• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3083

Guest
Zebrać to co jakiś czas się da malutkie jajeczka, z których wykluła się esencja, a nie te wielkie jaja, które są nieaktywne
 

DeletedUser3033

Guest
Czy ktoś mi powie jakie są te budyneczki z zestawu nom bo ja tak mam że zapala mi się lampka Aladyna kiedy coś mi nie pasuje ,a mianowicie są trzy budyneczki w zestawie ale by działały potrzeba przynajmniej cztery to jaki jest ten czwarty ?. Pierwszy budyneczek z zadań dziennych jest beznadziejny ktoś wie czy jest coś na co warto poczekać ?
 

DeletedUser3033

Guest
Dziękuje za link :) . Czyli pawilon i latarnia jest w zestawie, gigantyczny zestaw który nawet twórcom sprawił problem by go zestawić razem ze wszystkimi bonusami :D . Te zestawy nie mają żadnego sensu oprócz zapychania wolnego miejsca którego niema ,może jakby było można łączyć zestawy to może ktoś by się pokusił . W zimowym evencie był błąd przez jakiś czas i można było do niego dołączyć budyneczek z zestawu Rudobrodego i wszystkie bonusy działały :). Nom ale jak to mogło pozostać jak sam błąd był lepszy niż pomysły twórców :rolleyes::(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Miroslaw78

Zwiadowca
@Dragomira
Otrzymałem E-mail z "promocją" 100 niebiańskiej esencji i nie dostałem ;/ lipa... czy awaria? Pozdrawiam.

Ps. 1 świat (Winyanor), 1 konto, nie ładuję strony z E-mail.
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
@Dragomira , bardzo mi się nie podoba, że event zaczyna się w okolicach południa lub znacznie po. Pierwszego dnia budynek jest dość ciekawy pod względem many. Dlaczego można zdobyć ten budynek przez pół doby, a nawet mniej, a inne przez całą dobę? Bo event wchodzi w życie po południu? Może czas to zmienić? Wracam do domu po pracy i mam 2-3h na robienie eventu i nie jestem wstanie zrobić X zadań aby zdobyć dość niebiańskiej esencji na ileś tam losowań... no porażka. I to nie pierwszy raz tak z tym jest. Przeważnie w takich eventach pierwszego dnia budynek jest dość interesujący.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
@Dragomira , bardzo mi się nie podoba, że event zaczyna się w okolicach południa lub znacznie po. Pierwszego dnia budynek jest dość ciekawy pod względem many. Dlaczego można zdobyć ten budynek przez pół doby, a nawet mniej, a inne przez całą dobę? Bo event wchodzi w życie po południu? Może czas to zmienić? Wracam do domu po pracy i mam 2-3h na robienie eventu i nie jestem wstanie zrobić X zadań aby zdobyć dość niebiańskiej esencji na ileś tam losowań... no porażka. I to nie pierwszy raz tak z tym jest. Przeważnie w takich eventach pierwszego dnia budynek jest dość interesujący.[/QUO

Pocieszę Cię 8 dnia jest dużo mniejszy budynek o podobnych parametrach... więc ten pierwszy to "pułapka" do zmarnowania losowań ;).

//

@Dragomira
Otrzymałem E-mail z "promocją" 100 niebiańskiej esencji i nie dostałem ;/ lipa... czy awaria? Pozdrawiam.

Ps. 1 świat (Winyanor), 1 konto, nie ładuję strony z E-mail.

Po usunięciu blokady "reklam" (ABP) - idzie się zalogować za pomocą podanego linku... niestety 100 niebiańskiej esencji jak nie było tak nie ma ;/.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
W sprawie esencji z maili - dowiem się jutro co się stało, za maile reklamowe odpowiada dział Marketingu, więc oni muszą odpowiedzieć najpierw na moje pytania, zanim ja odpowiem na Wasze.

@Christo Wydarzenie zaczyna się koło południa i w ciągu dnia roboczego ponieważ tak jest bezpieczniej w razie awarii. A jak wiemy, nie są one nam obce. :( Mogę jednak Cię pocieszyć, będzie lepszy budynek na Manę (i na 12 rozdział) w tym wydarzeniu. I nie będzie to malutka dekoracja, tylko solidny basenik 4x3 pełen Many :)
 

Christo

Rozbójnik
W sprawie esencji z maili - dowiem się jutro co się stało, za maile reklamowe odpowiada dział Marketingu, więc oni muszą odpowiedzieć najpierw na moje pytania, zanim ja odpowiem na Wasze.

@Christo Wydarzenie zaczyna się koło południa i w ciągu dnia roboczego ponieważ tak jest bezpieczniej w razie awarii. A jak wiemy, nie są one nam obce. :( Mogę jednak Cię pocieszyć, będzie lepszy budynek na Manę (i na 12 rozdział) w tym wydarzeniu. I nie będzie to malutka dekoracja, tylko solidny basenik 4x3 pełen Many :)
No to chociaż tyle mnie uspokoiłaś! Dzięki! :)
 

DeletedUser208

Guest
Oczywiście pierwszy budynek do zestawu już drugiego dnia więc z pełnego zestawu nici :(
 

DeletedUser626

Guest
W sprawie niedziałającego prezentu z e-maili reklamowych proszę o kontakt z supportem, będziemy to indywidualnie sprawdzać i naprawiać.

@jarzuk Kto wie, może budynki z zestawu będą dostępne więcej niż raz podczas tego wydarzenia? Nie przekreślaj jeszcze swoich szans ;)
 

DeletedUser2879

Guest
Witam :)
A ja mam takie małe pytanie :)
Chodzi o te budynki do zestawu - 3 są nagrodą główną a pozostałe wybieramy sobie takie jakie chcemy z tych „dziennych” czy musza być tak jak w obrazku z oficjalnego ogłoszenia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry