym zaluje, troche nie pomyslalem i zasmiecilem nimi miasto.
Wiadomo, ze jak juz stoja to sie ich nie wywali, ale naprawde wolalbym zeby ich nie bylo ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
To juz sa zacne przychody diamentow, jak sie skonczy Event dostawiam wylosowane studnie i bede obserwowal ile daje 120 studni :p
 

mayder

Tancerz ostrzy
Skończyłem losowanie na s3 , bilans z prawie 6k błysków to:

-14 studni
-7 artefaktów (21k fragmentów zaklęć)
-2 zyski 33%
-83 PW
-15 AW 30

Do tego sporo przyspieszaczy, deszczów monet i strumieni zasobów. Cztery razy wpadło 500 błysków i kilka po 100 i 200.

Edit:

Skończyłem losowanie na s2 i z prawie 5k błysków wyszło:

-19 studni
-7 artefaktów
-4 zyski 33%
-83 PW
-5 AW 30

Tak jak na s3 tutaj też sporo przyspieszaczy, deszczów i strumieni, gorzej z dodatkowymi błyskami tylko kilka 100/200.

Ogółem jestem zadowolony z losowania. Teraz tylko został S1 ale to dopiero jak skały III będą.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
U nas w bractwie powstały pierwsze wnioski od osób starających się robić event na maks - wniosek, zrobili event tak, aby ograniczyć ilość nagród dziennych do zdobycia, bonusy potężne do zdobycia typu zysk portalu 33% natomiast studni czy innych rzeczy nie da się tak jak za poprzednim eventem, natomiast wg mnie trzeba zrozumieć, że to nie jest główny event - główne mają po 30 dni a głównym eventem lata jest elvener, tak jak głównym eventem wiosny był kult feniksa. Tam się trochę więcej można obłowić. Mimo wszystko miło, że znów mamy szansę dostać kilka studni życzeń albo bardzo mocny pop+kult skały venara III, które są pod względem populacji lepsze od kultów feniksa i całej masy budynków.

Wiadomo, że będą kolejne "zwierzaki" z budynków ewoluujących, czekam więc co zaproponują w lipcu-sierpniu gdy przyjdzie czas odpowiednika elvenera. Trzymam kciuki za budynek lub zestaw, dający bonusowe towary 2 sortu, gdyż takiego brakuje.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Podnieśli Stonehenga o 1pw,to chyba żart?, opłacać się go będzie stawiać moim zdaniem dopiero jak zmienią go z 48h na 12h,a i to wielu uzna że dalej jest słaby,co myślicie? Uważacie że ta zmiana coś zmieni?
 

gamin

Rozbójnik
Uważacie że ta zmiana coś zmieni?

Mysle ze w tej chwili taka zmiana nic nie da. Wiekszosc graczy na poczatku eventu okreslila uzytecznosc czy tez raczej bezuzytecznosc tego budynku i w losowaniach wybrala droge po nagrody dzienne.

W pierwotnej wersji stoneheng 10 lvl dawal 2PW co 24h. Juz wtedy budynek wydawal sie malo atrakcyjny. Nastepenie zrobiono rebalans na zbiory co 48h - jeszcze bardziej oslabiajac ten budynek i utwierdzajac graczy w jego bezuzytecznosci. Mysle ze teraz IG patrzac na statystyki eventu spostrzeglo ze %postawionych budynkow jest mniejszy niz zakladali i postanowili wprowadzic taka zmiane ad hoc.
 
Mysle ze w tej chwili taka zmiana nic nie da. Wiekszosc graczy na poczatku eventu okreslila uzytecznosc czy tez raczej bezuzytecznosc tego budynku i w losowaniach wybrala droge po nagrody dzienne.
Podpisuje sie pod tym recami i nogami. Na wszelkie zmiany jest za pozno.
Budynku nie uwazam wprawdzie za bezuzyteczny i jesli (przypadkiem)
uda sie zdobyc sporo artefaktow to w niektorych epokach warto go postawic,
natomiast nie bylo i dalej nie jest warto sie o te artefakty jakos specjalnie
starac (na przyklad rezygnujac z wiekszych szans na nagrody dzienne).
O wydawaniu diaksow na dodatkowe blyski nawet nie wspominam ;)
 

Hassano

Łucznik
Jak dla mnie to ten budynek były słaby nawet jak by dawał te pw co 12h.. Zastanowiłbym sie nad nim gdyby dawał np 1-2 pw co 1h i mogło sie ono sumować jak nasz pasek z pw ale bez ograniczenia :) to wtedy byłbym skłonny to postawić bo to były porządny dodatek:)
 

DeletedUser

Guest
dla mnie to może być teraz konkurentem księgi tajemnic, zwłaszcza dla początkujących graczy
ale dla mnie księga bardziej jest przydatna z uwagi na bonus młotków od prowincji
 

mayder

Tancerz ostrzy
Podpisuje sie pod tym recami i nogami. Na wszelkie zmiany jest za pozno.
Budynku nie uwazam wprawdzie za bezuzyteczny i jesli (przypadkiem)
uda sie zdobyc sporo artefaktow to w niektorych epokach warto go postawic,
natomiast nie bylo i dalej nie jest warto sie o te artefakty jakos specjalnie
starac (na przyklad rezygnujac z wiekszych szans na nagrody dzienne).
O wydawaniu diaksow na dodatkowe blyski nawet nie wspominam ;)

Warto dodać że taki artefakt po przepaleniu to 3k fragmentów zaklęć na 5 poziomie akademii. W całym evencie spokojnie 7 artefaktów można zdobyć, do tego 1920 fragmentów za sam budynek i mamy całkiem pokaźny zastrzyk surowca do tworzenia.
 

Koval92

Kapłan
Ja zacieram ręce na iglicę nieskończoności bo tam będzie zestaw dający młotki, manę, fragmenty zaklęć, katalizatory, żywe towary i zwykłe towary, mam nadzieję, że będzie dobry, wstawiłem wam w temacie o spoilerach
Co do stonehenge podekscytowałem się po tytule, że zmienili bonusy na 2 sort a tu całe 1 PW więcej xD
Księga też daje dużo punktów rankingowych a Stonehenge nie, dla niektórych ludzi PR są ważne
 

DeletedUser2264

Guest
Stonehenge zupełnie nie ma dla mnie sensu. Nie zbieram i nie postawię, raczej przepalę na fragmenty bo akurat w tym przypadku to się całkiem opłaca :) Jedyne co mnie w tym evencie interesuje to portalówki, ale trzeba mieć do nich sporo szczęścia..
 
Do góry