• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1174

Guest
Gratuluję pomysłowości Twórcom :) którzy takie zadanie wstawiają, gdy część z Nas już zakończyła drzewko badań i nie ma możliwości zbadania technologii a 12 rozdziału nie widać :/ !

zadanie nr 20 => Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 20 lub wyższego

jak rozumiem mamy stawiać zbędny budynek do 20 poziomu !!! super... BRAWO WY !! :confused:

Ja sobie na tą okazję trzymałem rezydencję na poziomie 26, teraz ona wskoczy na 27 i w przypadku kolejnych podobnych zadań w przyszłości, trzeba będzie coś stawiać tylko dla questa. Wydaje mi się, że osobom z ukończonym drzewkiem badań ten quest powinien być zaliczany automatycznie, niech chociaż tyle z tego mają ... ;)
 

DeletedUser821

Guest
Będziemy burzyć i stawiać od nowa i tak po skończeniu drzewka nie ma co robić :(
 

DeletedUser1447

Guest
Ja sobie na tą okazję trzymałem rezydencję na poziomie 26, teraz ona wskoczy na 27 i w przypadku kolejnych podobnych zadań w przyszłości, trzeba będzie coś stawiać tylko dla questa. Wydaje mi się, że osobom z ukończonym drzewkiem badań ten quest powinien być zaliczany automatycznie, niech chociaż tyle z tego mają ... ;)


Za łatwo byście nie chcieli? :cool::cool:
 

DeletedUser2054

Guest
Dziś 20 października na becie wystartował Halloweenowy Mini Event. Mamy 12 dni na wykonanie 32 zadań. Listę zadań będę aktualizowała w miarę możliwości regularnie jak tylko gracze z Bety nam je udostępnią.
Na naszych serverach Eventu możemy się spodziewać jak zwykle tydzień później, więc 27 października.
1. Wyprodukuj Trunki 13x (warsztat 5 min)
2. Kup jeden PW
3. Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
4. Przestaw 1 budynek
5. Zdobądź niewielką ilość Marmuru
6. Zdobądź niewielką ilość Stali
7. Zdobądź niewielką ilość Drewna
8. Wyprodukuj Chleb 3x (warsztat 1h)
9. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (3h)
10. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (9h)
11. Wyprodukuj marmur (3h)
------Wyprodukuj stal (3h)
------Wyprodukuj drewno (3h)
12. Wyprodukuj marmur (9h)
------Wyprodukuj stal (9h)
------Wyprodukuj drewno (9h)
13. Wykorzystaj 25PW
14. Kup 17PW
15. Zdobądź 19 reliktów
16. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (1d)
17. Zdobądź 3 dowolne zaklęcia
18. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
19. Wyszkol 300 jednostek
20. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 20 lub wyższego
21. Wyprodukuj Chleb 25x (warsztat 1h)
22. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 15x (warsztat 3h)
23. Wyprodukuj Trunki 97x (warsztat 5min)
24. Wyprodukuj Kosz Zakupów 10x (warsztat 9h)
25. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
26. Rozwiąż 17 konfliktów
27. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 7x (warsztat 1d)
28. Wyprodukuj Proste Narzędzia 37x (warsztat 15min)
29. Przeprowadź zwiad prowincji
30. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 5 lub wyższego
31. Rozwiąż 23 konflikty
32. Zdobądź 29 reliktów
KONIEC
I tradycyjnie - jeśli ktoś znajdzie błąd proszę o info i poprawię :)
 

DeletedUser1174

Guest
Za łatwo byście nie chcieli? :cool::cool:

Sądzę, że aktywna gra skutkująca skończeniem drzewka badań powinna być jeśli już nie premiowana, to przynajmniej nie karana :p To samo dotyczy zresztą limitu ekspansji, systemu walk, antycznych cudów i kilku innych drobiazgów ;)
 

DeletedUser1496

Guest
Aktualizacja 1.40 zapowiadała nowy typ szybkich bonusów - z punktami wiedzy (do cudów co prawda, ale zawsze). Czy nie są takowe przewidziane w bieżącym evencie?

@Dragomira podała w ogólnym info o aktualizacji 1.40:
  • Nowy typ Szybkich Bonusów został dodany do gry. Będzie on dodawał pewną ilość Punktów Wiedzy do Twoich Antycznych Cudów, lub Twoich znajomych!
  • Nowe Szybkie Bonusy będą dostępne jako nagrody w grze i jako zawartość niektórych paczek.
 

DeletedUser1470

Guest
Wlasnie... ta akutualizacja niby byla a zadnych skutkow nie widac... ani tych szybich PW ani zmiany oddzialów w prowincjach... od tamtej pory zwiedzilam juz conajmniej 8 prowincji a oddzialy zawsze powyzej 4....
 

DeletedUser1496

Guest
Ale za to surowce z latarni/dzwonnicy zabrali skutecznie !!! :(:(:(

Event wystartował po aktualizacji 1.40, więc dlaczego nie ma nowego typu szybkich bonusów ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Witam :)
Ktoś chyba nie do końca pomyślał nad tymi zadaniami. Nie wspomnę że co ivent zdania są takie same bądź zmieniają się tylko ilości do produkcji czy do znalezienia. Znalezienie 48 reliktów + rozwiązanie 24 konfliktów w sytuacji gdy będąc w krasnoludach mam tak mapę odkrytą że w każdej prowincji do negocjacji potrzebne są orki a podniesienie budynku na poziom 20 lub wyższy w krasnoludach jest raczej nonsensem pozostaje jedynie zbadanie technologii tylko jak nazbierać przed końcem iventu 150k granitu o tym raczej nie pomyślano. Dla mnie jest to ivent spowalniacz a nagroda za wykonanie wszystkich zadań w tym przypadku niemożliwa do wykonania :) Pozostają nagrody za zadania również wątpliwej potrzeby.
 

CatAmber

Wędrowiec
Poczytałam sobie dyskusję i widzę, że nie jestem odosobniona w problemie. Do tej pory zawsze była jakaś alternatywa w zadaniach, a w tym evencie jest tylko rozwiąż X konfliktów... ( nie ma już opcji albo kup X PW, jak było wcześniej), co faktycznie czyni event niemożliwy do ukończenia przez chyba dość sporą grupkę graczy. Chyba, że zaliczy konflikty turniejowe, ale to zostaje poczekać do wtorku, aby sprawdzić, bo do tej pory nie zaliczało.
 

Azulena

Rozbójnik
Mam ten sam problem - za dużo prowincji odkryłam...

Właśnie zaczęłam Elfy - wymagana ilość prowincji 190, odkryte 274.... Wszystkie prowincje w zasięgu to już tylko te Bardzo Trudne... :(

Ani reliktów, ani konfliktów nie będę robić na siłę dla tych marnych przyspieszaczy...

W innym wątku Gracz pisze, bardzo słusznie, że TEGO TYPU NAGRODY POWINNY BYĆ DOSTOSOWANE DO GRACZA!! Czyli do aktualnej epoki.

Dla tych z nieco dalszych epok, przyspieszacz 15 minut (nie wspominając o tym 3 minutowym!!!!) jest nawet nie śmieszny.
Co ja sobie mam tym skrócić? Czas budowy blisko 15 - ale godzin? Czy zwiad, długości 41 godzin?

A Gracze z jeszcze dalszych epok? Dla nich 14 godzin to jest mało, jak sądzę...
 

DeletedUser1953

Guest
45x 3min = 2,5h skrócenia = 3 oddziały w koszarach = 3-4 prowincje robione ( manualem) powyżej 10 = 15-20 pw. Tyle zyskuję na samych 3 minutówkach z tego eventu
 

Azulena

Rozbójnik
45x 3min = 2,5h skrócenia = 3 oddziały w koszarach = 3-4 prowincje robione ( manualem) powyżej 10 = 15-20 pw. Tyle zyskuję na samych 3 minutówkach z tego eventu

To miło, że komuś się przydadzą - każdy ma nieco inny styl gry (na ile to możliwe) i inne priorytety, a więc i nieco inne potrzeby.
Ja bym potrzebowała przyspieszenia o 1, 3, 9 godzin, poza tym na 14 godzin, które już jest.

Dlatego podoba mi się to, co Gracz zaproponował w innym wątku, jak pisałam wyżej: ten typ nagród powinien być dostosowany do epoki Gracza.
 

DeletedUser1953

Guest
Nie będą, bo walki turniejowe to nie są konflikty. Konflikty to jednorazowe walki w prowincjach.
 

Christo

Rozbójnik
Ja raz kiedyś o mały włos prawie przyblokowałem się w evencie i od tamtego momentu postanowiłem, że nie będę robił systematycznie prowincji.. zostawiam sobie 3-4 prowincje na jakiś event aby nie zablokować się.

Można? Można.

Tyle już eventów było i nadal macie ten sam problem.
 

DeletedUser629

Guest
A ja powiem tak :
niewarta skórka za wyprawkę .. jak ktoś ma mało prowincji odkrytych( albo mało Mu zostało prowincji do odkrycia ) oraz długi okres trwania zwiadu ... polecam poczekać do eventu zimowego :) bo takowy na bank powinien być i dużo lepsze nagrody też ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry