• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
dzięki ... już znalazłam :)
i o kupcu mi w Bractwie podpowiedzieli, bo myślałam że jest nieczynny do odwołania hehe
ciekawe czy w czwartek po aktualce będzie mi apka działała czy znowu będę musiała od nowa pobierać...
ale póki co jestem cierpliwa i czekam na legalną wersję w Polsce :)
 

DeletedUser2258

Guest
Dragomiro, fajnie że IG dołożyło opcję zapraszania graczy w wersji mobilnej, jednak znacząco spadło przez to usability motywacji. Propozycja zmiany: ponieważ zwykle nie motywujemy oraz nie szukamy nowych osób do bractwa jednocześnie - można byłoby umieścić na przykład w prawym dolnym rogu przełącznik: motywacja-zaproszenie. W zależności od ustawienia podczas klikania na nazwę gracza pojawiałoby się albo okienko motywacji albo okienko bractwa/zaproszenia. Pracy przy tym zapewne nie byłoby jakoś dramatycznie dużo (select elementów graficznych do prezentacji) a znacząco poprawiłoby użyteczność zarówno motywacji jak i zaproszeń. Jeżeli możesz cos takiego przekazać do IG - zapewne gracze będą wdzięczni :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser629

Guest
hej hejo.
dzisiaj zaktualizowałam apke do 1.40 i jest czat ... huraa
brawo ... czekam na następne aktualki ... jeszcze turniej by się przydał :) i opcja wyłączenia grafiki .. bo tel mi padnie hehe
 

Krzysztof23

Wędrowiec
hej hejo.
dzisiaj zaktualizowałam apke do 1.40 i jest czat ... huraa
brawo ... czekam na następne aktualki ... jeszcze turniej by się przydał :) i opcja wyłączenia grafiki .. bo tel mi padnie hehe

Czat może i jest, ale ta częsta utrata połączenia z nim i ciągłe ponowne łącznie (przynajmniej w moim wypadku) jest masakrą:(

Myślę, że jak gra zostanie zaktualizowana do wersji 1.45 powinniśmy ujżeć w aplikacji dobrze działające, przynajmniej podstawowe elementy gry. :)
 

DeletedUser629

Guest
@krzysztof23 u mnie akurat czat działa bez zarzutu ... i wreszcie mogę w pracy przeczytać go ... na puffinie niestety miałam problem z cofnięciem rolki ... :)
jeszcze na cuda czekam :)
 

DeletedUser629

Guest
@Swarog tak jak napisałam wyżej ... wsio gra ... może to zależy od telefonu nie wiem ...
a ostatnio wyczyściłam "pamięć cache" :)
 

DeletedUser1358

Guest
Witam
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zainstalować tą piracką wersje? Znalazłem takiego linka
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innogames.elvenar
Ale niestety pisze mi że nie jest apka dostępna w naszym kraju. Wiem o tym że u Nas jeszcze jest nie dostępna, ale z tego co wyczytałem to niektórym szczęściarzom udało się u nas ją zainstalować :)
Czy byłby ktoś na tyle miły i opisał jak zainstalować? Bo zmieniłem telefon i niestety ale na Puffinie mi już nie działa... Chyba że ktoś wie jak odpalić na Puffinie. Kiedyś wystarczyło zainstalować Puffina i gra szła, później pomagało ściągniecie Flasha na komórkę, ale teraz niestety nic mi nie działa ;/
Za wszystkie rady z góry dziękuje :)
A tak na marginesie to ktoś wie kiedy można spodziewać się oficjalnej mobilnej wersji testowej w Polsce?
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser1358

Guest
Super :D:D
Bardzo dziękuję :) Działa wszystko elegancko :)
Ta wersja mobilna jest świetna :) a szczególnie motywowanie sąsiadów :) idzie szybciej niż na pc :) Z tym że można by jakoś wrzucić opis miasta, bo w nim zazwyczaj pisze co kto chce mieć zmotywowane :) Ale tak poza tym to wersja jest świetna :)
Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry