• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań Roberta Rudobrodego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Nowy gracz przez pierwsze 2 (a nawet 3) rozdziały nie robi eventów.
Nagrody błyskawicznie stracą na wartości a wysiłek włożony w event lepiej zużytkować na zwykły rozwój.
 

DeletedUser2860

Guest
czyli rozumie że lepiej dla mnie jak sobie odpuszczę ?
A kiedy ewentualnie mogę pobawić się w tego typu "rzeczy "?
Za okazaną pomoc i wiedzę serdecznie dziękuje
 

Deleted User - 172852

Guest
Ale mam pytanie, czy idzie wyłączyć jakoś te 2 ikonki z mordą tego typa, żeby mi ekranu nie zaśmiecały? Czy muszę się przygotować na tydzień życia z przysłoniętym niepotrzebnie ekranem?

Hahaha :) Obawiam się, że ten typek będzie Ci tak zwisał przez cały tydzień :)
 

DeletedUser2017

Guest
Takie cacka jeszcze latem nie nadawałyby się na nagrody dzienne w Przemarszu Stad.
Pamiętam ten event hehe wtedy zaczynałem swoją przygodę z Elvenarem i na darmo szukałem tych buraków w okolicy miasta, żadnego nie udało mnie się złowić :) dziś wchodzę już w krasnoudy a eventy bardziej traktuje jako co mnie się może przydać z danego i czy warto je w ogóle robić. Jeśli nie ma tam nic ciekawego to szkoda mi czasu na nie - lepiej zająć się rozbudową.
 

DeletedUser2861

Guest
Ma ktoś już może 2 część zadań? Bo jeśli zrobię 1 a druga już będzie nie do zrobienia to będzie bez sensu
 

blazius1

Paladyn
Na razie już jest bez sensu. Fotel Rudobrodego ma dawać pierwszą ilość towarów tier 2 co 50 godzin. Nikt nie potwierdził że to jest czeski błąd w opisie.
 

DeletedUser626

Guest
Nie, po prostu jest podana wartość produkcji na godzinę, nie ma to związku z opcjami wcześniejszych zbiorów (której tu nie ma).
 

DeletedUser80

Guest
czyli rozumie że lepiej dla mnie jak sobie odpuszczę ?
A kiedy ewentualnie mogę pobawić się w tego typu "rzeczy "?
Za okazaną pomoc i wiedzę serdecznie dziękuje
Najwcześniej w trzecim rozdziale a jak szybko się rozwijasz (znaczy sporo czasu poświęcasz na grę:)) to i w czwartym.
Może tego nie wiesz, ale wartość nagrody jest tym większa im wyższy rozdział ale nagrody nie rosną wraz ze zmianą rozdziału więc nagroda z eventu z rozdziału pierwszego jest niewiele warta już w trzecim. A że przez pierwsze rozdziały idzie się szybko to i szybko spada wartość nagród. Nie oznacza to, że masz całkowicie odpuścić sobie event, po prostu rób go "przy okazji" ale nie kosztem rozwoju.
 

DeletedUser1447

Guest
Hahaha :) Obawiam się, że ten typek będzie Ci tak zwisał przez cały tydzień :)


Nie jest pocieszającą informacja, jako iż kolejna grafika przypominająca karczmowego pijaczynę będzie wyświetlała mi się przez tyle dni. Już wystarcza mi czerwono noso-policzkowa elfka na starcie, która wygląda jak po obaleniu 2 butelek wina w pomieszczeniu w którym są pozamykane okna i jest duszno.
 

DeletedUser2017

Guest
Co do grafiki to jeszcze ujdzie w tłoku :)
Bardziej mnie zastanawia po co robią takie głupie eventy i dla kogo one są nie wspomnę już o nagrodach, które raczej można traktować jako karę za dobrze i na czas zrobione zadania. Szkoda pisać o tym po prostu nie uczestniczyć i już.
 

DeletedUser2868

Guest
Ja jestem początkującym graczem ale ciężko mi dostrzec jakąś oczywistą logikę w wybudowaniu tego budynku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2421

Guest
Nie jest to pierwszy ''mini'' czy tez event w którym zadania podcinają kolana a nagrody nie przystają do poziomu trudności zadań. I tak przypomnijmy sobie maskaradę, która powalała na kolana ze śmiechu jeżeli chodzi o nagrody, potem pojedynki bractw czy jak się to tam zwało. Wiele wysiłlku włożone po co? Żeby dostać chatkę many albo gniazdo orków. Każdy z nas oczywiście ma te dwa postawione bardzo ważne budynki? Co ja mówię dwa, cztery, zapomniałam o śmieciach baronowej estreli, które są duże i niewiele dają. Ktoś powie, że odezwał sie kolejny narzekacz i same gorzkie słowa leje. A no nie, pisze tylko to co mnie dręczy. A mianowicie np. że nie mając miejsca w mieście ponieważ każda nowa rasa gościnna zajmuje go coraz więcej jestem zmuszana prze wspaniałomyślnych twórców do budowy manufaktur niebonusowych. Pomijajac wszystko inne wasze pomysły na 50 reliktów odkrywanie prowincji i rozbudowy to sądzę zdroworozsądkowo powinno zniknąć. Nagrody powinny odpowiadać stopniowi trudności.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry