• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o zmianach w bibliotece, tworzeniu i bractwie

Kiedyś sprawdzałam jak to działa i na jakieś 7 prób, tylko 2 były inne niż stal, zwoje, pył , więc nic dziwnego, że tak to wygląda
U mnie z kolei na 8 prob, 7 razy mialem jedwab... W skali serwera to sie usrednia, bo po prostu sam uklad prowincji na mapie to wrecz wymusza.
Na marginesie to jak to jest ci co zbili kapitał w realu za dawnych lat ponieważ mieli ku temu okazję i ją wykorzystali teraz mają być pokrzywdzeni równaniem szans bo nowi nie mają lambo, jachtu czy willi w ciepłych krajach ?
Może się nie znam ale coś tu jest nie tak i raczej w żadnej grze nie spotkałem się z tym aby nowi mieli na start to co starzy sobie wypracowali grając latami bo niby równe szanse mają być w imię czego :p
Rownanie szans nie oznacza rownania poziomu kapitalu :) Poza tym w tym akurat pomysle nie chodzi mi o walke o prawa rzekomo "pokrzywdzonych", cos nawet ostatnio pisalem w innym temacie, dlaczego nowi gracze nie za bardzo maja powody do narzekan. Nikt tez nie mowi, ze nowi na start maja miec to samo. To by dzialalo tak: nowy w ciagu, powiedzmy, 3 miesiecy mialby 6 Bibliotek zamiast jednej. A ja mialbym 21 zamiat obecnych 15, wiec i tak by "nie mial tego samego" :p
Nie musicie mnie przekonywac do swoich racji, bo wasze argumenty jak najbardziej rozumiem i przyjmuje do wiadomosci. Po prostu spogladamy na to z troche innej perspektywy i wcale nie zamierzam udowadniac, ze moj punkt widzenia jest jedynym slusznym.
 

Wewe1

Zwiadowca
Widzę tutaj poważny problem bo powiedzmy że bibioteki wracają do Iglicy osłabione,dostają je nowi gracze w pocie czoła robiąc Iglice,a co dostają starzy?, tez kolejne bibioteki które są im już potrzebne jak dziura w moście. Już są narzekania na artefakty z Iglicy z którymi nie ma co zrobić bo miało się tylko 1 podstawę,a jaki byłby krzyk jak z bossow sypały by się bibioteki warte tyle co fragmenty z nich.Dlatego jestem przeciwna powrotowi bibiotek do Iglicy.
 

BlossomValvi

Łucznik
Ogólnie nerfienie to zawsze ostateczność, więc może zostawmy ten temat? Zamiast tego podjeli decyzję o wstrzymaniu i ... trudno np. Skał venara III też nie było od wieków i nikt nie marudzi. Teraz czekam na wpływ nowych przepisów jeśli będą w sensownej ilość w AM to czemu nie? Jeszcze pytanie który slot zajmują, bo mam nadzieję że ten za płomienie/księgi :>

Jeśli to będzie za mało to można cisnąć o kolejne budynki z takim bonusem, był zestaw Pielgrzyma, to teraz może Ewolucyjny albo zwierzak? Mogł by być też opcja budynków czasowych np katalizator przez 30 dni (jak ta mała biblioteka) np. kociołek szamana :) Także poczekam na efekty zmian i dopiero potem można zakładać "Pomysły i propozycje"

Jak pisałem rozwiązanie problemu z nadmiarem/ nierównościami na rynku rozwiązałbym z opcją przemieszczenia na mapie wraz z losowaniem nowego zestawu bonusów (dodatkowa płatna opcja np. 300-500 diamentów). Opłata + losowanie bonusów ma na celu nienadużywania tej funkcji lub zamiast tego np. limit 1 resetu na miesiąc i naprawdę sporo problemów mamy z głowy, ale to dla IG za proste :)
 
@BlossomValvi , wlasciwie nawet nie mialbym nic przeciwko zmianom bonusow, ale to praktycznie niewykonalne z jednej prostej przyczyny.
Zakladam, ze wiesz, jak wyglada siatka prowincji na mapie swiata ? Teraz wyglada to tak, ze przenoszenie miasta w inna lokalizace wrzuca Cie wprawdzie w inne miejsce na mapie, ale w dokladnie taka sama strukture siatki, jaka miales w starej lokalizacji. Czyli z perspektywy Twojej nowej lokalizacji uklad siasiadujacych z Twoim miastem prowincji na mapie jest w 100% ten sam. Zarowno tych blizszych, jak i tych bardzo odleglych. Jesli jednak przeniesiesz miasto chocby o jeden krag w dowolna strone lub wrzucisz miasto w inna strukture siatki w innym miejscu, zupelnie nie bedzie sie zgadzac liczba podbitych czy "zezwiadowanych" prowincji danego rodzaju. Tak samo nie bedzie sie zgadzac liczba gotowych do zwiadu prowincji danego typu. Pewnie, ze jakos daloby sie to pewnie rozwiazac i wyeliminowac w kodzie przyporzadkowanie bonusu do danej lokalizacji na mapie, ale prawie na pewno nie bez bardzo gleboko idacych zmian w kodzie, bo istnieje pewnie cale mnostwo zaleznosci. Dla tworcow skorka niewarta wyprawki i nie uwierze, ze chcieliby sie w tym grzebac.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Nie musicie mnie przekonywac do swoich racji, bo wasze argumenty jak najbardziej rozumiem i przyjmuje do wiadomosci. Po prostu spogladamy na to z troche innej perspektywy i wcale nie zamierzam udowadniac, ze moj punkt widzenia jest jedynym slusznym.
Wszystko to rozumiem i pojmuje jednak wyrażam wyłącznie swoje zdanie bo już za dużo tego wyrównania szans jak i losowości w tej grze ostatnio się porobiło.
Zdaję sobie sprawę z tego że masz rację jednak znając IG i ich wspaniałe pomysły możemy za jakiś czas spodziewać się cichych lub głośnych zmian które wcale nas nie zadowolą.
I jak pisałem wcześniej nie mam zamiaru też nikogo przekonywać a tylko wyrażam swoje zdanie :)
 

BlossomValvi

Łucznik
@BlossomValvi , wlasciwie nawet nie mialbym nic przeciwko zmianom bonusow, ale to praktycznie niewykonalne z jednej prostej przyczyny.
Zakladam, ze wiesz, jak wyglada siatka prowincji na mapie swiata ? Teraz wyglada to tak, ze przenoszenie miasta w inna lokalizace wrzuca Cie wprawdzie w inne miejsce na mapie, ale w dokladnie taka sama strukture siatki, jaka miales w starej lokalizacji. Czyli z perspektywy Twojej nowej lokalizacji uklad siasiadujacych z Twoim miastem prowincji na mapie jest w 100% ten sam. Zarowno tych blizszych, jak i tych bardzo odleglych. Jesli jednak przeniesiesz miasto chocby o jeden krag w dowolna strone lub wrzucisz miasto w inna strukture siatki w innym miejscu, zupelnie nie bedzie sie zgadzac liczba podbitych czy "zezwiadowanych" prowincji danego rodzaju. Tak samo nie bedzie sie zgadzac liczba gotowych do zwiadu prowincji danego typu. Pewnie, ze jakos daloby sie to pewnie rozwiazac i wyeliminowac w kodzie przyporzadkowanie bonusu do danej lokalizacji na mapie, ale prawie na pewno nie bez bardzo gleboko idacych zmian w kodzie, bo istnieje pewnie cale mnostwo zaleznosci. Dla tworcow skorka niewarta wyprawki i nie uwierze, ze chcieliby sie w tym grzebac.
Oj tam oj tam w wielu miejscach nie powinni grzebac a jednak to robią :)

co do opisanego problemu na 99%* jestem pewien ze mapa jest pozycjonowana na podstawie osi x,y, bo tylko dzięki temu może działać mechanizm obecnego przenoszenia i równoczesnego grupowania miast pod względem aktywności. Co to daje?
Duzo bo to oznacza ze każdy hex ma swoją dokładna lokalizacje (jak gps) wiec daje to możliwość łatwego:
- przeniesienia obecnego kształtu zbadanych prowincji (z przeliczeniem na inne bonusy)
- przeniesienia obecnie zbadanych typów prowincji kosztem innego kształtu
- albo przesunięcia prowincji zgodnie z przesuniętymi bonusami

Kodowo to nie jest aż tak skomplikowany proces, bo wszystko zapisane we wzorach a co do zależności po zbadaniu ważna jest tylko suma podbitych prowincji (drzewko badan i liczba „darmowych” ekspansji) reszta nie ma znaczenia dla miasta

Sprawa może być jeszcze o tyle prostsza, czy czasem po przesunięciu bonusu czy jak się przesunie tez prowincje (np t1 + 1) to czy czasem wzór na mapie nie będzie identyczny? Nie mam siły tego sprawdzac empirycznie ;) ale wierze ze da się

I na koniec zawsze można postawić ostrzeżenie ze po resecie to system losowo odkryje taka sama ilosc podbitych prowincji

* jest tez drugi dowód, w dziale bugow ktoś kiedyś pokazał jak po przeniesieni zostały mu zbadane prowincje w starym miejscu - system dał radę to przeliczyć

już kończę bo to oftop - będzie potrzeba to pogadamy jak się to pojawi w dziale Pomysły ;)

Większy wpływ maja stany magazynowe reliktów ale ponownie co za problem przesunąć wartości o t+x zgodnie z tym co się wylosowalo? Tj liczba reliktów bonusowych nie ulegnie zmianie - to wszystko nie powinno być az tak skomplikowane a reszta to tylko kwestia dobrego ostrzezenia, by użytkownik wiedział o ryzykach
 
Ostatnia edycja:

kikimora

Rozbójnik
Taaaa... Przenosiny że zmiana bonusów.... Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale czy Wy się dobrze czujecie?! Sama zmiana lokalizacji potrafi wzbudzić oburzenie, a tu jeszcze miałby być taki kwiatek jak zmiana bonusów? No chciałabym to zobaczyć :)
Technicznie pewnie wykonalne, ale w praktyce nierealne do wykonania
 

BlossomValvi

Łucznik
Taaaa... Przenosiny że zmiana bonusów.... Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale czy Wy się dobrze czujecie?! Sama zmiana lokalizacji potrafi wzbudzić oburzenie, a tu jeszcze miałby być taki kwiatek jak zmiana bonusów? No chciałabym to zobaczyć :)
Technicznie pewnie wykonalne, ale w praktyce nierealne do wykonania
Oburzenie jest jak ktoś:
- nie dopatrzył opcji przenoszenia (domyślnie uruchomiona)
- przeniesiono pomimo odznaczenia opcji

Tu rozmawiamy o opcji płatnej, odpalanego przez użytkownika.

Opierając się na mojej wiedzy zawodowej jest to wykonywalne, jeśli w pozostałym kodzie nie ma dziwnych wygibasów to tez nie jest to nie wiadomo co

A co do praktyki, będzie chęć to będzie - teleportow tez miało nie być a się okazuje ze bardzo dużo można schować łącznie z ewolucyjnymi ;)

Twoje ulubione chwasty tez mogli zrobić z pstryczkiem w opcjach (jak animacje pogodowe) ale ktoś nie pomyślał i/lub poszedł na skróty

Ja pamietam jak się adresu mailowego do konta nie dało zmienić…

Cały czas zaznaczam to miała by być jako alternatywa jeśli obecne pomysły iG nie wypala takie jak nowe przepisy w AM, aczkolwiek zmiana bonusów dałaby duża elastyczność na wiele problemów (obecnych i przyszłych)
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
@BlossomValvi pomysł ciekawy tylko z realizacją problem bo komu by się tam chciało skoro inne nie mogą się doczekać ;)
Inny problem o którym pisała @Charlene budowy od nowa manufek a nawet już nie chcę myśleć jakie cudowne zastosowania do tego by gracze wymyślili po mimo ostrzeżeń i płatnej formy :)
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Jeśli chodzi o pomysł z przenoszeniem, to jeśli przenoszenie odpłatne miasta ze zmianą bonusów jest technicznie wykonalne, to nowa zmyślna ekipa powinna o tym powoli pomyśleć. I na spokojnie kiedyś wdrożyć. Ale na razie o tym nie będą myśleć bo właśnie obserwują (na razie na becie) jaki wpływ na grę ma zmiana w Bibliotekach. Na razie pewnie liczą na to, że zmiana w Bibliotekach załatwi sprawę?

Jeśli chodzi o powrót Bibliotek, to powinny wrócić do Iglicy i nieosłabione. Zrównywanie szans graczy nie powinno oznaczać równania w dół i osłabiania starszych graczy. Niech młodsi powalczą o te same Biblioteki, o które myśmy walczyli.

Tu mały szkopuł ponieważ w Iglicy są teraz artefakty. Trzebaby te Artefakty dyskretnie stamtąd przesunąć do Przygód, gdzie ich miejsce zawsze było i być powinno.

