• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa Linia Zadań: Wonky Walters

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
czy w tej linii zadań sa jakiekolwiek związane z walką w prowincjach? Zdobycie prowincji? Zrbycie X reliktów? X walk? Bo jeżeli tak to co to za przyjemnośc robić taki event jak nie ma przyjemności w walki? Kolejny sposób na zmuszenie graczy do zaakceptowania zmian? Przecież nie cały system walk działa więc to trochę bez sensu? Na pewno mi sie tylko tak wydaje, bo IG ma przeciez inna definicję logiki a czym nas wielokrotnie przekonało
 

astoN-

Rozbójnik
na pewno bylo tam cos z produkcja czarow ;) wiec dla mnie event odpada juz na starcie, bo nie zamierzam tego stawiac ;)
 

zata

Zwiadowca
Albo walka albo czary:
6. Rozwiąż 11 konfliktów albo spleć 2 zaklęcia Moc zasobów. - 1 relikt (kryształ)
 

DeletedUser878

Guest
Najlepsze jest zadanie 6:
6. Rozwiąż 11 konfliktów albo spleć 2 zaklęcia Moc zasobów. - 1 relikt (kryształ)

Rozwiązałbym konflikty, gdyby nie fakt, że nie da się nic podbić, po tych waszych chorych zmianach. Osobiście event mnie nie zadowala, a główna nagroda nie daje zbyt dużo oprócz unikatowego budynku.
I tak wiem, że mam do wyboru jeszcze 2x moc zasobów. : )
 

DeletedUser80

Guest
Takie sobie niedyskretne pytanie - a co nam dają te 3 pokoje nonsensu i 17 oswojonych małp?
 

DeletedUser272

Guest
Event bardzo ciekawy,lubię takie nowe opcje w grze i jakieś urozmaicenia,ale tak naprawdę nic ciekawego nie dają te zadania,nie robiąc tego też bym za dużo nie stracił,jakieś większe nagrody by były lepsze cokolwiek ,ale bardziej cennego co by np dawało jakąś przewagę robiąc te zadania,a takie eventy bez tego "czegoś" za jeden relikt są odrobinę śmieszne i nie opłaca się fatygować :) + za samą ideę, - za nagrody nieproporcjonalne do fatygi :) Proponuję dodać jakieś ekstra nagrody typu np 50k zasobów czy 500k złota.. bardziej by się chciało.. :)
 

DeletedUser772

Guest
- za nagrody nieproporcjonalne do fatygi :) Proponuję dodać jakieś ekstra nagrody typu np 50k zasobów czy 500k złota.. bardziej by się chciało.. :)

Popieram. Trochę nudne, że znowu za zadania, czasami zajmujące, dostaje się 1 relikt, ew. księgę. Co np. 5 zadań mogłoby być właśnie młotki, monety, parę zaklęć :) Myślę, że gracze na niskim lvlu czy dużo pracujący byliby zadowoleni, że chociaż na główną nagrodę nie ma szans to jednak po drodze jest coś fajnego do zdobycia :)
 

DeletedUser449

Guest
Zadania są tak skonstruowane, że event ukończy nawet gracz, który dzisiaj się zarejestruje. I to zdąży przed piątkiem. Nie wiem skąd pomysł, że na główną nagrodę ktoś nie ma szans. Tak naprawdę, to jest jedyna nagroda. "Nagrody" z zadań są tylko dlatego, że jeśli jest zadanie, to musi być nagroda - inaczej po wypełnieniu zadania wyskakiwałoby okienko z niczym.
 

DeletedUser580

Guest
31 prowincji, serio?
Chyba nie dam rady w tydzień. Jak dobrze, że mam AM!

;)
 

Załączniki

  • scn2.gif
    scn2.gif
    255,2 KB · Wyświetlenia: 16

DeletedUser626

Guest
Powinna być 1 prowincja i 1 wystarczy, niestety nie da się tego zmienić.

A w zadaniu dalej zamiast 11 prowincji powinno być 11 konfliktów.

Przepraszamy. : (
 

DeletedUser954

Guest
Powinna być 1 prowincja i 1 wystarczy, niestety nie da się tego zmienić.

A w zadaniu dalej zamiast 11 prowincji powinno być 11 konfliktów.

Przepraszamy. : (
Zapewne zatwierdzała to ta sama osoba co nowy system walk. Już nic nas w tej grze nie zdziwi ;)
 

DeletedUser772

Guest
Zadania są tak skonstruowane, że event ukończy nawet gracz, który dzisiaj się zarejestruje. I to zdąży przed piątkiem. Nie wiem skąd pomysł, że na główną nagrodę ktoś nie ma szans. Tak naprawdę, to jest jedyna nagroda. "Nagrody" z zadań są tylko dlatego, że jeśli jest zadanie, to musi być nagroda - inaczej po wypełnieniu zadania wyskakiwałoby okienko z niczym.
Pewnie stąd, że są tacy, co na grę wejdą raz wieczorem na godzinę czy dwie... Zrobią parę zadań i tyle... Ja w którymś konkursie wcale nie dotarłem do końca choć byli tacy co skończyli go po paru dniach. Po prostu nie miałem czasu.
 

DeletedUser449

Guest
W innym temacie masz listę zadań, jak chcesz to je wykonasz logując dwa razy dziennie. I to niewiele wolniej niż inne gracze.
 

DeletedUser174

Guest
Powinna być 1 prowincja i 1 wystarczy, niestety nie da się tego zmienić.

A w zadaniu dalej zamiast 11 prowincji powinno być 11 konfliktów.

Przepraszamy. : (

zaraz mamy przeprowadzić 11 walk przy obecnym systemie wojskowym? ale jak? przepraszam najwidoczniej jestem głupsza niż ustawa przewiduje, ale nie umiem wygrać nawet 1 walki nie mówiąc już o 11. Bo zakładam, ze walki turniejowe nie beda wchodzić w rachubę - chociaz w sumie to i tak mała różnica. a negocjować nie lubię, bo to jest pospolite przekupstwo. A korupcje nalezy tępić a nie ją hołubić
 

DeletedUser449

Guest
Należy rozwiązać 11 konfliktów, więc negocjacje również się wliczają. Z walkami rzeczywiście będzie ciężko - jak puściłem kapłanów/łuczników na rycerzy w swoich prowincjach, to sromotnie przegrali. Nawet nie mam ochoty na ręczne walki i analizowanie, w jaki sposób IG sprawiło, że postępowanie zgodnie z ich pentagramem skutkuje przegraną.
 
Do góry