• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Zadymka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1386

Guest
odpowiedz z supportu

"Częścią eventu jest również element losowości - możliwość uzyskania płatków śniegu za otwarcie prezentu, a jeśli szczęście dopisze i uzyska się ich wystarczająco dużo, trzecia nagroda główna zostanie zdobyta.

Nie ma możliwości zmiany zasad eventu w trakcie jego trwania."

cóż z eventu na event coraz bardziej mnie dobija ta gra ;/ zobaczymy zostało 15dni licząc moje płatki + maks to co zdobęte to jeśli co drugie otwarcie skrzyni będą płatki to może fuksem uda się ;/
 

Hassano

Łucznik
Nie chciałbym Ci odbierać radości i nadziei ale nie liczna to :D ^^ Ja nie wydałem ani jednego płatka do momentu drzewa co dawało ludzi i ledwo zrobiłem pierwszy budynek a byłem chyba na 50 zadaniu
 

DeletedUser37

Guest
Dodam tylko ze trzecia nagroda kosztuje 800 kul (czyli 40 prezentów po 140 = 5600 płatków).
 

DeletedUser1386

Guest
nie liczę , ja 3 razy wydałem , do zadań z reliktami i jak drzewka były ;) drzewek wypadło dużo jak na ss , teraz czekam do 24 do wtedy bedzie dobry budynek :) z 3500 kultury
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    389,4 KB · Wyświetlenia: 27

DeletedUser37

Guest
@chubbchubbs mowisz o Winter star? Chyba najlepszy budynek jaki będzie można zdobyć, 3x3 + ponad 3k zadowolenia i populacji :)
 

DeletedUser629

Guest
Noo teraz Aga zaszalałaś.. Idź do pracy w której zarabiasz śmieszne 1800zł a jak dojdzie do wypłaty to szef powie Ci że dostaniesz 900zł bo to taka fajna zabawa..

Hmm chyba pomyliłeś wirtual z realem ... tu jest gra i zabawa ... a w realu ... akurat właśnie tyle zarabiam .... i jestem najszczęśliwsza ... bo nie muszę się martwić ... że za dużo realnej kasy wydam ... i stawiam sobie poprzeczkę ... na taką wysokość ... aby ją przeskoczyć ;):).... czyli pierwsza i druga nagroda główna :cool::rolleyes:
 

DeletedUser80

Guest
Winter Star ponad 3k, na którym poziomie?
Z tego co się orientuję to na 9 poziomie ma 1,500.
a @chubbchubbs chodzi chyba o Snowy Charming Tree 4x3 - 3,750 kultury na 9 poziomie.
 

DeletedUser1115

Guest
Nie ma co płakać . Można ugrać pare fajnych budynków za darmo i tyle . To ,że ktoś kupuje diax i może mieć lepiej to normalne . Takie są gry przeglądarkowe :)
 

Hassano

Łucznik
Fakt że można zdobyć jakieś tam budynki tylko po co? masz miejsce żeby je postawić? to jest właśnie to błędne koło bo oni zamiast dać jakieś wartościowe nagrody to dadzą kolejne xxx budynków i myślą że wszystko jest fajnie..
 

DeletedUser80

Guest
W najgorszej sytuacji zburzę budynki które dają mniej kultury czy ludków i w to miejsce postawię te z eventu.
A co byś chciał jako wartościowe nagrody w evencie? Diamenty?
 

Hassano

Łucznik
Właśnie diaxy to jest taka mocna waluta i o nich nawet nie myśle.. ale np masz 3 nagrody eventowe i zamiast jakiegoś budynku dali by rozszerzenie terenu za 1 poziom jedno, za drugi 2 i za 3 np 5 bo to tylko z diamentami da sie zdobyć ( niech ci co płacą też coś z tego mają) i uwierz mi 99% było by bardzo zadowolonych z takiej nagrody ( a ten 1 % i tak by marudził że 5 ekspansji da sie tylko za diamenty zrobić ale bez takich było by nudno więc.. :)
A co do budynków zmieniających sie co dzień to tak naprawde 3/4 są bezużyteczne ( prosze żeby mi zaraz ktoś nie przeliczał ile to dają na jedną kratke bo doskonale wiem )
 