To w sumie kupa roboty dla ekipy.
 
co do zależności po zbadaniu ważna jest tylko suma podbitych prowincji (drzewko badan i liczba „darmowych” ekspansji) reszta nie ma znaczenia dla miasta
No nie do konca. W calym moim poprzednim poscie zmierzalem do tego, ze przed przenosinami ze zmiana bonusu gracz ma np. 50 prowincji krysztalu i 80 prowincji marmuru, a po przenosinach laczna ilosc prowincji i ksztalt beda sie wprawdzie zgadzac, ale z 80 prowincji marmuru zrobi sie na przyklad 80 prowincji krysztalu (w porownaniu do 50 w starej lokacji), a marmur wskoczy na miejsce prowincji jeszcze innego rodzaju. To akurat wielu graczom bedzie robic ogromna roznice, jesli beda mieli zupelnie inna liczbe prowincji danego typu niz przedtem. Siatka prowincji ustawiona jest na sztywno i jesli przesuniesz miasto tylko o jedna komorke w dowolna strone, wszystko sie sypie. Obecne przenosiny dzialaja, bo miasta przenosi sie wlasnie bez zmiany bonusu, czyli trafiaja w dokladnie taka sama strukture siatki jak na starym miejscu, a taka sama strukture siatki mamy tylko wokol tego samego typu prowincji (czyli bez zmiany bonusu), co w starej lokacji.
Sprawa może być jeszcze o tyle prostsza, czy czasem po przesunięciu bonusu czy jak się przesunie tez prowincje (np t1 + 1) to czy czasem wzór na mapie nie będzie identyczny? Nie mam siły tego sprawdzac empirycznie ;) ale wierze ze da się
Wzor zostaje ten sam, tylko jak wyzej - kazdy jeden surowiec bylby przesuniety i oprocz lacznej ilosci prowincji nic by sie nie zgadzalo. Ani ilosc podbitych prowincji danego typu, ani ilosc gotowych do zwiadu prowincji danego typu, ani ilosc prowincji danego typu juz po zwiadzie, ale jeszcze niepodbitych.

Edit:
Pomyslu z nerfem Bibliotek i jednoczesnym zniesieniem limitu na nie nie bede zglaszal, skoro juz paru osobom pomysl sie nie sposobal, wiec nie ma potrzeby dalej o tym dyskutowac :)
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
No nie do konca. W calym moim poprzednim poscie zmierzalem do tego, ze przed przenosinami ze zmiana bonusu gracz ma np. 50 prowincji krysztalu i 80 prowincji marmuru, a po przenosinach laczna ilosc prowincji i ksztalt beda sie wprawdzie zgadzac, ale z 80 prowincji marmuru zrobi sie na przyklad 80 prowincji krysztalu (w porownaniu do 50 w starej lokacji), a marmur wskoczy na miejsce prowincji jeszcze innego rodzaju. To akurat wielu graczom bedzie robic ogromna roznice, jesli beda mieli zupelnie inna liczbe prowincji danego typu niz przedtem. Siatka prowincji ustawiona jest na sztywno i jesli przesuniesz miasto tylko o jedna komorke w dowolna strone, wszystko sie sypie. Obecne przenosiny dzialaja, bo miasta przenosi sie wlasnie bez zmiany bonusu, czyli trafiaja w dokladnie taka sama strukture siatki jak na starym miejscu, a taka sama strukture siatki mamy tylko wokol tego samego typu prowincji (czyli bez zmiany bonusu), co w starej lokacji.

Ale przecież to są konsekwencje decyzji zmiany bonusu i o tym pisałem

Natomiast:

Wzor zostaje ten sam, tylko jak wyzej - kazdy jeden surowiec bylby przesuniety i oprocz lacznej ilosci prowincji nic by sie nie zgadzalo. Ani ilosc podbitych prowincji danego typu, ani ilosc gotowych do zwiadu prowincji danego typu, ani ilosc prowincji danego typu juz po zwiadzie, ale jeszcze niepodbitych.

Edit:
Pomyslu z nerfem Bibliotek i jednoczesnym zniesieniem limitu na nie nie bede zglaszal, skoro juz paru osobom pomysl sie nie sposobal, wiec nie ma potrzeby dalej o tym dyskutowac :)

Łączna ilość, zbadanych/podbitych itd by się zgadzała to da się zrobić, reszta czyli jakie to prowincje to oczywista oczywistość że jak zmieniam bonus to i tu zajdą zmiany - dałem dwie opcje całkowitą losowość oraz częściowe sterowanie zgodnie z nowym bonusem ALE patrz wyżej to są konsekwencje zmiany bonusu

No nie ma tak, że zjem ciastko i je mam ;) ok już wiosłuję do brzegu bo za daleko odpłyneliśmy. Całe te dywagacje mają na celu posprzątanie tej kupy zwoi po bibliotekach a zarazem wprowadzenie bardziej uniwersalnego narzędzia do wyważania gospodarki towarowej na serwerach, bo obecna to 3 zdrowaśki do IG i czekamy czy zajdzie cud (znaczy jest już aż tak źle że góra rusza 4 litery)


PS. A tak mi się przypomniało, pamiętasz czasy jak biblioteki wchodziły?
To gracze prosili o t2 w bonusach bo zwłaszcza zwoje schodziły na pniu, dlaczego prosili o t2? Bo dostaliśmy t1 w syrenkach i t3 w zestawie karnawałowym i akurat w t2 była dziura - no i się doprosiliśmy ;)

Coś też mi w pamięci przebłyskuje (jakaś wzmianka lub komentarz) że biblioteki miały być pierwszym budynkiem z cyklu kilku, ale jak piszę mgliście to pamiętam więc możliwe że to było tylko życzeniowe komentarze graczy
 
Ostatnia edycja:
@BlossomValvi , dalej sie jeszcze nie domysliles, do czego zmierzalem. Nie doprowadzilem wprawdzie do konca mojego wywodu przyczynowo-skutkowego, ale myslalem, ze to niepotrzebne, bo dla mnie i dla innych graczy z silnych bractw turniejowych to wrecz oczywistosc. Naprawie to niedopatrzenie :)
Łączna ilość, zbadanych/podbitych itd by się zgadzała to da się zrobić, reszta czyli jakie to prowincje to oczywista oczywistość że jak zmieniam bonus to i tu zajdą zmiany - dałem dwie opcje całkowitą losowość oraz częściowe sterowanie zgodnie z nowym bonusem ALE patrz wyżej to są konsekwencje zmiany bonusu
No nie ma tak, że zjem ciastko i je mam ;)
Ja bardzo dziekuje za takie "konsekwencje". Problem w tym, ze pewna grupka graczy moze w ten sposob zyskac nie tylko ciastko, ale wrecz caly tort i to bez zadnego wysilku (zmieniajac swoj bonus). Druga niewielka grupka bylaby z kolei poszkodowana i to bez zadnych dzialan z jej strony (mam tu na mysli pewna waska grupke graczy sposrod tych, ktorzy nie zmienili bonusu). Mowie tu o turniejowej topce. Niezaleznie od tego, jak niewielka mialaby byc ta poszkodowana grupka, nie widze zadnego powodu, by ten problem przemilczec.
W praktyce, pomimo zeszlorocznych zmian w turniejach, o turniejowych topkach wciaz decyduje wylacznie ilosc prowincji danego typu. Kto ma ich najwiecej, ten wygrywa - proste. W tym temacie nic sie nie zmienilo. Ilosc wojska i wzmocnien gra w tej grupie graczy drugo-, a nawet trzeciorzedna role. Ktos ogromnym kosztem i nakladem czasu postaral sie o najwieksza na serwerze liczbe prowincji danego typu, bo akurat upatrzyl sobie dany turniej, a teraz dzieki zmianie bonusu chcesz niektorym jego konkurentom ot tak dac mozliwosc "zdobycia" w minute byc moze jeszcze wiekszej liczby prowincji tego typu. Wysoka (ale nie najwyzsza na serwerze) liczba prowincji jednego rodzaju moze sie okazac najwyzsza liczba prowincji w innym turnieju (u topowego turniejowca roznica w liczbie prowincji roznych typow moze siegac nawet 40-50). To ma byc zdrowe i normalne ? Tylko bardzo prosze nie mowic, ze przesadzam, bo otarlem sie o te kregi, wiec jestem dosc obcykany w temacie ;) Dlatego dokladnie wiem, co sie obecnie dzieje w topce i co by sie dzialo po takiej zmianie. Jeszcze raz powtorze, ze zupelnie nie gra roli, czy problem dotyczylby 50, 10 czy nawet tylko 5 graczy na serwer. To by bylo totalne sk...synstwo wobec nich, a mowimy tu o najbardziej aktywnych graczach.
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Aha czyli ta „topka” to s… to wtedy jak nazwać życzenie by znerfic biblioteki wszystkim, którzy tak samo ciężko na nie pracowali?

Nie wiem może dziwnie pisze, ale w formie losowości prowincji nie miałem na myśli skakania po mapie, dostajesz prowincje z losowymi reliktami ale dokładnie z tego samego kręgu, nie ma szansy byś mógł zagrozić topce

No chyba ze sama sobie zażyczy zmianę bonusów :) wtedy tak może mieć duże straty cóż takie są konsekwencje specjalizacji w grze

Na zakończenie mam całkowicie odmienna opinie co jest zdrowe i normalne niż Ty w tej kwestii ale może dlatego ze nie ocieram się te wyczynowe kręgi (toz to nawet nie promil graczy)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
To nie chodzi tylko o topkę i o ten 1 promil koksów. Taka sytuacja, nawet nie że wzięta z kosmosu, ale z jednego z moich bractw. Ktoś sobie obserwuje turnieje i wybiera sobie na danym serwerze taki mniej "oblegany", przez wiele miesięcy puszcza więc sobie zwiad tylko na te prowincje, żeby mieć ich dużo, w końcu przychodzi czas, że ma szansę powalczyć tam i czasem nawet zrobić top1. A tu nagle wchodzi taka zmiana i cała ta praca w gwizdek bo koksy z turniejów innego typu się "przebranżowili" na ten typ turnieju. Mnie to akurat nie dotyczy, ale i tak mi się nie podoba, bo to zabija czyjąś strategię.
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
No i dotarliśmy do krańców dyskusji nic to ze jest problem na każdym serwerze czy to obszarowy czy w skali całego serwera z gospodarka towarowa, ważne ze kilku graczy MOŻE* by musiało zmienić strategie

* potencjalnie losowość reliktów spowoduje zbyt duże ryzyko dla koksow na rotacje bonusów. Im dalszy krąg tym więcej w nim prowincji i szanse na wybrany relikt lecą, tylko w wypadku równomiernego podboju jest to nieistotne, ale znowu to nie zagraża topce

Mam wrażenie ze najistotniejsze teraz stało się by topka była nadal topka w turniejach ;)

Jakoś przeżyłem przez ostatnie kilka lat wolty iG i conajmniej 3 krotnie zmieniałem całkowicie koncepcje miasta. Nikt się tym nie przejął bo i po co, ale może ze nie należę do krętu topki
 
Aha czyli ta „topka” to s… to wtedy jak nazwać życzenie by znerfic biblioteki wszystkim, którzy tak samo ciężko na nie pracowali?
Kluczowe jest tu slowo "wszystklm". Ja na swoje Biblioteki tez ciezko pracowalem, wyobraz sobie. Poza tym przytaczasz tylko ujemne strony jednej czesci pomyslu, a pomijasz korzysci plynace z drugiej czesci propozycji, czyli zniesienia limitu. Rowniez dla wszystkich. Odpowiadajac na pytanie, nazwij to "cos za cos".
Mam wrażenie ze najistotniejsze teraz stało się by topka była nadal topka w turniejach ;)
Takimi insynuacjami (bo to sa insynuacje) znizasz sie do poziomu dyskusji, ktorego akurat po Tobie bym sie nie spodziewal...
EOT z mojej strony.
 

Nusion

Kapłan
Mam wrażenie ze najistotniejsze teraz stało się by topka była nadal topka w turniejach

Ja w moim poście wyżej nie pisałam o koksach, a właśnie o młodszych graczach, którzy jedynie podbijając prowincje jednego typu (co jest bardzo kosztowne i w surce i w przyspieszaczach) mają jakieś tam szanse spróbować powalczyć o top1. Innej szansy na to nie mają żadnej, jeśliby badali wszystko równo. I po długich miesiącach wysiłku zabrać im to, to dla mnie niefajne i tyle
 

kikimora

Rozbójnik
raczej tak... powinien być towar t2

Od teraz Biblioteka Kamienia Księżycowego będzie zależała od premiowanego Wyrafinowanego towaru danego Gracza:
  • Biblioteka kamienia księżycowego będzie produkować Jedwab u Graczy z premią do Zwojów.
  • Biblioteka kamienia księżycowego będzie produkować Zwoje u Graczy z premią do Kryształów.
  • Biblioteka kamienia księżycowego będzie produkować Kryształy u Graczy z premią do Jedwabiu.
 
Do góry