• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Przypominam, że rok temu chcieliśmy mieć fenka przynajmniej na 8, ale i 7juz był akceptowalny. Potem dali przygody i wyzwania, więc jakoś tam każdy udziubal sobie kuraka. Pod względem trudności zdobycia artow uważam te 2 eventy na bardzo porównywalny poziomie. I to mi się akurat najbardziej podoba w tym evencie
Ja tam szczegółów nie pamiętam, więc sie nie upieram, ale żeby było aż tak trudno o postawienie jednego Feniksa na 10 level? Jakoś mi się to nie wydaje - ja mam na 10-tym i jeszcze mi 3 stare artefakty do Feniksa leżały od zeszłego roku w magazynie. To ile ich można było dostać po evencie?
 

mayder

Tancerz ostrzy
zupełnie nie to, młodsi mniej bywający na forum w znaczeniu coś dostali niezbyt mocnego bażanta z aktualnie zakończonego ewentu, całkiem możliwe że nawet widzieli w nim zalety

Młodsi, którzy mniej lub wcale nie bywają na forum i są typowymi casualami to w każdym budynku mogą widzieć zalety. Dopóki nie pozna się lepiej gry, nie poświęci się trochę czasu na przeczytaniu co było kiedyś, co jest teraz i co może być wkrótce to każdy budynek który da trochę więcej kultury czy popki będzie uznawany za lepszy, a taki co to jeszcze daje towary albo wojsko to już ho ho.

Sam od wczoraj robię trzecie podejście do FoE i dla mnie 3/4 rzeczy tam to czarna magia, ale w międzyczasie czytam forum czy foe-db i powoli ogarniam co z czym i do czego. Tutaj rozchodzi się o podejście jakie ma gracz do gry.

Ja tam szczegółów nie pamiętam, więc sie nie upieram, ale żeby było aż tak trudno o postawienie jednego Feniksa na 10 level? Jakoś mi się to nie wydaje - ja mam na 10-tym i jeszcze mi 3 stare artefakty do Feniksa leżały od zeszłego roku w magazynie. To ile ich można było dostać po evencie?

Miałem tak samo. Na wszystkich trzech światach miałem feniksa ognia na 10 przed końcem eventu, a resztę artefaktów przepaliłem bo nie było jeszcze iglicy a dawały 3k fragmentów :p
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Ja tam szczegółów nie pamiętam, więc sie nie upieram, ale żeby było aż tak trudno o postawienie jednego Feniksa na 10 level? Jakoś mi się to nie wydaje - ja mam na 10-tym i jeszcze mi 3 stare artefakty do Feniksa leżały od zeszłego roku w magazynie. To ile ich można było dostać po evencie?

2 w PB i 1 w wyzwaniach. Na 10 level można było spokojnie zrobić bez wybierania specjalnie skrzynek bo ja wybierałem pod nagrode dzienna i na 10l zrobiłem.
 
Do góry