DeletedUser449

Guest
Nagrody z eventu są za niskie? Po prostu nie bierz udziału! Problem rozwiązany. Event to naprawdę nic obowiązkowego. Przynajmniej nie ma żalu, że gracz niebiorący udziału traci możliwość zdobycia czegoś tak cennego, jak ekspansje. Co wtedy mieliby powiedzieć gracze zaczynający grę w styczniu?
A co do budynków zmieniających sie co dzień to tak naprawde 3/4 są bezużyteczne ( prosze żeby mi zaraz ktoś nie przeliczał ile to dają na jedną kratke bo doskonale wiem )
Cztery to liczba większa niż pięć. Proszę żeby ktoś mi zaraz nie udowadniał że jest inaczej, bo doskonale wiem. Taki jest mniej więcej sens twojego zdania.
 

DeletedUser80

Guest
Skoro:
1.Gra nie jest obowiązkowa
2.Udział w evencie nie jest obowiązkowy
3.Odbieranie (lub próba przynajmniej:)) nagród codzienne też nie jest obowiązkowe
to marudzenie i krytykanctwo powinno być dla równowagi zakazane.
Zdrowa krytyka, pomysły, poprawki, uwagi - proszę bardzo ale marudzenie dla zasady - smerfom marudom mówimy nie:)
 

DeletedUser995

Guest
Witam . Do końca eventu pozostało 18 dni . Na razie wstrzymam sie z koncową ocena ale moge przyznać że zrobili (lepszy) krok od eventu letniego . Na plus mnogość zadań pobocznych i głównych (przyzwoita ilość płatków),w miarę normalne nagrody ze skrzynki (relikty , punkty rozwoju , dodatkowe płatki) , dzienne nagrody (drzewka ;P ) i główne nagrody (mam wymaganą ilość płatków na druga nagrodę- co jest ogromnym plusem).Idzie zdobyć 2 główne nagrody jak wspomniałem wcześniej , a trzeciej nie wiem jeszcze czy da radę . Jestem już na 93 zadaniu pobocznym na 100(?) możliwych . Do drzewka z cukrowymi laskami udało mi się nazbierać 1200 płatkow (chyba 55 zadanie poboczne) i dzięki temu udało mi się wylosować 3x nagrody dzienne , parę reliktów i płatków . Pierwsza nagroda już w mieście i połowa drugiej . Teraz posiadam 1200 płatków i chciałbym zapytać sie ludzi w co grają zagraniczne serwery - na co trzymać płatki? Bedą jeszcze te fajne drzewka? Jakis ciekawy budynek kulturowy? Pozdrawiam
 

DeletedUser1174

Guest
U mnie dziś 10 losowań po 140 płatków, niestety nie wylosowałem budynku, a według rachunku prawdopodobieństwa powinienem wylosować 2 z 8 losowań.
 

DeletedUser1088

Guest
U mnie dziś 10 losowań po 140 płatków, niestety nie wylosowałem budynku, a według rachunku prawdopodobieństwa powinienem wylosować 2 z 8 losowań.

mam ten sam problem, ale jak chcę wylosować dany budynek typu:
drzewo ojca (pop+kult) to nie robię 140 płatków tylko 50 :)
zamiast 10 losowań mam 28 losowań i wynik:
4 drzewa wylosowane.
wiem, że ilość kul jest mniejsza, bo 50x4=200 >niż 140
ale, tyle w tzw. międzyczasie dostaje się darmowych 50 i 90 bonusów płatków, że rekompensuje to.
jedyną różnicą jest wielkość PW 25 do 5, ale jak drzewko badań mam zablokowane, z powodu nadmiaru PW, więc nie jest dla mnie priorytetem;)
 

Azulena

Rozbójnik
Czytałam wyżej, a także w wątku "Co w trawie piszczy" wyliczenia i rozmowy o szansach.....

Wreszcie miałam chwilę czasu i policzyłam to dla siebie.

Jestem na zadaniu: 84. Zdobądź (spleć) 3 zaklęcia Moc zasobów. - 73 płatki
Zakończy się jutro.
Jest 18 dni do końca..... brakuje mi 730 kul. Otwieram tylko duże pudełka, czyli po 20 kul.

730 kul / 20 kul = 36,5 pudełek x 140 płatków = 5.110 płatków.

Policzyłam płatki z zadań, do końca - jest 1.452,
do tego można dodać płatki zebrane z miasta - 18 dni x 12 płatków dziennie = 216 (ja nie mam czasu siedzieć w grze cały dzień)

Razem do normalnego zdobycia jest 1668 płatków, czyli brakuje mi "tylko" 3.442 płatki.

Do tej pory w nagrodach mam najczęściej PW (PO CO????), trafiłam 1 raz 200 płatków i chyba 4 razy 140 płatków.

Aby zdobyć te brakujące płatki, potrzebuję trafić 140 płatków 24,6 raza, czyli 25 razy.
A zadań do końca mam 16.


Ktoś po własnych wyliczeniach pisał o "niesmaku". Przepraszam bardzo, to nie jest "niesmak" tylko zwyczajny skandal, który nie ma prawa wystąpić w porządnie prowadzonej grze.

Gram w kilka gier, wszędzie teraz są świąteczne eventy - one są po to, żeby wydębić trochę kasy od Graczy NIECIERPLIWYCH, ale wszyscy mają szansę na ukończenie, bo takie są zasady w tych "darmowych" grach.

Zaczęłam się bawić grami nie tak dawno, w styczniu 2011 roku, mija teraz 6 lat - ale cały czas gram w kilka jednocześnie. I takiego czegoś jeszcze nie spotkałam.

Powtarzam - to nie żaden "niesmak" tylko zwykły SKANDAL.

A, zapomniałam - ja już kupiłam diamenty za 19,90 bo należę właśnie do osób niecierpliwych, bardzo. Jednak jak wynika z czystej matematyki i tak nie mam żadnych szans na nagrodę główną.
Brawo,
InnoGames
brawo! Nowy standard w "darmowych" grach przeglądarkowych - zawieść i wkurzyć wszystkich Graczy! Nawet i tych co nie stronią od wydania pieniędzy na grę.

Właśnie, policzmy... brakuje mi ponad 3.400 płatków, mogę je sobie kupić teoretycznie.
Pakiecik 2000 płatków - 8.300 diamentów
pakieciki po 500 płatków - 2250 a potrzeba ich 3: 2000+1500=3.500 płatków czyli 15.o50 diamentów.
Pakiecik 14 tys. diamentów - 319,99, do tego pakiecik 1400 diamentów - 39,99 (te ,99 mnie "rozbrajają" - mają ludzi za durni?) razem 359,98 złotych!!!
Czyli ponad 1/8 mojego miesięcznego dochodu.
Nie zwariowałam!

Jak już tu parę razy wspomniałam, ceny w tej grze są zawrotne!
Ja traktuję gry jak każdą rozrywkę, czyli książki (za darmo nie dają, kupuję, a są coraz droższe), kino - już nie chodzę, mam teraz za daleko, a bilet kosztuje więcej niż 19,90, teatr - to samo, znaczenie drożej i jeszcze dalej - a gry mam w domu, nie dwie - trzy godziny, ale każdego dnia.

Ale w innych moich grach, jak wydam te około 20 złotych, to mam z tego korzyść albo na cały miesiąc (usługi, wygoda), albo do końca gry - przedmioty.
Mam tu Bractwo, mili ludzie, nie chciałabym się z nimi rozstać.
Niektóre aspekty gry, w tym grafika, są dość fajne, ale więcej jest wkurzających. Jednak ponieważ już trochę wydałam (zainwestowałam, nie tak jak teraz na ewent) szkoda rzucić.
Jeszcze pogram, zobaczę, czy zmądrzeją z czasem. Ale moich pieniędzy już nie zobaczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry