• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Inspirująca Medytacja 48h - skrócić?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy to jest dobry pomysł?

  • Tak. Irytuje mnie, że często muszę 'ślęczeć na ostatnich oczach' aby doczekać do wygaśnięcia czaru

  • Nie, po co, wchodzę do gry raz na 3 dni, więc 1 PW byłbym do tyłu.

  • W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle!


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Jak w tytule.
Skąd ten pomysł?
Równe dwie doby działania czaru powodują, że każde następne rzucenie go przesuwa nieco godzinę wygaśnięcia, aż do chwili, że go nie rzucimy, z powodów, powiedzmy "biologiczno - czynnościowo - realowych". A dla ludzi nie mogących grać w pracy oznacza to stratę dość znacznej ilości PW.
Dlatego proponuję, aby czar ten działał 47h zamiast 48.
Analogicznie jak pomoc sąsiedzka - godzina 'zapasu'.
Co Wy na to?
 

jakub357

Łucznik
Według mnie, powinna być możliwość sumowania tego czaru, jak w przypadku Mocy Zasobów.
Bardzo by to ułatwiło życie, a limit PW dalej wynosiłby 20.
Czemu by tak nie dogodzić graczom?
 

DeletedUser174

Guest
a żebyśmy się chociaż nie zdziwili jak to wprowadzą... trąbka to co innego, bo przecież trzeba powiadomić ciemny lud o przedłużeniu eventu o 3h albo o konkursie, który był już rozwiązany w 5 min po ogłoszeniu to co innego, ale takie coś??? phi komu to potrzebne
 

DeletedUser110

Guest
Ten pomysł jest z maja. I choć wydaje się prosty do wprowadzenia, tym bardziej, że inne czary można nakładać na siebie, to jakoś w żadnej aktualce go nie było. Dlatego to wymyśliłem co napisałem.
 

DeletedUser174

Guest
żeby nie było obiema ręcami podpisuje sie pod pomysłem kumulacji. Tylko co z tego? Zobacz ile pomysłów leży i kwiczy a aż sie prosza by je wprowadzić. Zamiast tego mamy chociażby trąbkę...
 

Hassano

Łucznik
Kiki ale Ci ta trąbka zalazła za skóre :) Ja mam na nią ładnie mówiąc wyrąbane ale i tak podpisuje sie pod każdym Twoim postem o tym że Ino robi z nas debili wprowadzając dziwne rzeczy a nie to co my chcemy. O tym aby nakładać zaklęcia na siebie było pisane z dobre pół roku a ostatnia aktualka NIE WPROWADZIŁA NIC!!!! tylko "niby" ponaprawiała błędy w grze.. I jeszcze mają czelność sie tym chwalić że to wielka zmiana i trzeba to nazwać aktualizacją
 

DeletedUser1921

Guest
Wg. mnie inspirująca medytacja powinna być wydłużona o jeszcze dwa dni ( w sumie 40 pw piechotą niechodzi). Ale za to skrócić czas produkcji czarów "inspirująca medytacja i Magiczna produkcja " do 9 godzin. :)
 

DeletedUser174

Guest
@hassano tak masz rację. Trąbka mi zalazła za skórę. Bo ona akurat nic nie wnosi do gry, a tyle pomysłów/próśb/rozwiązań (dobrych! i użytecznych, a czasami nawet nie wymagających zbyt wiele poza dobrą wolą) leży i kwiczy. Ile Ci sie pw zmarnowało po na 2 min przed wskoczeniem książeczki dostajesz wiadomość o zwrocie z pomocy i trach pasek zablokowany. Ile złota uciekło z ratusza bo sie nie zmieściło? Ile młotków nie zaliczyło zadania bo się nie zmieściło? te przykłady można mnozyć - lista jest naprawdę długa. Ale mamy trąbkę. Te miliony multikont są zadowolone z dostępu do informacji, oczywiście te miliony nieaktywnych graczy też jest dozgonnie wdzięcznych za doinformowanie. A ta garstka aktywnych? wobec tych milionów???
 

DeletedUser629

Guest
Jestem za i mam nadzieję że rozmowy zostaną wznowione na "wyższym szczeblu" :)
a "lubiących kasztany" proszę o aktualizację .... nie tą opcję kliknęliście :D:D
 

DeletedUser629

Guest
@Dragomira czy może coś się zmieniło w tym temacie ? ... bo jak widać ani tamten ani ten pomysł nie jest brany pod uwagę ...
teraz wiesz dlaczego się wkurzamy ... zostawiasz wsio bez echa ... jak to jest ? czy jak przekazujesz dalej pomysły to nie dostajesz odpowiedzi ?
 

DeletedUser626

Guest
Ponieważ z sumowaniem nic się nie dzieje, zgłosiłam ten. Do wprowadzenia jest prostszy, więc może będzie miał większe szanse.
 
Status
Zamknięty.
Do góry