• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1470

Guest
to nie błąd tak jest na wszystkich mapach.

I znowu ktos kto pozniej dorównał punktami do nas trafil na miejsce wyzej.... Bardzo przepraszam ale cos jest kur...... nie tak!!! Prosze jasno podac zasady od czego to zalezy bo na pewno nie od tego kto wczesniej mial punkty....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2014

Guest
A ja mam jeszcze jedną uwagę techniczną. Było 7 punktów, czyli...

8. Na głównej planszy gry obok avatara jest odznaka przygód. Ile gwiazdek, ile dni zostało... Moja sugestia jest taka żeby ta odznaka, lub coś przy niej zmieniało kolor gdy ktoś coś dołoży. Nie musiałbym co chwilę sprawdzać jaki jest stan przygód tylko wchodziłbym wtedy jak wiem że coś się zmieniło
 

marcinekk24

Zwiadowca
Przygody Bractw są rewelacyjnym pomysłem. Całe nasze bractwo jest zachwycone Przygodami. A Magiczna Chatka baaaaaaaaardzo fajna. Strasznie się cieszę, że ją zdobyliśmy. Superowska jest.
 

DeletedUser2072

Guest
No - jesteśmy w trakcie - na 3 etapie (1 i 20 zajmowaliśmy ok 20 miejsca).
I co z nagrodami - śmiech!!! - o ile pierwsze 3 miejsca jeszcze jako tako, to reszta ma ochłapy - nie opłaca się "skórka za wyprawkę".
- więc po co się męczyć - następnym razem w przygodach weźmie udział 10-15 bractw i koniec!
 

DeletedUser1470

Guest
fajnie ze na moje pytanie nadal nie ma odpowiedzi... pewnie wyklaruje sie w trakcie bo nikt nie bedzie mial tyle samo punktow... ale i tak nurtuje mnie od czego to zalezy:)
 

DeletedUser629

Guest
@Dragomira ... mam pytanko odnośnie zakończenia przygody ... możesz Nam to podać ? .... sobota 24.00 czy niedziela 13.00 ?
 

marcinekk24

Zwiadowca
Przecież macie aktualny czas trwania Przygód koło awatara a na mapie przygód u góry wyświetla się czas do końca przygód. Zadajecie głupie pytania. Przygody będą trwać jeszcze 2 dni.
 

DeletedUser449

Guest
@marcinekk24
Co też nic nie mówi o godzinie zakończenia przygód. Przygody trwają tydzień, ale ani ogłoszenie, ani wyświetlony czas do końca przygód nie mówi czy jest to dokładnie 168 godzin, czy może...
Nieważne. Właśnie dostałem trąbkę i przygody zostaną skrócone o ładne kilkanaście godzin i potrwają do północy między niedzielą a poniedziałkiem.
 

DeletedUser629

Guest
@marcinekk24 jest tylko 2 dni ... ale tutaj przy nastawianiu czasowym ... dobrze wiedzieć co i ile można jeszcze działać :)
A i w "trąbce" dostaliśmy odpowiedź .... Dzięki :)
 

visit0r

Paladyn
drobna sugestia dotyczaca usprawnienia zbierania odznak: skoro mamy w grze masowe zbieranie materialu za pomoca ciagniecia kursora myszy przez kolejne budynki proponuje aby zebranie np 5 koszy zakupów automatycznie dawalo odznake zadowolonych rolnikow wpadajaca do magazynku podobnie jak zbierane narzedzia, zakladajac posiadanie 10 warsztatow jednym ruchem zbieramy cala produkcje i zyskujemy od razu 2 odznaki ;), w tym momencie osoba posiadajaca 10 warsztatow musi odrzucic pozostale zadania aby znowu trafic na to samo i zebrac reszte produkcji uwazajac aby przypadkiem nie zlapac 6 warsztatu
 

DeletedUser629

Guest
Jak dla mnie przygoda jest lepszą zabawą niż te eventy ...nad którymi siedzisz przez miesiąc, tu masz 6 dni, które nie wpływają niekorzystnie na rozwój i produkcję Grodu. Ponadto bawi się całe bractwo ( oczywiście jak chce) ... ale jeżeli robi się coś takiego jak ta ostatnia "masakra - maskarada" ... to dlaczego nie robi się przygody ?
Mam nadzieję że twórcy dopracują tą przygodę ... bo rzeczywiście jest za mało nagród... zostają nam niektóre przedmioty zrobione - powinna być możliwość ich użycia i .... nie powinno być przedmiotów, które uzyskujemy w 1 i 2 - dniowej produkcji ... gdyż jest krótki okres trwania przygody i niepotrzebnie zaczynają się spiny ... a przecież mamy się bawić :)
Może przydałby się nowy post ... w którym wrzucimy swoje spostrzeżenia i uwagi co do usprawnienia naszej przygody ... Kto ma czas i chęci niech go założy :)
Pozdrawiam i miłego dnia :)
 

