• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o zmianach w bibliotece, tworzeniu i bractwie

Mgliscie sobie przypominam z bety, ze tam rowniez T1 zastapilo w niskich epokach T2, takze to prawie na pewno nie blad.
Biblioteki daja teraz T2 dopiero od IV epoki.
 

ryjuwka

Rozbójnik
Ciekawe, czy jeszcze ktoś ma ten problem
A niekończący się zwój nie ma zmiany i dalej produkuje zwoje
//
chris07070707 jeśli chodzi o moje wioski na S2 i S3 to obie są w 3 rozdziale
ale na moim drugim koncie jestem z miastami w 6 rozdziale i też w bibliotece mam towary T1
i to już na pewno jest błąd ponieważ:
S1 bonus towarów jedwab - zmieniono na stal
S2 bonus towarów jedwab - zmieniono na kryształ

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A u mnie nie, nawet tam, gdzie nie mam zwojów w bonusie (a z tego co zrozumiałem tylko tym, co mają zwoje w bonusie miał produkować coś innego). Może też zależy od epoki
Nie, u wszystkich graczy produkcja przesuwa sie z ustawionych na sztywno zwojow na T2+1, czyli ci, ktorzy maja w bonusie krysztal, rzeczywiscie beda dalej dostawac zwoje z Bibliotek i z Niekonczacych sie zwojow.
 

Deleted User - 198835

Guest
Mamy czwartek 30 września i nie widzę zmiany w bractwie - nie widać kropek statusu online
Czyżby jeszcze nie było aktualki , czy mag nie widzi tej funkcji ?
 

Charlene

Szef kuchni
Macie rację - nie ma ani na apce, ani przeglądarce nawet z poziomu Maga, skoro Nusion jako Arcy też nie widzi, to znaczy, że coś nie pykło.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja gram tylko na komputerze i jestem w bractwie magiem
Ciekawe co wymyślili , że nie ma tej opcji z zapowiadanych nowości
 

blazius1

Paladyn
Patrzę na koszty tych nowych receptur na Katalizatory. Liczone we Fragmentach Zaklęć.
Z punktu widzenia przeciętnego gracza, którego ominęła zasada limitu zdobycia jednej Biblioteki opłaca się teraz jeszcze bardziej dostawić posiadane Biblioteki z inwentarza. Jeśli zdarzyło mu się kiedyś jakieś pochować.


Z punktu widzenia przeciętnego gracza, czyli takiego, który ma skończone ilości w magazynie i Katalizatorów i Fragmentów Zaklęć i jeszcze many mu się nie przelewa. I nie robi calutkiej Iglicy na akord.

Takiemu teraz jeszcze bardziej nie opłaca się trzymać Bibliotek w inwentarzu. Powinien wszystkie powyciągać w miarę możliwości. Nawet tylko czasowo.

Więc utrzymanie limitu dla nowych graczy do jednej Biblioteki (po jej powrocie do gry) imo nie wchodzi w rachubę.

Przy założeniu że ten zestaw powróci do Iglicy. Taki powrót - jak najbardziej. Bez limitu.
 
Do góry