• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Przemarsz Stad

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Jak na moje, to kolejny fajny event :)
Zapowiada się przyjemnie... tylko mam nadzieję, że będzie możliwość odblokowania wszystkich nagród głównych bez potrzeby wydawania kilkuset złotych.
 

DeletedUser1092

Guest
Gdzie można zadania podglądnąć? bo szukam na tym forum i chyab slepa jestem bo nie widze
 

DeletedUser192

Guest
reskin poprzednich eventow. niestety takich nagród to ja w epoce z maną nie potrzebuje.
 

DeletedUser1893

Guest
odblokowałem budynek ale nie mogę go postawić, nie wiem gdzie jest zagroda przy drzewie. Proszę o pomoc.
 

Nusion

Kapłan
Znajdziesz go w inwentarzu, taki woreczek na dole po prawej, tam gdzie zaklęcia. I zakładka "Budynki"
 

DeletedUser174

Guest
moje podsumowanie eventu wygląda następująco:
to jest najgorszy event z dotychczasowych!!!

dlaczego?
-jest kosmicznie drogi
sory, ale wypłata 2kk złota albo po 16k różowych surek to naprawdę sporo a korzyść żadna.
-buraki są mało widoczne
jakiś burak projektował te buraki. Nie można ich było zrobić większych i bardziej widocznych??? taaa na pewno jestem jedyna osobą której to przeszkadza - ach ta moja wyjątkowość
-pseudonagrody
sorki, ale w epokach z mana brak budynków z tym surowcem jest nieporozumieniem. także nagrody są w mojej ocenie do obicia o kant... tylko swoich 4 liter nie nadstawię bo mi ich szkoda
-fabuła
aż sama nie wierzę w to co pisze:eek::eek::eek: ale żeby ten sam tekst sie przewijał w kółko??? ja rozumiem lenistwo, ale taka fuszerka to już nawet pod lenistwo się nie kwalifikuje
-zadania
rozumiem, ze jakieś zadania musza być. ale dlaczego one sa takie jednostajnie nudne??? i co 2 zadania (no dobra trochę przesadzam) jest rozbuduj budynek??? czasami jako opcja, czasami jako zadanie, ale jak masz zwiad na 5 dni to nie ma wyboru, a jak masz badania z maną to też nie ma wyboru więc z mojej perspektywy są tylko zadania na rozbudowę. I jeszcze te żądanie oddania surowców/zasobów w tak kolosalnych ilościach

jedyny plus potencjalny to wygrane książeczki. Szkoda że częściej wypadają relikty, które sa mi tak potrzebne jak wrzód w intymnym miejscu (i to nie jest żadna przesada).


i pytanie zasadnicze: dlaczego nie ma kliku do anulowania eventu??? nie chce brać udziału to na wstępie podejmuję decyzję, której nie mogę już zmienić i po zawodach. Wtedy żadne buraczysko mnie nie nawiedza, nie straszą mnie te mordy z boku i ogólnie jestem hapy

aby uniknąc pytań dlaczego robię event to wyjaśniam: żeby się choć jednej mordy pozbyć, bo ikonki z eventem niestety się nie da (nad czym wybitnie ubolewam swoją droga)

jak to ktoś słusznie zauważył: z tych buraków to i u mnie cukru nie bedzie...
 

DeletedUser875

Guest
nagroda dzienna ? wspaniały powielacz magii - 10procent magii wie=ęcej dla jednostek - po pewnym czasie wygasa może mi ktoś wyjaśnić co oznacza to że wygasa ?
 

DeletedUser1944

Guest
Hej, czy ktoś wie, gdzie można znaleźć spis nagród dziennych? Interesują mnie tylko te, ktore zwiększają populację.
 

DeletedUser1778

Guest
Takie małe pytanko :) Jestem w 3 rozdziale, ale prawie w 4. Jak wejdę do kolejnego rozdziału to nagroda główna eventu mi się zaktualizuje czy nie, bo robiłem zadania z 3 rozdziału?
 

DeletedUser1763

Guest
Takie małe pytanko :) Jestem w 3 rozdziale, ale prawie w 4. Jak wejdę do kolejnego rozdziału to nagroda główna eventu mi się zaktualizuje czy nie, bo robiłem zadania z 3 rozdziału?

Dostaniesz nagrodę odpowiednią do rozdziału, w którym się znajdujesz. Czyli jeżeli zadania robisz w 3 rozdziale a potem przejdziesz do 4, to dostaniesz nagrodę na właśnie ten rozdział. Pamiętaj jednak, że aby system uwzględnił twoje wejście do następnego rozdziału, musisz mieć zbadany i wykupiony "Zaawansowany zwiad".
 

DeletedUser1778

Guest
Dostaniesz nagrodę odpowiednią do rozdziału, w którym się znajdujesz. Czyli jeżeli zadania robisz w 3 rozdziale a potem przejdziesz do 4, to dostaniesz nagrodę na właśnie ten rozdział. Pamiętaj jednak, że aby system uwzględnił twoje wejście do następnego rozdziału, musisz mieć zbadany i wykupiony "Zaawansowany zwiad".
Dzięki :) A jeszcze jedno pytanko, będąc na moim poziomie, lepiej losować z eventu najlepszy budynek kulturowy/z ludkami czy +10% do hp na turniej? Jak wejdę akurat do 4 rozdziału to ile będę się mógł pocieszyć takimi budynkami zanim się "przeterminują"?
 
Status
Zamknięty.
Do góry