• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań Roberta Rudobrodego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1174

Guest
Creuella fajnie ze dla Ciebie ewent jest banalnie prosty ale proponuje obliczyc dokladnie wymogi.Owszem znajac zadania duzo wczesniej mozna sie do niego przygotowac ale nie kazdy zyje tylko gra.Rozbudowanie budynku w moim przypadku jest mozliwe ale ograniczenie czasowe zwiadu(nie kazdy kolekcjonuje zwoje pomocnik) jest bie do wykonania .Zwiad wroci dlugo po czasie i poprostu nie mam szans na stoczenie 12 pojedynkow a w nastepnym zadaniu zebraniu reliktow gdyz bedzie po turnieju.I to tyle w temacie.
Podsumowując:
- nie czynisz żadnych przygotowań
- nie puszczasz zwiadu wcześniej
- nie kolekcjonujesz najbardziej przydatnych w eventach nagród (zwoje Pomocnik), aby ich użyć w kolejnych
- nie planujesz czasowo co kiedy zrobić aby zdążyć (można sobie było pozostawić prowincje i zdobyć w nich relikty w dowolnym momencie, jeśli się nie chce wpasowywać w turniej, chociaż przy 5 dniach turnieju nie wiem jak można się nie móc wpasować).
- narzekasz na awykonalność
Zadania są takie same jak zawsze, nie powinny być dla nikogo żadnym zaskoczeniem, od tuzina eventów w każdym jest to samo. Można być stale przygotowanym do takich zadań. No chyba że kogoś to zaskakuje jak przysłowiowa zima drogowców.
Krytyka jest potrzebna, ale konstruktywna.
 

marcinekk24

Zwiadowca
Czy zestaw kulturowy budynków rudobrodego oddziałowuje na zestaw kulturowy budynków gigantów lodowych?
Czy części zestawu z poprzedniego eventu mogę łączyć z częściami zestawu eventu, który teraz przebiega?
Czy zestawy który mamy, będzie można łączyć z przyszłymi zestawami, które twórcy pewnie wymyślą w następnych eventach?
 

DeletedUser1174

Guest
Czy zestaw kulturowy budynków rudobrodego oddziałowuje na zestaw kulturowy budynków gigantów lodowych?
Czy części zestawu z poprzedniego eventu mogę łączyć z częściami zestawu eventu, który teraz przebiega?
Czy zestawy który mamy, będzie można łączyć z przyszłymi zestawami, które twórcy pewnie wymyślą w następnych eventach?
Co do przyszłości się nie wypowiem, ale co do istniejących zestawów odpowiedź brzmi nie. Masz wyraźnie napisane, że bonus budynków Rudobrodego obowiązuje w ramach "Redbeard Set" (zapomniano przetłumaczyć).
 

DeletedUser2762

Guest
Co do przyszłości się nie wypowiem, ale co do istniejących zestawów odpowiedź brzmi nie. Masz wyraźnie napisane, że bonus budynków Rudobrodego obowiązuje w ramach "Redbeard Set" (zapomniano przetłumaczyć).
Co do przyszłości to ja równierz się nie wypowiem ale wlaśnie postawiłem przez przypadek obok Górskiego Trola i oddziaływuje ;)
 

DeletedUser626

Guest
To jest błąd, który zniknie niedługo. Budynki z zestawu powinny działać tylko na własny zestaw.
 

marcinekk24

Zwiadowca
No to nie zgłaszajcie tego, bo to jest korzystne dla zestawów. Łącząc te i przyszłe zestawy, spowoduje, że powstanie takie fajne małe miasteczko w mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry