• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser878

Guest
Ktoś się orientuje czy statystyki budynków eventowych rosną wraz z nowymi rozdziałami?
Teraz na niskim rozdziale maja przeciętne statystyki i jak tak ma zostać to za kilka rozdziałów szału nie będzie.

Takie zostają, jesli już wygrasz i masz w inwentarzu. Jednak poziom kultury/ludności budynku, który można wygrać codziennie jest uzależniony od rozbudowy Twojego miasta, od ery. W bractwie zauważyliśmy, że niektórzy mają więcej ludności za owy budynek, niektórzy mniej.
 

zata

Zwiadowca
Wybudowane na pewno zostają na tym poziomie co były (sprawdzone), przetrzymane w inwentarzu to już nie wiem.
 

kasiaczb

Zwiadowca

DeletedUser31

Guest
Fajne to letnie przesilenie. <3
elvenar.png
 

DeletedUser1094

Guest
Czytam te wszystkie wyjaśnienia i muszę przyznać, ze jakoś nie docierają do mnie. Jaki sens po za zbijaniem kasy na zapalonych graczach ma taki bezsensowny ewent? To gaszenie zapału graczy i ich wiary w to, że mogą mieć realny wpływ na swoją pozycję w grze i na swoje osiągnięcia a więc przestaje to być grą a stajemy się wykorzystywaną maszynką do zarabiania pieniędzy. Ja rozumiem..niech sobie będą te budowle za diamenty ale poprzez takie zaplanowanie ewentu odebraliście szansę każdemu kto chce się w te grę bawić, bo to powinna być dobra zabawa a nie pokazywanie nam kim tak naprawdę jesteśmy. Przyznam, że jestem oburzona bo w ten sposób tworzy się ogromne dysproporcje miedzy tymi, którzy poświęcają dużo czasu na grę w dobrym towarzystwie i tymi, którzy posiadają i maja ochotę wydawać pieniądze na coś tak naprawdę bezużytecznego. Tacy też są i maja prawo inwestować w tę grę jeśli taka ich wola i mogą sobie na to pozwolić. Ja to rozumiem bo sama kilka razy kupiłam diamenty ale to ja decydowałam kiedy i za ile chce to zrobić. Rozumiem też potrzeby finansowe ale dajcie nam wybór bo to nie jest w porządku. Przemyślenie całego ewentu oceniam na zero, bo kończące się zadania tak naprawdę są największą klapą w tym temacie i zarzucanie ludziom, że zrobili zadania w 3 dni jest dziwne co najmniej. Liczyli na to, że przynajmniej dano im szansę, którą swoją ciężką pracą wykorzystają dla osiągnięcia sukcesu a tu klapa. Czy nie można było tych zadań pociągnąć dalej? Aż do końca ewentu ? Nawet gdybyśmy mogli uzyskiwać mniejsza ilość nagród za każde wykonane zadanie dawałoby to jakieś szanse dla tych którym się chce to robić, którzy są ambitni czy wreszcie pracowici. Ci, którzy wzięli się do pracy od samego początku aby osiągnąć łakomy kąsek jakim są nagrody tak naprawdę dostali po łapkach, bo pracowali z nadzieją , że ma to sens a tu masz...koniec. Będę szczera. Tak naginanego ewentu jeszcze nie widziałam. Wiele gier przy nastawieniu wyłącznie na kasę a nie na ludzi się kończy z tego właśnie powodu. Nie tędy droga.
 

zata

Zwiadowca
To poczekajcie do kolejnej aktualizacji jak wejdą rezydencje i warsztaty za diamenty :p
A co do skały II to jeszcze raz będę mógł dużą skrzynkę "otworzyć" i jak trafie 140 albo 200 odłamków to Skała II będzie moja (bez diamentów) ale jak nie trafie to będę ... smutny :p
 

DeletedUser1094

Guest
Jak wejdą rezydencje i warsztaty za diamenty, których się nie da zdobywać w grze a za które trzeba słono płacić to znaczna cześć graczy podziękuje za tę zabawę:)
 

DeletedUser1080

Guest
mógłby ktos poradzić gdzie znajde liste nagród z tego eventu? Na pewno juz takie pytanie było (i odpowiedź na nie) ale nie moge znalezc.
Na razie najlepsze IMO jest drzewo Ojca, i nie wiem czy losować już czy kisić punkty w oczekiwaniu na cos jeszcze mocniejszego
 

DeletedUser80

Guest
Kwestia szczęścia jeden strzał na złotą skrzynię i jest drzewko:)
 

DeletedUser995

Guest
A ja poczekam 2 dni by uzbierać 2x 35 odłamki za zadania główne i otworzyć ostatnią złota skrzynię - i mieć nadzieje ze wypadnie mi 3x okruchy 140/200 i wtedy będę miał skałe nr2 . Jednak przyznam że ten event troche lipnie zrobili - mogli już dac ludziom ktorzy nie wydają kasy na diamenty szanse na zdobycie wszystkich skał a dla ludzi ktorzy maja pieniądze - lepsza oferta ilości okruchów - powiem że jak zobaczyłem to troche za mało mi się wydawało - nieadekwatna ilość towaru za tyle diamentów . Gdyby zwiększyli ilość okruchów (np z 50 do 200 , 250 do 500 ,1000 do 1500) to bym się nawet sam pokusił . A tak ten event oceniam 4/10 :
+plusy za ciekawe fabularnie zadania , ilość odłamków za poboczne zadania , ciekawe fanty można było znaleść w skrzyniach (czyt.nie było zapychaczy "śmieci" na moim poziomie rozwoju)
- mało zadan pobocznych , smieszna ilość okruchów w głównych zadaniach (co automatycznie wiąże sie z brakiem szansy na zdobycie wszystkich nagród głównych) , nieadekwatna ilość diaxów do oferowanych okruchów , event nastawiony dla ludzi którym nie szkoda diaxów by podciągnąc chociaż do skały nr2 .
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Całość byłaby inaczej odebrana gdyby nie kilka rzeczy:
1. Zbugowane zadania - skoro od tylu tygodni jest wiadomo, że pewne zadania je mają, nie powinny być uwzględniane w ramach tych do wykonania,
2. Zadania nie powinny być ograniczone liczbą - skoro są gracze aktywni, powinni mieć możliwość tyle razy je robić, ile chcą, a tym samym w teorii dać im możliwość zdobycia także najtrudniejszych nagród. Nie każdy ma czas by to robić, a więc ich poświęcony czas powinien dać im jakąś nagrodę za to. Sam nie byłem aktywny jakoś bardzo, ale to względem nich byłoby uczciwe. Poświęcają czas = mają szansę na lepsze nagrody niż tylko gwarantowana I stopnia. Sam miałem takiego "pecha", że nie trafiłem z żadnej złotej skrzyni nie tylko ani razu okruchów, ale nawet ani razu nagrody dziennej, ale nie marudzę z tego powodu. Są szczęśliwcy, muszą być i pechowcy :)
 

DeletedUser110

Guest
ciekawe fanty można było znaleść w skrzyniach (czyt.nie było zapychaczy "śmieci" na moim poziomie rozwoju)
Jednak były śmieci, np dziś są runy iglic burzy, więc na żadnym serwerze nie losowałem, bo nie mam zamiaru tego cudu stawiać. Kiedyś też już były te runy, nie pamiętam czy iglic czy czegoś innego. I też tego dnia nie losowałem.
 

DeletedUser37

Guest
Smiecie czy nie, każdy ma inne priorytety że tak powiem, to co Tobie/Wam wydaje się być zbędne, to komuś może być to najlepsza nagroda w całym evencie.

A tak z drugiej strony, ależ to Drzewo Ojca jest piękne, naprawdę jest mi smutno że go nie wylosowałem :( (mam tylko nadzieje że w jakimś innym evencie będzie jeszcze do zdobycia)
 

DeletedUser158

Guest
Ja wylosowałam drzewo ojca na Felyndralu, a na Arendyllu dwa tęczowe jednorożce :) Ale drugiej skały już mi się nie uda zdobyć, bo zadania się skończyły (chociaż event jeszcze ma trwać dwa dni)
 

DeletedUser995

Guest
Kurde mole - dzis wylosowałem skrzynke 140 okruchów - i wiecie co ? 2x razy wylosowało mi okruchy 140 . Już miałem nadzieję że wylosuje jeszcze raz 140 i wtedy miałbym juz skałe nr 2 no ale wylosowało mi nagrode główna . 190/200 jak na złość mi zostało ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry