• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Pielgrzymce Czarowników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DarcKropek

Wędrowiec
W liście zadań jest wyszczególnione 68 zadań głównych i 21 zadań dziennych. Czy ktoś zwrócił uwagę czy zadania dzienne dają punkty do budynku czasowego? Bo jak narazie po 3 dniach eventu (logowanie codzienne i robienie wszystkich zadań) wydaje mi sie ze te dzienne zadania nie dają postępu do tego budynku czasowego.
 

Nusion

Kapłan
W liście zadań jest wyszczególnione 68 zadań głównych i 21 zadań dziennych. Czy ktoś zwrócił uwagę czy zadania dzienne dają punkty do budynku czasowego? Bo jak narazie po 3 dniach eventu (logowanie codzienne i robienie wszystkich zadań) wydaje mi sie ze te dzienne zadania nie dają postępu do tego budynku czasowego.
Żeby móc robić zadania dzienne, trzeba najpierw ukończyć 68 zadań głównych. Nie robi się ich jednocześnie.
To okienko, które pojawia się codziennie dodatkowo, to nagroda za logowanie i faktycznie nie ma wpływu na postęp, bo to nie jest zadanie.
Jak już dojdziesz do zadań dziennych i zaczniesz je robić, to jak najbardziej będą się one przyczyniać do postępu na pasku.
 

DarcKropek

Wędrowiec
I wtedy będę mógł zrobić zadania z poprzednich dni czy dopiero od dnia kiedy skończę zadania główne? Innymi słowy czy jak zrobię zadania główne 10 dnia eventu to czy jeszczę będę mógł zrobić zadania z pierwszych 10 dni?
 

Nusion

Kapłan
I wtedy będę mógł zrobić zadania z poprzednich dni czy dopiero od dnia kiedy skończę zadania główne? Innymi słowy czy jak zrobię zadania główne 10 dnia eventu to czy jeszczę będę mógł zrobić zadania z pierwszych 10 dni?
Będziesz mógł zrobić wszystkie, a więc jak zaczniesz je robić 10 dnia to od razu będziesz mógł zrobić 10 pierwszych, a dopiero kolejne zostaną zablokowane do następnego dnia.
Tak to będzie wyglądać

1596037017555.png
 

Hassano

Łucznik
To są jaja żeby czekać na najwartościowszą nagrode... 10 pw... czy tam procują już same małpy któe nie mają pojęcia jak wygląda ta gra czy jak..
 

Charlene

Szef kuchni
Miedziany smok (Copper Dragon) z pop kultów a tak to instanty wojska albo PW do cudów :D Nie ma nic interesującego (znowu) :D
Tylko ten smok jest ciekawy. Wszystkie główne zrobiłam wczoraj i teraz zostają dzienne- wyszło 4 tys waluty i może wystarczy na dobrą ilość smoków , bo tylko to mnie interesuje. Jeśli będę miała szczęście, to potem wykorzystam resztę waluty na 20 dzień-10 AW ( jakiś kijowy ten event :/ wojsko tylko 10 zamiast 25 jednostek, więc nawet nie losuje; nagroda 10 AW zamiast 20 AW....) Liczę na poprawę we wrześniu.
 

Biggreg

Wędrowiec
Ten event jest do <CIACH> . W tej grze to kasy jest od <CIACH> a w evecie deszczu monet jeszcze więcej. Wiadomym że potrzeba strumień zasobów i jak jestem na połowie eventu a tu 2* 5% i 1*33%. Nie wiadomo gdzie jesteś między końcem pielgrzymki a początkiem kolejnej. Obecnie mam tylko 3 artefakty do podniesienia Golema. Czy uda się zebrac10 ??? W ostatnim evencie "wylosowałem" 10 statków Ałunów. Też porażka. Nie wspomnę że nie ma artefaktu Feniksem ognia którego stworzyłem w AM. I na co on mi??.

//Usunięto wulgaryzmy: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Ten event jest do <CIACH> . W tej grze to kasy jest od <CIACH> a w evecie deszczu monet jeszcze więcej. Wiadomym że potrzeba strumień zasobów i jak jestem na połowie eventu a tu 2* 5% i 1*33%. Nie wiadomo gdzie jesteś między końcem pielgrzymki a początkiem kolejnej. Obecnie mam tylko 3 artefakty do podniesienia Golema. Czy uda się zebrac10 ??? W ostatnim evencie "wylosowałem" 10 statków Ałunów. Też porażka. Nie wspomnę że nie ma artefaktu Feniksem ognia którego stworzyłem w AM. I na co on mi??.

//Usunięto wulgaryzmy: Hajmdal
drobne pocieszenie, do wymaksowania budynku ewolucyjnego wystarczy 9 artefaktów ;)
 

DeletedUser3983

Guest
Dzisiaj jest niezły budynek do losowania jeśli ktoś potrzebuje many 3*2 popkul+mana tylko dzisiaj,smok będzie 2 razy 8 i 21 dnia
 

DeletedUser4247

Guest
drobne pocieszenie, do wymaksowania budynku ewolucyjnego wystarczy 9 artefaktów ;)

2 artefakty dostaniemy za free więc zostaje do zebrania 7 plus "nagrody" poboczne, a to już się robi 13 nagród.
Widząc jak słabo idzie ich zdobywanie, wątpię czy uda się podnieść golema na 10 lvl.
 

Nusion

Kapłan
Widząc jak słabo idzie ich zdobywanie, wątpię czy uda się podnieść golema na 10 lvl.
Ależ uda się
Event niczym nie różni się od tego, który był na becie, a tam miałam 10 poziom golema 16 dnia.
Dlaczego 16? Bo akurat wtedy losowałam wojsko i wpadły artefakty. Jakbym losowała wcześniej co popadnie, to i Golem byłby pewnie już nieco wcześniej.
I żeby było jasne, nic nie płaciłam, nie stawiałam budynku dającego dodatkową walutę, po prostu zadania i zbieranie wokół miasta.
Po evencie, oprócz Golema w mieście, mam w inwentarzu kolejnego Golema i 1 artefakt do niego. Niepotrzebny, no ale jest, co świadczy, że Golem lvl 10 nie był na styk :)
Trochę też zależy pewnie od tego, jakie skrzynki wybierzemy i ile dodatkowej waluty nam wpadnie
 
Ostatnia edycja:
Do góry