• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2069

Guest
A ja mam problem z tym całym zaklęciem POMOCNIK .. wyświetla mis ie takie info jak poniżej i nie wiem co robić...chciałam przyspieszyć czas budowy...czy to zaklęcie w ogóle działa? bo te na dodatkowy hajs i narzedzie tak.Jakie trzeba spełnic wymagania by go użyć


Edit: dobra już ogarnełam jak to używać :p
 

Załączniki

  • xxd.png
    xxd.png
    182,8 KB · Wyświetlenia: 20
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser580

Guest
...aż się zalogowałam na forum.
Naprawdę trzeba było sobie dać spokój z tym eventem. Nie dość, że był za szybko po poprzednim, to jeszcze dotkliwie obnażył bałagan organizacyjny i jakąś kompletną niemoc... Ja rozumiem sezon urlopowy, no ale bez przesady...
 

DeletedUser2054

Guest
"Zaklęć" POMOCNIK używa się na konkretnym budynku/zwiadzie.
Znaczy - naciskasz tę zieloną beleczkę i pojawiają się dostępne przyśpieszenia.
 

Vernixen

Wędrowiec
Szkoda że zadanie 6 nie zostało w środę poprawione, strata 2 zaklęć na próby i łącznie całego dnia na pozyskanie wymaganego (początkujący potrzebują nieco więcej czasu na ogarnięcie gry).
Przydałyby się też podpowiedzi ze strony bardziej doświadczonych.
Zadania w stylu wyprodukuj 12 x mozaikę czy 10x kolumny wymagają zastosowania nietypowych rozwiązań na początku gry. Przy posiadaniu po 2 manufaktury realizacja zadania trwałaby koszmarnie długo a po jego przeczytaniu zastanawiałem się czy warto w to brnąć. Potrzebne było miejsce, zasoby i ludzie żeby wejść w posiadanie 10-12 manufaktur realizujących zadania, żeby skrócić czas do niezbędnego minimum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2036

Guest
Mnie najbardziej przeraża ostatnie zadanie :/
18 reliktów - wytukłem w okolicy wszto łatwe i trudne zostały tylko baaaardzo trudne i drogie :/
wojskiem nie sięgam a surki trzeba na prawdę dużo :(
 

DeletedUser2076

Guest
Jak widać jakiekolwiek zadania nie dadzą to zawsze graczom jest źle.
Szczerze powiedziawszy obserwuję forum od dawna (odkąd założyłem konto w grze - jakieś 6 miesięcy). Osobiście gram na luzie - nie śpieszę się, nie mam ciśnienia "muszę być w punkcie X" czy coś, bo to nie jest gra tego typu (wstyd przyznać - podobna do większości gier przeglądarkowych - klikaj, klikaj, klikaj i najlepiej nam zapłać).
Nie podobają się zadania - nie ma przymusu by je robić. Niektórzy tutaj marudzą by się nie pojawiały ikony zadań (to było w przypadku przemarszu stad). To kurcza jaki trzeba mieć mały monitor żeby dwie dodatkowe ikonki przeszkadzały (i jak na tym pracować jak teraz większość aplikacji jest liczona na rozdziałkę minimum 720p).
To marudzą osoby, że gra jest liniowa, że nic się nie zmienia tylko klikaj. Dają zadania nieszablonowe - no jęczą. Ileż można? Owszem, moim skromnym zdaniem zadania powinny się bardziej różnić i powinny działać w oparciu o algorytm wykrywania poziomu miasta i dawać zadania z tego co gracz posiada lecz dołożenie manufaktur (dosłownie 6), zajmujących mały skrawek, też dramat.
Na koniec dramatem są relikty (które zdobywa się na różne sposoby - w tym do soboty jest turniej, w którym bez problemu te relikty się zdobędzie). Sam widzę wiele niedoróbek w grze, sam widzę iż twórcy chyba pomiędzy pokojami prowadzą między sobą wojnę (fajne rozwiązania z innych gier tutaj nie są wprowadzone; fajne rozwiązania z tej gry nie są wprowadzone w tamtych), ale jeżeli gracze będą tak marudzić na wszystko to pewny jestem, że ekipa będzie to konsekwentnie olewać. Przynajmniej ja bym tak robił.

Aż konto założyłem żeby to napisać.
 

DeletedUser2036

Guest
...
Na koniec dramatem są relikty (które zdobywa się na różne sposoby - w tym do soboty jest turniej, w którym bez problemu te relikty się zdobędzie). ...
.
Z tym "dramatem" to pojechałeś ...
napisałem że mnie przeraża ale bez przesady nie wymiękam ;)
jak to u nas na kompanii mówili "masz łeb i ..uj, to KOMBINUJ" - więc tak zamierzam zrobić
a wyzwania :) ? - lubię ;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser2076

Guest
Aaa bo już tutaj wszyscy tak narzekają, że myślałem iż Ty też tak na poważnie. Jeżeli to tylko tak to przepraszam za złe zrozumienie;)
 

Vernixen

Wędrowiec
Czy jest jakiś inny sposób na pozyskanie reliktów niż odkrywanie mapy ?
Brakuje mi 7 szt.do zakończenia Maskarady.
.....to chyba koniec zabawy. Nie odkryję kolejnych prowincji na mapie bez badań zwiadu, ale żeby do nich dotrzeć muszę przejść kolejne badania - brakuje mi 215 pkt wiedzy z badań.
 

DeletedUser449

Guest
Najłatwiej duże ilości reliktów uzyskuje się z turniejów. Poza tym można dostać do trzech reliktów dziennie ze skrzynek za odwiedzanie sąsiadów.
 

Vernixen

Wędrowiec
Dzięki za podpowiedź, do tej pory nie szukałem skrzynek, bo myślałem że zostają one dla gracza którego odwiedziłem.
 

DeletedUser2083

Guest
Już w 1zadaniu mam zebrać zaledwie 180 marmuru.Heh robi się śmiesznie gdy chodzi o takich graczy jak ja grających od 2 tygodni. Mam 8741 p. rankingowych i zebranie takiej ilości surowca wymaga co najmniej tygodnia. Ledwie przekroczyłem połowę zapotrzebowania a ewent kończy się za 22 godziny. Tylko pogratulować.
 

DeletedUser1470

Guest
nie musisz tego zebrac z fabryki, mozesz wystawic oferte lub kupic od kupca, jesli jestes w bractwie to popros kogos zeby dal ci oferte korzystna dla ciebie, ludzie na pewno pomoga:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry