• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

Charlene

Szef kuchni
Zrobiłam dzisiaj losowanie, ponieważ niczego nie potrzebuje z nagród dziennych a skupiam się na 2 zestawach.
Na dotarcie do Uczty czarowników ( etap 260 cosiów, czyli cały zestaw bez portretu) potrzebowałam 6629 waluty.

Miałam z zadań 1910 (zrobiłam na razie z 39 zadań)dokupowałam 3x 2000 (24 900 :diamond:) dodatkowej waluty wpadło tylko 280 zwojów :/ Liczyłam każde zestawienie, często różnice były minimalne a % dostania dodatkowej waluty jest po prostu mały, biorąc pod uwagę, że większość skrzynek ma po 5 opcji nagrody.
Po odblokowaniu portretu miałam więcej szczęścia i wpadło mi więcej zwojów(480). Miałam dzisiaj razem 8670 waluty i dotarłam do etapu 340 a żeby mieć drugi zestaw potrzebuje dotrzeć do etapu 480. Mniej więcej 2000 waluty starczyło mi na 80 lasek (cosiów) więc potrzebuje jakieś 3500 waluty i być może uzbieram tyle z miasta i z zadań, których nie zrobiłam, albo dojdzie dodatkowy koszt w :diamond:.
W moim odczuciu będzie bardzo trudno zdobyć kompletny zestaw, ponieważ między przedostatnim a ostatnim budynkiem jest różnicy aż 100 lasek (cosiów). @chris07070707 miałeś rację w którymś poście, że bez dokupowania waluty nie ma szansy na skompletowanie zestawu i że jest tak źle zbalansowany.
Ostatni budynek jest na manę, więc o tyle dobrze, że każdy gracz zdobędzie na pewno zestaw pod surowce, manę z Ruin ale bez katalizatora.
Moja rada: trzeba obchodzić się ostrożnie z walutą.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Takie dziwne pytanie ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć zestawienia nagród dziennych ktoś coś może wie na ten temat ?
 

blazius1

Paladyn
Ja myślę skupić się jednak na dziennych. Skoro ten zestaw taki trudny do ugrania.
Dawno tak dobrych i zróżnicowanych dziennych nie dawali. Chyba z rok temu?
 

Poziomek

Rycerz
Ja chcialem zasygnalizowac ze niektore zadania dla nowych graczy - naprawde nowych sa dosc trudne do przejscia juz na dosc poczatkowym etapie: jedno z takich zadan sprawiajacych duza trudnosc to: zadanie nr 9. gdzie trzeba walczyc i zwyciezyc 3x - lub nakarmic zwierzaka . Na wczesnym etapie - nakarmic zwierzaka sie nie da bo gracz go nie ma, a walczyc i zwyciezyc 3 x nie jest tez tak latwo.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
oj tu sie nie zgodze to jest banalnie proste
na samym poczatku sa same latwe walki no chyba ze ktos juz duzo odkryl
co do nakarmienia to co troche jest jakis zwierzak lub z AM mozna miec feniksa:)
 

Poziomek

Rycerz
oj tu sie nie zgodze to jest banalnie proste
na samym poczatku sa same latwe walki no chyba ze ktos juz duzo odkryl
co do nakarmienia to co troche jest jakis zwierzak lub z AM mozna miec feniksa:)
no w zaleznosci ile kto odkryl. a zwierzaka z am: po 1 musisz trafic, po 2 miec wystarczajaco katalizatorow/fragmentow aby wytworzyc .Postawisz podstawke - zajmujesz sobie miejsce ktorego i tak masz malo na podstawke ktora nic nie daje i nie predko ja podniesiesz.
Tu wystarczylo by zamienic Walcz na Negocjuj/albo np okdkryj prowincje (cos co zabiera czas badz suprowiec)
 

Poziomek

Rycerz
a widzisz - czlowiek nie doczyta , nie wie - zreszta ja tez sam nie wiedzialem ze mozna 'przepalic' - zawsze mialem jakiegos stwora.
 
Do góry