• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Pielgrzymce Czarowników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
large_loading_screen-305ae7466b9dfaef3eac424c768c9c53.jpg

[nieOFICJALNY] start eventu - poniedziałek 27.07.2020
_________________________________________________________________________________________________________________
Szczegółowe informacje o evencie: (INFO, LISTA Zadań by @Nusion , NAGRODY Dnia)
>>> Pielgrzymka Czarowników 2020 <<<
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Nowe budynki:

Lista zadań @Nusion:

Info na BECIE:
Sorcerers' Pilgrimage
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2262

Guest
Pytanie dot. poziom budynku GOLEMA. Jeśli w trakcie eventu zmieniamy epokę (uzyskaliśmy możliwość zebrania budynku w starej epoce, ale odbieramy budynek dopiero po przejściu do nowej epoki), to poziom budynku będzie odpowiadał:
a) poziomowi w trakcie odblokowania (uzyskania możliwości odebrania jako nagrody) na linii postępu?
b) poziomowi w trakcie zbioru z linii postępu (odebrania nagrody)?
 

xEasyRiderx

Rycerz
Pytanie dot. poziom budynku GOLEMA. Jeśli w trakcie eventu zmieniamy epokę (uzyskaliśmy możliwość zebrania budynku w starej epoce, ale odbieramy budynek dopiero po przejściu do nowej epoki), to poziom budynku będzie odpowiadał:
a) poziomowi w trakcie odblokowania (uzyskania możliwości odebrania jako nagrody) na linii postępu?
b) poziomowi w trakcie zbioru z linii postępu (odebrania nagrody)?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem: jeśli jesteś w rozdziale A i dostajesz budynek to po przejściu do rozdziału B twój budynek nadal ma parametry z rozdziału A. Dopiero zaklęciem renowacji możesz go podnieść do poziomu rozdziału B. Czyli na mój rozum wychodzi odpowiedź a) poziomowi w trakcie odblokowania (uzyskania możliwości odebrania jako nagrody) na linii postępu.
 

Elelkal

Rozbójnik
Pytanie dot. poziom budynku GOLEMA. Jeśli w trakcie eventu zmieniamy epokę (uzyskaliśmy możliwość zebrania budynku w starej epoce, ale odbieramy budynek dopiero po przejściu do nowej epoki), to poziom budynku będzie odpowiadał:
a) poziomowi w trakcie odblokowania (uzyskania możliwości odebrania jako nagrody) na linii postępu?
b) poziomowi w trakcie zbioru z linii postępu (odebrania nagrody)?
B. Budynek będzie miał taką epokę, jaką mieliśmy w chwili, gdy trafi do inwentarza. To zasada dotycząca wszystkich budynków. W jednym z eventów (bodajże Feniks z ubiegłego roku) zacząłem event z opóźnieniem bo byłem już pod koniec rasy i wolałem zaczekać z odbiorem nagrody (była w jednym z pierwszych zadań) aż do zbadania zwiadu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Można spróbować zdobyć drugiego golema już z nowej epoki,wtedy podnosisz budynek z lepszymi parametrami
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Skoro temat już istnieje to podepnę go do ogłoszenia głównego.
 

Mariame

Wędrowiec
Czy warto wybierać duże miejsca mocy, czy raczej małe lub średnie? Niby w dużych są lepsze nagrody, ale też sporo wiedzy kosztują...
 

DeletedUser2262

Guest
Czy warto wybierać duże miejsca mocy, czy raczej małe lub średnie? Niby w dużych są lepsze nagrody, ale też sporo wiedzy kosztują...
@Mariame to jest pytanie z serii "czy lepiej kupić samochód terenowy, czy raczej coupe lub sedana?" - wszystko zależy jaki cel sobie obierasz (nagrody dnia, czy golem, a może jeszcze coś innego - np. pozostałe nagrody po otwarciu miejsc mocy?) w evencie i jakie jesteś w stanie podjąć ryzyko?! Ponadto należy wziąć pod uwagę zmienną jaką jest "szczęście", które przypadnie Ci w danym evencie. Konia z rzędem temu kto będzie w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na twoje pytanie ;)
 

Sorcha

Rycerz
Czy ktoś oprócz mnie zauważył, że są inne ilości Wiedzy Czarowników (waluty ewentowej) na stronie Elvengems dotyczących tych różnych miejsc mocy. Miejsca mocy, które na podanej przeze mnie stronie są po 83 w grze (przeglądarka) są po 92 ( np "dom nad jeziorem" i te drugie co wygląda jak zamek z 4 narożnymi wieżami), miejsca takie "lekkie kamieni" coś a la Stonehenge zamiast 31 jest po 45 itd jedyne co się zgadza to wieża, która jest po 18. Rozumiem, że na Elvengems były wartości z bety a na live może zmienili coś :rolleyes: ? Bo albo obrazki się nie zgadzają albo wartości? nie wiem, czy zgłaszać to jak błąd?
 
Ostatnia edycja:

Marcin411

Wędrowiec
Były wprowadzane zmiany na becie podczas trwania eventu, więcej o tym można poczytać tutaj:
beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/sorcerers-pilgrimage.15175/page-6
 

Sorcha

Rycerz
Sorry! Coś tam mnie tknęło, że to tłumaczenie tekstu z bety po prostu, ale trudno :( ! Następnym razem nie pisnę ani słowa!
Edytowałem poprzedniego posta, może jest jeszcze nadzieja ;)! Zrób może to samo!
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Nie zapomnijcie odebrać z maila waluty eventowej w ilości jak zwykle 100 sztuk ;)
U mnie wiadomość była tym razem w spamie!

U mnie to samo, zdziwiłem się bo nigdy nie wpadło do spamu a tym razem tak, także warto sprawdzić
Na pewno na O2 wpada do spamu, na gmailu przyszło normalnie
 

DeletedUser2262

Guest
Czy ktoś z Was może mi podać polskie nazwy budynków z poniedziałku i wtorku? (zapomniałem podejrzeć i zaktualizować) ;)
 
Do góry