• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Azulena

Rozbójnik
Błeee... bzzzzydkie...
Nie wstawię sobie tego do miasta, co to, to nie!! :p

Tym razem całkiem świadomie nastawiam się na nagrody za zadania, a z głównych rezygnuję "w przedbiegach". ;) ;)
 

Midi67

Rozbójnik
Gratuluję pomysłowości Twórcom :) którzy takie zadanie wstawiają, gdy część z Nas już zakończyła drzewko badań i nie ma możliwości zbadania technologii a 12 rozdziału nie widać :/ !

zadanie nr 20 => Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 20 lub wyższego

jak rozumiem mamy stawiać zbędny budynek do 20 poziomu !!! super... BRAWO WY !! :confused:
 
Ostatnia edycja:

Midi67

Rozbójnik
"rozbuduj 1 budynek do poziomu 20 lub wyższego"
Na prawdę wszystkie budynki masz już rozbudowane na full?
@MetamFetamina Tak mam WSZYSTKO na full co chcę mieć w mieście oraz ukończone drzewko.... co powiesz w takiej sytuacji? Musze budować zbędny budynek do 20 poziomu i to mnie wkurza...
Załóż konto na winyandor i zobacz a później może podważaj to co piszę... i postaw się w miejscu graczy takich jak ja... którzy są karani za to, że po 2 latach zakończyli drzewko....

@Azulena - nie ukrywam, ze nie rozumiem twego laika pod postem MetamFetamina
 

DeletedUser629

Guest
Data jest, a wydarzenia nie widać :(
Czekałam po północy, czekam rano, a to pewnie wieczorem :(
zazwyczaj zaczynają się o godz 13.00 .... pamiętliwa godzina dawnych czasów w realu :D:D

@Midi67 też będę miała z tym problem :( bo mam w rozbudowie ale 15 - 17 poziom i ludka brak ehh
ale damy rade ...diaxy kupimy - bo z nich ciągle drwimy :p:D
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Pierwsze zadania za mną... i... "rewelacyjny" przydział "pomocników" w wymiarze 3 min... gdy kolejna rozbudowa np. ratusza potrwa 32,5 h... Skracanie czasu rzecz fajna... na pewnym poziomie 3,5,15 min...
nie wnosi absolutnie nic... Ale żeby nie było tylko "na nie"... to budynki w nagrodzie głównej FAJNE :).
 

Azulena

Rozbójnik
Oglądam tę listę zadań z nagrodami i oczom nie wierzę...

Ponieważ nie wszystko rozumiem (nie anglojęzyczna jestem) to może mi ktoś powiedzieć, czy są jakiekolwiek nagrody POZA tymi do skracania czasu?

Te "skracacze" były by nawet fajne, gdyby tych krótkich było dużo więcej, a dalej gdyby były dłuższe i to sensownie: 1 godzina, 3 godziny, 9 godzin.

Ale czy poza nimi są tylko na końcu jakieś zaklęcia (nie wiem jakie) ? I nic więcej??

Budynki są, wiem, za całość. Brzydkie tak, że ich nie chcę.
 

DeletedUser2054

Guest
@Azulena - Dokładnie tak.

@Midi67 - a postaw się w sytuacji "nowego gracza" (do ery Wróżek włącznie). TY musisz rozbudować budynek, JA muszę technologię opracować (bo max lvl u Wróżek to 19, a jestem w Krasnoludach - 17 lvl max) ... a akurat tak się składa, że nie mam co ... może do tego zadania uda mi się granit naskładać, może nie ... a PW też jakoś wolno przybywa ...
 

DeletedUser80

Guest
To tak całościowo trzeba spojrzeć (nie komentuję ilości)
za pierwsze 10 zadań dostaniemy (w sumie) 45 trzyminutowych bonusów
za kolejne 10 dostaniemy 33 piętnastominutowe bonusy
wpadnie jeszcze 10 trzydziestominutowych bonusów.
plus zaklęcia, PW i dosypki do ratusza.
uzbiera się tego 15,5 godzin.
Nie powala, ale to są nagrody z zadań pobocznych, ponoć walczymy o nagrody główne:)
 

Azulena

Rozbójnik
Nie powala, ale to są nagrody z zadań pobocznych, ponoć walczymy o nagrody główne:)
Główne nagrody z poprzedniego eventu chciałam mieć. ;) Są i bardzo dobre i ładne. Trzeciej nie zdobyłam normalnie... :(
W promocji ostatniego dnia dokupiłam brakujące sadzonki. Bo bardzo chciałam to mieć. A teraz nie chcę. :p

Nie chcę mieć w mieście cmentarza, zdecydowanie nie.
Jeszcze nie byłam na tym realnym ponad rok... a powinnam. Samo to słowo mnie odpycha, nie chcę mieć tego tutaj, gdzie chcę się bawić.


A wracając do pozostałych nagród - 15,5 godziny skrócenia za 12 dni "pracy"?! Co "oni" sobie myślą?? :p ;)
 

DeletedUser629

Guest
zadania są bardzo łatwe do zrobienia, więc nie ma co się dziwić, że nagrody słabe ...
a mi i tak się przydadzą ... akurat skorzystam z nich w evencie :)
żeby nie ta rozbudowa to jutro już bym go skończyła :confused:
 

DeletedUser1174

Guest
Dwa zadania wymagają rozwiązywania konfliktów: o ile się nie mylę, 17 oraz 23, łącznie 40 konfliktów do rozwiązania. To pięć prowincji po 8 konfliktów w każdej. Jak dla mnie, to ponad 14 dni eksploracji, przy założeniu że waruję jak pies i natychmiast gdy się jedna skończy, włączam drugą. Oczywiście nie zamierzam tego robić. Wiem, że można sobie było wcześniej zrobić zwiad i trzymać prowincje na tą okazję, i wiem, że są zwoje którymi można przyspieszyć zwiad, ale czy to jest logiczne, że dwa zadania w praktyce (bez przygotowań) potrafią dla niektórych graczy trwać dłużej, niż cały event? Oj, pogubiliście się tam, pogubiliście ....
 

DeletedUser2054

Guest
@Dragomira - mam takie pytanie:
Czy konflikty z Turnieju będą zaliczały zadania? Te "rozwiąż X konfliktów".

Pytanie może głupio naiwne, bo w poprzednich eventach NIE zaliczały...
 

MetamFetamina

Wędrowiec
@MetamFetamina
Załóż konto na winyandor i zobacz a później może podważaj to co piszę... i postaw się w miejscu graczy takich jak ja... którzy są karani za to, że po 2 latach zakończyli drzewko....
A czy ja podważam to co piszesz? Tylko pytałem... Jestem dopiero we wróżkach, wydawało mi się że zawsze jest coś jeszcze do rozbudowania w miarę stawiania nowych budynków
 

DeletedUser1470

Guest
Tez sie podpisuje pod pytaniem AdkaPatka... bo wczesniej bylo albo albo... tzn rozwiąz konflikty lub kup PW, teraz nie widze mozliwosci kupiena chyba ze tlumaczenie zadan jest niedokladne...???

Edit. Jesli nie bedzie mozliwosci wyboru to dla wiekszosci grazy ten event jest niewykonalny!!!
dobrze ze nagrody są nie wate uwagi ale oby nie szlo dalej w tą strone...
 

DeletedUser1447

Guest
Zauważyłem w owym evencie mały problem, myślę, że też wart zastanowienia się, ponieważ jest aż 40 konfliktów do rozwiązania. Nie zalicza się do tego konfliktów turniejowych więc przykładowo osoba we wróżkach, ma poniekąd nie fajna sytuacje, jeśli do tej pory wykonała prawie wszystkie prowincje do 10 pól od siebie. Czemu? Ponieważ od 11 są potrzebne jakieś orki (zielone ryjki) których taka osoba nie posiada, więc co jeśli nie ma możliwości rozwiązania konfliktów? Po tych zadaniach "zbuduj budynek do poziomu 20 lub oipracuj technologie" jest jeszcze jakiś wybór i możliwość, osoba bez możliwości rozwiązania konfliktów takiego wyboru już nawet nie ma. (mam tutaj pewne "małe rozwiązanie", ale nie wiem czy to odpowiednie miejsce do składania propozycji).


@Azulena @PanGry Znam wasze oburzenie, ale chyba zapominacie, że kiedyś byliście "malcami"? Bo popatrzcie od perspektywy takiego, że się wyrażę brzdąca co zaczął z miesiac temu gre. Ile szybkości w wyskoczeniu niczym grzyb po deszczu w październikowy wilgotny słoneczny dzień daje te 15 godzin skrócenia czasu przy budynkach? Ktoś kumaty w ciągu dniówki przysiedzenia robi sobie całkiem ładne królestwo, prawda? Z tego co patrzę natomiast, ciężko byłoby tu ustalić w jakiś sposób zależność otrzymywania "wysokości nagród" tak, aby był zachowany bilans w zależności od rozwoju gracza (chyba, że znów oprzeć się w jakiś sposób na "przebywaniu w epoce"), nie sądzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry