• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa Linia Zadań: Wonky Walters

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192

Guest
zdobywanie reliktów, rozwiazywanie konfliktow, czekanie na zwiad, albo czary. nie chce mi sie. tak po prostu.

po ostatnich zmianach loguje sie mniej niz zwykle, takim eventem nijak nie zachecacie mnie do powrotu do bardziej "aktywnego" grania.
 

DeletedUser110

Guest
Czy to prawda, że relikty potrzebne do wykonania zadania, które pochodzą z turnieju NIE liczą się? Pozostają wówczas tylko z negocjacji (podboje to już opcja nieaktualna). Licząc zwiad = 3 dni, to 6 dni mamy z głowy na jedno zadanie.
 

DeletedUser626

Guest
Zadanie zdobądź 17 reliktów (zakładam, że o to pytasz) liczy wszelkie relikty, również z Turnieju czy Pomocy sąsiedzkiej. Jeśli chodzi o inne zadanie to proszę o jego treść, sprawdzę.
 

Christo

Rozbójnik
Te zadania są tak łatwe, że każdy je zrobi. Tak jak inni już zauważyli, że jedno z zadań na tą chwilę jest nie trafione z obecnym systemem walk :D. Ktoś kto będzie chciał mieć ten budynek to zrobi te zadania, a kto nie to jego sprawa, więc uważam, że nie ma sensu płakać czy żalić się, że są takie, a nie inne zadania. Macie wybór (choć rozumiem osoby, które lubią walczyć :)).
 

DeletedUser174

Guest
teoretycznie jest to gra strategiczna. Logiczna. Ekonomiczna. Teoretycznie

Bo praktycznie, jezeli gra wymaga odemnie działania na moja własną szkodę to chyba coś tu jest nie tak. Oczywiście, ze te relikty/walki mozna wynegocjować teoretycznie. Problem w tym, że negocjacje są dużo droższe niż walka. czyli mam celowo działac na własną szkode? yyy no, ale przeciez nie jestem kretynem i wiem, ze jak włoże paluszek do kontaktu to może mnie kopnac prąd i w związku z tym nie wkładam nic do kontaktu poza wtyczkami do tego celu własnie przystosowanymi. Więc dlaczego mam słono przepłacać za event??? Bo rachunek ekonomiczny potencjalnych zysków z eventu (wliczając w to nawet nagrode końcową) jest niekorzystny do kosztów ich uzyskania. Jednym słowem: nie opyla się. A że nie jestem idiota (mimo, że niektórzy mają inne zadanie, ale mają do tego prawo) to eventu nie skończe. I nie mam zamiaru jakoś wybitnie ubolewać nad tym. Dowodzi to tylko tego, że IG nie zasługuje na moje PLN :)
 

DeletedUser917

Guest
negocjowac tez nie mozna, jezeli jest sie we wrozkach lub w nizszym rozdziale - a negocjacje wymagaja orkow!!!... ktos sie bardzo postaral, aby NIE DAŁO SIE GRAĆ!!!

oprocz zglaszanych wyzej bledow w opisach zadan, zglaszam ze na s1 nie dodaje PW (nagroda za 4 zadanie - u mnie) lub reliktow z odwiedzin sasiedzkich (do zadania 5 - u kolezaki Elva)... tak wiec, nie dosc, ze nagrody MIZERNIUTKIE, to jeszcze leca sobie w stratosfere... ;-|
 

DeletedUser48

Guest
negocjowac tez nie mozna, jezeli jest sie we wrozkach lub w nizszym rozdziale - a negocjacje wymagaja orkow!!!... ktos sie bardzo postaral, aby NIE DAŁO SIE GRAĆ!!!

oprocz zglaszanych wyzej bledow w opisach zadan, zglaszam ze na s1 nie dodaje PW (nagroda za 4 zadanie - u mnie) lub reliktow z odwiedzin sasiedzkich (do zadania 5 - u kolezaki Elva)... tak wiec, nie dosc, ze nagrody MIZERNIUTKIE, to jeszcze leca sobie w stratosfere... ;-|
O błędach pisz do Suportu, bo tutaj szkoda pisać.
 

DeletedUser

Guest
Nie mogę wygrać ani jednej walki. A zdobycie 17 reliktów tylko je kupując, to sprawa solidnie nieopłacalna.
Dziękuję za taki event
 

DeletedUser878

Guest
Zdobądz 17 reliktów - czyli tylko negocjcacjami, bo inaczej się teraz nie da, walki są nie do wygrania. Nie mam zamiaru tracić towaru na tak marny event.
 

DeletedUser

Guest
siema ludzie moglibyscie mi powiedziec co to znaczy!!!!!!!!!!!!!
Ukończ 12x 3h produkcje marmuru/drewna/stali*. chodzi mi o to czy to trzeba produkowac wszystko po 12 razy czy jak?
 

DeletedUser995

Guest
Tak - 12 razy po 3 godziny . Czyli wybudowac 3 manufaktur to wtedy 4x po 3h - wtedy bedzie 12. Jak masz manufaktur 6 no to 2x po 3h ...itd
 

DeletedUser449

Guest
@kikimora
Akurat rachunek korzyści i strat zawsze będzie na korzyść eventu. Budynek eventowy to nagroda DODATKOWA. Prędzej czy później i tak będziesz negocjować 17 reliktów (zakładając, że będziesz grać i kontynuować postęp na mapie świata). Tylko że później nie będzie dodatkowych korzyści. Oczywiście można zakładać że IG zmądrzeje i zmniejszy trudność walk, ale takim graczom jak ja to nie pomoże. Mając blisko 300 prowincji już mogę spokojnie założyć, że NIGDY nie będę walczył w prowincjach - skoro na innym świecie mając 200 prowincji w rozdziale wróżek walki oznaczają zbyt duże straty.
Osobiście bez większych kłopotów i z niewielkimi stratami wygrałem 18 reliktów na turnieju, tracąc może 6 oddziałów wojsk. Chociaż na turniejach nie walczy się z kilkunastokrotnie liczniejszym, a niekiedy posiadającym lepsze jakościowo jednostki przeciwnikiem... jeszcze.
 

DeletedUser1088

Guest
ale szydera z tego eventu;)
nie zalicza zadań (2 zaklęcia zlicza jako jedno)
nie dodaje bonusów po zakończeniu zadań
błędne opisy

nie wiem kto to robił, ale ośmielę się powiedzieć
TOTALNA FUSZERA, CZYLI TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA GRACZY
 

Rudolf

Zwiadowca
Nie wiem czemu Wam tak zle i niedobrze. Walki da się wygrać w turnieju i to na automacie. Zadania zalicza? Czyli co? To u mnie coś nie tak?
 

Christo

Rozbójnik
ale szydera z tego eventu;)
nie zalicza zadań (2 zaklęcia zlicza jako jedno)
nie dodaje bonusów po zakończeniu zadań
błędne opisy

nie wiem kto to robił, ale ośmielę się powiedzieć
TOTALNA FUSZERA, CZYLI TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA GRACZY
Dokładnie tak jak napisałeś. Wracam sobie z pracy (jakieś 30 minut temu), zadowolony myślę sobie.. zbiorę 2 zaklęcia i będę miał zadanie zaliczone i będę cisnął dalej... a tu.. o_O .. Co jest...? No comment.. I muszę czekać do jutra (tzn już dziś) do 23:00 jak wrócę z pracy, bo nie zbiorę zaklęcia przed wyjściem do pracy, który produkuje się 13h, a muszę wyjść przed 13:00 (nastawiłem zaklęcie 12min temu). Gra się sypie.. Można? Można!
 

DeletedUser449

Guest
Możesz napisać na support. Istnieje możliwość, że akurat zaliczą zadanie zanim wyjdziesz do pracy.
 

DeletedUser1088

Guest
Możesz napisać na support. Istnieje możliwość, że akurat zaliczą zadanie zanim wyjdziesz do pracy.
oczywiście Kalatr, masz 100% racji.
można napisać do supportu, ale mnie już się nie chce z każdym duperelem tam pisać.
Zaliczą na pewno.
Chodzi jednak o coś innego, ten event ma nam osłodzić ostatnią aktualizację, więc powinien działać bez zarzutu, a nie dodatkowo irytować;((
 
Do góry