DeletedUser1919

Guest
Przygody Bractw - powiedzmy że całkiem fajna nowość , ale nagradzanie dodatkowe najsilniejszych Bractw to moim zdaniem bezsens . Przecież z góry wiadomo że najlepiej rozwiniętym graczom łatwiej robić wszelkie zadania. Prowadzenie rankingu i dodatkowe nagradzanie Bractw powinno odbywać się raczej np.na zasadzie porównania miejsc w rankingu ogólnym gry i rankingu Przygód . Bractwo które w rankingu ogólnym jest np. 50 a w podsumowaniu Przygód zajmie np 45 miejsce to powinno być nagrodzone bo widać że się angażowało .
 

DeletedUser1470

Guest
Jagnram nie ma tu nic dorzeczy poziom graczy, wystarczą dobre checi i zgrana załoga w bractwie. Przykład MOJE bractwo TOP87 w rankingu ogólnym, TOP2 w Przygodach bractwa, świat Winyandor. Da sie?:D
 

DeletedUser626

Guest
Datę zakończenia umieściłam w grze, bo to jest na tyle istotna informacja, że nie powinna być ograniczona do czytelników forum.

W kwestii rankingu nie odpowiedziałam od razu, bo musiałam się sama dowiedzieć skąd się taka kolejność bierze, że najwyżej jest Bractwo, które ostatnie osiągnęło dany wynik - bo tak jest faktycznie. I to nie jest błąd gry. Projektanci uznali, że niewiele jest sytuacji, w których taka sama ilość punktów ma wpływ na nagrody, co częściowo jest prawdą. Im bliżej końca Przygody tym zróżnicowanie jest większe, szczególnie na szczycie. W momencie gdy zaczynają się powtórzenia, nagrody skaczą już co kilka miejsc, i to czy Bractwo będzie 10 czy 11 niczego w nagrodzie nie zmieni. Ponieważ jednak a) przez pierwsze dni różnice są mniejsze i sposób działania rankingu wprowadza zamieszanie (całkiem słuszne) b) tak czy inaczej istnieje szansa, że taka sytuacja mająca wpływ na nagrody wystąpi - zostanie to w przyszłości przerobione.

Zanotowane, że skakanie ikonek jest irytujące.

elfmietek napisał:
8. Na głównej planszy gry obok avatara jest odznaka przygód. Ile gwiazdek, ile dni zostało... Moja sugestia jest taka żeby ta odznaka, lub coś przy niej zmieniało kolor gdy ktoś coś dołoży. Nie musiałbym co chwilę sprawdzać jaki jest stan przygód tylko wchodziłbym wtedy jak wiem że coś się zmieniło
Ciekawy pomysł, ale nie wiem czy przepchnie się w pierwszej turze usprawnień. Na początku chcielibyśmy dodać elementy naprawdę potrzebne, jak np. listę uczestników mapy. Twój pomysł oczywiście zapiszę, ale niczego nie obiecuję.

Prosiłabym, żeby pomysły/propozycje na razie ograniczyć do tego tematu. Jest już kilka elementów zaakceptowanych do poprawy, każdy z Was ma inne uwagi i inne wizje co i jak zmienić, jeśli będziemy dla każdego tworzyć osobny wątek to się pogubimy.
 

DeletedUser2287

Guest
Witam,
czym są punkty pomiędzy punktami rankingowymi wydarzenia a nagrodą?
Magda
 

DeletedUser629

Guest
znowu ktos kto pozniej dorównał punktami do nas trafil na miejsce wyzej.... Bardzo przepraszam ale cos jest kur...... nie tak!!! Prosze jasno podac zasady od czego to zalezy bo na pewno nie od tego kto wczesniej mial punkty....
jest już chyba naprawione ... albo dopiero w późniejszym etapie jest tak jak powinno ... :)

Projektanci uznali, że niewiele jest sytuacji, w których taka sama ilość punktów ma wpływ na nagrody, co częściowo jest prawdą. Im bliżej końca
i to czy Bractwo będzie 10 czy 11 niczego w nagrodzie nie zmieni.
podejrzewam, że tu nie chodzi o nagrody, albo nie tylko o nagrody ... ale także o miejsce w rankingu, bo jeżeli on już jest ... to dla uczestników jest ważne czy 10 czy 11 miejsce :)
 

DeletedUser1871

Guest
Ludzie płaczecie ze to sa przygody dla topowych Bractw na Winyandor tak na pierwszym miejscu jest top 1 bractwo ale na 2 miejscu jest bractwo co w normalnym rankingu zajmuje 89 miejsce wiec skończcie płakać tylko się zorganizujcie dodam tylko ze maja przewage 1,6k pkt nad 3 bractwek ktore w rankingu zajmuje 2 miejsce wiec sie chyba da co???
 
Do góry