• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o zmianach w bibliotece, tworzeniu i bractwie

Deleted User - 198835

Guest
Pytanko od kogoś z mojego bractwa z pl1 - robił katalizatory i skrócił czas produkcji i pomimo , że robił pakiet kilku katalizatorów to po skróceniu czasu produkcji dostał tylko jednego - tak ma być , czy to jakiś błąd ?
 

Wewe1

Zwiadowca
To zależy,bo są dwa nowe czary na katalizatory jeden za 40 mgły ale za to produkuje 1 katalizator,a drugi daje 8 katalizatorów za 10 mgły,jeśli był to ten pierwszy czar to wszystko jest OK.
 

Charlene

Szef kuchni
Pytanko od kogoś z mojego bractwa z pl1 - robił katalizatory i skrócił czas produkcji i pomimo , że robił pakiet kilku katalizatorów to po skróceniu czasu produkcji dostał tylko jednego - tak ma być , czy to jakiś błąd ?
Kolega pewnie nie dopatrzył, ponieważ grafika jest ta sama, ale jest albo pakiet 8 katalizatorów albo 1 który daje 40 mgły wizji i pewnie to na ten trafił.
 

Deleted User - 198835

Guest
Pisał , że wziął większy pakiet a po skróceniu czasu dostał mniej , dlatego pytał się , czy ktoś od nas miał te katalizatory - ja miałem tego jednego i nie skracałem czasu , więc nie wiem , dlatego pytam tutaj
Jeszcze mam pytanko ode mnie : jak Wam działa ten nowy podgląd obecności w grze w okienku bractwa , bo u mnie w oknie bractwa pokazuje innych niż skrót na czacie - raz na zielono pokazują się w bractwie ci , których skrót na czacie nie pokazuje a innym razem na czacie pojawiają się ci , których nie wykazuje w okienku bractwa
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Andrzej M najprawdopodobniej zielona kropka w okienku działa z opóźnieniem czyli nadal się świeci na zielono ale dana osoba już jest wylogowana czyli off line. Jest to znane opóźnienie z innych źródeł netu gdzie też stosowane są podobne informacje o obecności on line.
Tutaj wierzyłbym bardziej komendzie /who na czacie :)
 

Charlene

Szef kuchni
Pisał , że wziął większy pakiet a po skróceniu czasu dostał mniej , dlatego pytał się , czy ktoś od nas miał te katalizatory - ja miałem tego jednego i nie skracałem czasu , więc nie wiem , dlatego pytam tutaj
Jeszcze mam pytanko ode mnie : jak Wam działa ten nowy podgląd obecności w grze w okienku bractwa , bo u mnie w oknie bractwa pokazuje innych niż skrót na czacie - raz na zielono pokazują się w bractwie ci , których skrót na czacie nie pokazuje a innym razem na czacie pojawiają się ci , których nie wykazuje w okienku bractwa
Sorry, ja też miałam pakiet na 8 katalizatorów, skróciłam recepturę i je dostałam w takiej ilości jakiej były, więc na bank pomylił receptury, ponieważ wyglądają tak samo i wymagają tej samej ilości fragmentów, więc się po prostu pomylił.
 
@Andrzej M najprawdopodobniej zielona kropka w okienku działa z opóźnieniem czyli nadal się świeci na zielono ale dana osoba już jest wylogowana czyli off line. Jest to znane opóźnienie z innych źródeł netu gdzie też stosowane są podobne informacje o obecności on line.
Kropki prawdopodobnie wcale nie maja byc w zamysle zamiennikami komendy /who. Tym bardziej, ze takie dublowanie juz istniejacej funkcji byloby calkowicie bez sensu. Rozmawialismy o tym na becie, odrobine testowalismy i wyglada na to, ze nie chodzi tez o jakies opoznienia sieciowe. Pewnosci oczywiscie na razie nie mamy, ale dowiemy sie tego. Prawdopodobnie zielone kropki maja byc wskazowka, ktory z graczy byl *aktywny w ostatnim czasie.

*jako ze Inno nie podalo do publicznej wiadomosci, co oznacza "aktywny w ostatnim czasie", mozemy tylko zgadywac, co to dokladnie oznacza. Lub rozkminic to sami przez dokladniejsze testy i obserwacje. Dotychczasowych wnioskow jest niewiele. Wiadomo, ze zielone kropki nie pokrywaja sie z wynikami komendy /who. Ze nie wystarczy zalogowac sie na kilka sekund bez zadnych innych aktywnosci, by kropka swiecila sie potem na zielono. W tym celu trzeba spedzic troche czasu w grze (i znow, nie wiemy, co to dokladnie oznacza). Ja osobiscie pomimo tych wszystkich niejasnosci (ktore przeciez w koncu rozkminimy) uwazam zielone kropki za calkiem przydatne, a przynajmniej bylyby takie, gdyby byly bardziej widoczne. Przekazuja one jak dla mnie dosc istotne informacje typu: "dany gracz byl ostatnio choc przez chwile w grze i np. mial czas przeczytac poczte". Lub "mial okazje dokonczyc Iglice", itd. itp.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Czyli kropki oznaczają tylko tyle , że w ciągu ostatnich kilku godzin właściciel konta był w grze i coś poklikał a same info w postaci barwy nie oznacza , że jest aktualnie
Co do katalizatorów to dopytałem się - po skróceniu czasu produkcji w nagrodę był 1 katalizator i 1 mgła wizji
 

Nusion

Kapłan
Co do katalizatorów to dopytałem się - po skróceniu czasu produkcji w nagrodę był 1 katalizator i 1 mgła wizji
Nie ma takiej recepty. Recepta z 1 katalizatorem daje 40 mgieł, a recepta z 8 katalizatorami daje 10 mgieł.
Kolega, jak widać, musiał coś pomylić.

A jeśli jest pewien, że tyle dostał, to jedynym słusznym krokiem będzie napisanie do supportu. Tylko tam mają możliwość to sprawdzić.
 

Deleted User - 198835

Guest
To co ja zauważyłem , to raz kropki pokrywały się z komendą /who , czyli zielona kropka i na czacie pokazywało obecność gracza ale niektóre kropki pojawiały się później , albo na czacie gracze byli później , niż według kropki (chyba , że gracz pojawiał się na grze kilkukrotnie w krótkim czasie)
//
Sorki za zamieszanie - jestem w bractwie od niedawna i jeszcze nie wszystkich rozpoznaje - kolega okazał się koleżanką , ale pisze mi , że po skróceniu czasu tak właśnie było , dlatego padło pytanie najpierw na czacie , a teraz w wiadce podała mi dokładnie co i ile dostała po skróceniu czasu produkcji - czyli musiał powstać jakiś błąd podczas skracania nowej receptury (?)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry