• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2667

Guest
Jeśli wszyscy nagle zaczną chodzić bez spodni, a sejm wyda na to ustawę, to też będzie to powszechne i zgodne z prawem. Co nie znaczy, że należy tak robić, zgadzać się z tym i nie protestować.
 

DeletedUser

Guest
Przecież w grach tego typu to coś na porządku dziennym, że modyfikuje się wartości jednostek, czy budynków, aby było bardziej optymalnie.W Elvenarze nie ma przecież inaczej, a każdy akceptował regulamin w którym jest paragraf mówiący o tym, że twórcy gry mogą wprowadzać takie modyfikacje bez zbędnego krygowania się.
Plują Ci w twarz, a ty twierdzisz, że deszcz pada. Częsty przypadek u klakierów.
Bractwo w którym grasz jest 4 w rankingu na Felyndralu, ale nie zadało sobie trudu zakończenia przygody (88 miejsce)
Za leniwi jesteście na przygody, ale o zmianach w nagrodach jakoś chętnie się wypowiadasz.
 

Dominika12

Wędrowiec
Otrzymałam odp. na zgłoszenie:

"0(...) Elvenar jest grą strategiczną i czasem trzeba zrezygnować z jakichś budynków na rzecz innych. Nie da się mieć ich wszystkich, trzeba na bieżąco dostosowywać swoje miasto."

Skończyło się ładowanie moich ciężko zarobionych pieniędzy w tą grę. Chyba trzeba szukać innej.....

Najlepiej by było gdyby zrobili aktualizacja ale nie kasowali starych ustawień i zdobytych rzeczy. Ludzie ładują w tą grę hajs po to żeby potem się na nas du pą wypięli. Szkoda naszego czasu i nerwów.....

A Panie autorzy....
Jak mamy odbudowywać jakieś tam budynki wydarzeń jak część z nas ma populacje na konkretnym minusie? :D

Pomyślcie zanim zrobicie następną durną aktualizację.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
@Ulryk odnosisz się do absurdalnej sytuacji; a przecież z tego co napisałem wynika, że ta tutaj, o której rozmawiamy, wcale nienormalna nie jest. Chyba że coś innego miałeś na myśli, bo nie rozumiem.

@radiradi Nie czuje żeby ktokolwiek pluł mi w twarz; chyba że mówiłeś o sobie i swoich uczuciach odnośnie rebalansu.
Można też odnieść wrażenie, że Ty próbujesz to zrobić, bo jest dużo złości w tym co mówisz; a przecież po prostu rozmawiamy i każdy wyraża swoje zdanie. Oceniłeś moje bractwo, nic o nim nie wiedząc. To żenujące, lecz stwierdziłem że chyba nie ma sensu traktować na poważnie tego co mówisz.
 

DeletedUser

Guest
@jakub357
Nie czuje żeby ktokolwiek pluł mi w twarz; chyba że mówiłeś o sobie i swoich uczuciach odnośnie rebalansu.
To zrozumiałe, że tego nie czujesz.

Na chłodno bez złości - napisz, dlaczego nie robiliście przygody, skoro nie wynikało to z lenistwa, zakładam, że powodem nie był brak doświadczenia lub za niski poziom ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Myślisz, że żywię się gwoźdźmi i sypiam w kolczudze? Mam uczucia i nie mam ochoty z Tobą rozmawiać więcej, skoro ciężko Ci pogodzić się z tym że ktoś może mieć inne zdanie i z tego powodu grasz ze mną w jakąś grę, której zasad nie rozumiem - a w tym jesteś napastliwy; tym bardziej że najwidoczniej Cię to bawi.
Przestań to robić.
 

Tajniakos

Paladyn
Plują Ci w twarz, a ty twierdzisz, że deszcz pada. Częsty przypadek u klakierów.
Bractwo w którym grasz jest 4 w rankingu na Felyndralu, ale nie zadało sobie trudu zakończenia przygody (88 miejsce)
Za leniwi jesteście na przygody, ale o zmianach w nagrodach jakoś chętnie się wypowiadasz.
@jakub357

To zrozumiałe, że tego nie czujesz.

Na chłodno bez złości - napisz, dlaczego nie robiliście przygody, skoro nie wynikało to z lenistwa, zakładam, że powodem nie był brak doświadczenia lub za niski poziom ;)
@radiradi to raczej nie jest tematem tego wątku a kto robił przygody czy ich nie robił i dlaczego to raczej sprawa Jakuba i proszę Cię nie wciągaj nikogo w gry słowne i nie czepiaj się tylko dlatego że ma zdanie inne od Twojego bo najzwyczajniej racja jest jak du.....a każdy ma swoją :D
 

DeletedUser629

Guest
Spokojnie Panowie ... to zapewne ta aura na dworze źle wpływa na Nasze samopoczucie ;)
Dziwie się że do tej pory nie zauważyliście że co i rusz gracz dostaje od gry po tyłku i albo się do tego przyzwyczaimy, albo poszukamy innej gry .... ja się pogodziłam i wiecie co - jestem zdrowsza, weselsza i chce mi się grać... Oni mi kłody pod nogi, więc ja po nich skakam i nie daję się zrzucić ... najważniejsze trzymać fason :) polecam bo i tak nic nie wskóracie, co mają zrobić to zrobią :mad:
U mnie nic się nie zmieniło, jak pisałam kiedyś wcześniej nie trzymam budynków eventowych z dawien dawna .... stawiam je nacieszam oczka i wyrzucam ... wymieniam zazwyczaj co drugi event ... jak oczywiście jest budynek godny uwagi ... innymi nie zawracam sobie głowy...
Więc kto dostał po tyłku po aktualce to Mu współczuje :(
Ps. aaa sorki mam jednorożce ale nie zmieniły im się ilości :)
 

DeletedUser

Guest
@radiradi to raczej nie jest tematem tego wątku a kto robił przygody czy ich nie robił i dlaczego to raczej sprawa Jakuba i proszę Cię nie wciągaj nikogo w gry słowne i nie czepiaj się tylko dlatego że ma zdanie inne od Twojego bo najzwyczajniej racja jest jak du.....a każdy ma swoją :D
Tematem tego wątku są zmiany w budynkach eventowych, więc akurat to, czy wypowiadający się robi przygody, czy nie ma znaczenie.

@jakub357
Myślę, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zasłoniłeś się tym, ze jestem napastliwy. Ale ok, nie musisz odpowiadać - nie będę Cię już męczył.
Prawdopodobnie jakichś rzeczowych argumentów bym się nie doczekał.
 

visit0r

Paladyn
Tu chodzi o to jak sie traktuje nas graczy. Jeśli twórca gry ustala event i ogłasza, że nagrodą w evencie będzie dany budynek to my gracze dokonujemy oceny tej oferty i jeśli uznamy, że budynek jest tego wart - poświęcamy czas i wysiłki aby tę nagrodę osiągnąć.
Jeśli autorzy gry po fakcie zmieniają parametry takiego budynku to po prostu nas oszukują i nie możemy pozwolić sie tak traktować.
Ja napisałem do supportu i domagam sie rekompensaty!
Zróbcie to samo. Nasza siła jest w grupie. Jednostkowe zgłoszenia są olewane.
Jesli nie otrzymam zadowalającej rekompensaty - rzucam tę gre i odradzę ją wszystkim znajomym!!!
wszystko wskazuje na to ze budynek zdobyty we wczorajszych przygodach tez zmienil wartosci, wytrwal az 12 h ^_^
 

DeletedUser3290

Guest
ja sie strasznie wkurzylam.... poswiecilam mnostwo czasu na gre a tu mi zabrali populacje, tak po prostu.... nie dosc ze dosc ciezko ja zdobyc to za rozbudowy rezydencji jest bardzo malo pkt rankingowych.... szkoda czasu.
 

DeletedUser2264

Guest
Spokojnie Panowie ... to zapewne ta aura na dworze źle wpływa na Nasze samopoczucie ;)
Dziwie się że do tej pory nie zauważyliście że co i rusz gracz dostaje od gry po tyłku i albo się do tego przyzwyczaimy, albo poszukamy innej gry .... ja się pogodziłam i wiecie co - jestem zdrowsza, weselsza i chce mi się grać... Oni mi kłody pod nogi, więc ja po nich skakam i nie daję się zrzucić ... najważniejsze trzymać fason :) polecam bo i tak nic nie wskóracie, co mają zrobić to zrobią :mad:
U mnie nic się nie zmieniło, jak pisałam kiedyś wcześniej nie trzymam budynków eventowych z dawien dawna .... stawiam je nacieszam oczka i wyrzucam ... wymieniam zazwyczaj co drugi event ... jak oczywiście jest budynek godny uwagi ... innymi nie zawracam sobie głowy...
Więc kto dostał po tyłku po aktualce to Mu współczuje :(
Ps. aaa sorki mam jednorożce ale nie zmieniły im się ilości :)

Po tyłku dostały rasy 7-9. Ja miałam szczęście, bałwanki mi podskoczyły i nie mogę mieć pretensji, ale rozumiem poszkodowanych graczy, to zwykłe (skjuz maj languydż) kootasiarstwo i na ich miejscu pewnie szlag by mnie jasny trafił..
Jasne, najlepiej wyluzować i najzwyczajniej nigdy więcej złamanej złotówki nie przelać. To chyba jedyny argument jaki nam tu pozostaje, odciąć sępy od źródełka.
 

DeletedUser2452

Guest
Ludziska piszcie do supportu. Muszą zobaczyć, że nie akceptujemy takiego zachowania!
 

Tajniakos

Paladyn
Tematem tego wątku są zmiany w budynkach eventowych, więc akurat to, czy wypowiadający się robi przygody, czy nie ma znaczenie.
@radiradi Nie uważasz że to jest Jakuba sprawa czy robi przygody czy nie? ja uważam , że to jest jego sprawa i nikomu nic do tego a ponadto uważam że Jakub pokazał klasę swoją odpowiedzią ;) a Ty swoim dalszym drążeniem tematu niestety tej klasy nie pokazujesz...

Ludziska piszcie do supportu. Muszą zobaczyć, że nie akceptujemy takiego zachowania!
@yhhha a czemu ma służyć to pisanie do suportu? Co Twoim zdaniem chcesz przez to osiągnąć? Pomimo tego że rebalans i mi zabrał troszkę populacji i kultury nie widzę w tym rozwiązania, które cokolwiek pomoże. Rebalans budynków iventowych nie jest złym rozwiązaniem natomiast złym było wprowadzenie go bez narzędzi do podnoszenia budynków i nic po za tym. Pisanie do suportu nikomu w niczym ani nie zaszkodzi ani nie pomoże ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Rebalans budynków iventowych nie jest złym rozwiązaniem
Polemizatory bym włączył:)
Ta gra w dużej mierze opiera się na planowaniu.
Jeżeli odpowiednio sobie zaplanuję miasto, zbalansuję populację/kulturę/produkcję a tu jakiś mędrzec stwierdzi, że to nie tak, pozmienia warunki i całe moje planowanie mogę sobie w cholewy wsadzić to jak ma mi się to podobać?
Efekt zrównoważenia można było uzyskać inaczej bez rozwalania gry, ale to byłoby za proste.
 

Tajniakos

Paladyn
Fredek głównie cukierkowe drzewa ojca oraz budynki hellowinowe ale też kilka innych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
Co to za cukierkowe drzewka? Jakoś ich nie miałem, więc dlatego może rebalans mnie nie dotknął. Ile dawały ludków przed i po zmianach?
 

Tajniakos

Paladyn
Polemizatory bym włączył:)
Ta gra w dużej mierze opiera się na planowaniu.
Jeżeli odpowiednio sobie zaplanuję miasto, zbalansuję populację/kulturę/produkcję a tu jakiś mędrzec stwierdzi, że to nie tak, pozmienia warunki i całe moje planowanie mogę sobie w cholewy wsadzić to jak ma mi się to podobać?
Efekt zrównoważenia można było uzyskać inaczej bez rozwalania gry, ale to byłoby za proste.
PanGry zgadzam się z Tobą . Wiadomym jest że planując miasto używamy do tego też budynków iventowych które są słabsze i mocne. Najwyraźniej Twórcy stwierdzili że lepiej będzie jak te słabsze wzmocnią a mocne osłabią.Ja na szczęście aż tak dużo nie straciłem choć i tego szkoda. Po dzisiejszym rebalansie wywaliłem osłabione budynki wstawiając inne choć nie iventowe. Staram się jakoś wybrnąć z populacji na minusie bo jak wiesz narzędzi nie ma nawet na becie do ich podnoszenia do dzisiaj i nie możemy spodziewać się szybkiego ich pojawienia. Wiadomym jest że można było to zrobić inaczej i lepiej o czym pisałeś w swoim wcześniejszym poście ale teraz to już jest musztarda po obiedzie.

Co to za cukierkowe drzewka? Jakoś ich nie miałem, więc dlatego może rebalans mnie nie dotknął. Ile dawały ludków przed i po zmianach?
Cukierkowe drzewka były jednym z najmocniejszych po wrakach budynkiem z iventu zimowego dające spory zastrzyk populacji i kultury po rebalansie obniżono tą wartość o 300szt populacji w zależności od rozdziału. Biorąc pod uwagę że niektóre osoby miały nawet powyżej 6 szt w swoich miastach to spadek populacji był dość odczuwalny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry