• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH... ciąg dalszy

PRZYGODY BRACTW.. PB3 ??


  • W sumie głosujących
    35
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
@Kattina mnie się wydaje, że IG liczy się z takimi stratami o których napisał @blazius1 nie jesteśmy jedynymi którzy grają w tą grę na tej planecie ale warto spróbować - ludzie sprzątali już nie takie ekipy jak IG z dobrym skutkiem :D

I nie tylko MY Polacy jesteśmy niezadowoleni z tego co się dzieje w Elvenarze i co wyprawiają Twórcy.... czasami czytam forum bety :) i tam nie szaleją ludzie ze szczęścia gdy IG zmienia coś na niekorzyść.. a tam przecież grają gracze równych nacji, którzy mają również konta na serwerach narodowych.....hm... duże możliwości...
 

DeletedUser1447

Guest
Zawsze mało...
Jestem pewna, że gdzieś byś wcisnęła kilka manu czy dodatkowych warsztatów. I nie mówię o nie wiadomo jakich ilościach.
Przygody polegają na współpracy. Obmyśleniu strategii.
Po dwóch poprzednich przygodach wiemy ile mniej więcej, czego produkować itp. Jeśli nie ma zgrania w bractwie, nie będzie dobrych wyników. I nie chodzi o nagrody, ale o zabawę. W nosie mam stracony czas, bo to mój czas.
Zamiast czatować na forum, mogę coś poklikać... Lepsze to niż rejestrowanie wiecznego niezadowolenia graczy...

Głosować nie będę, ponieważ odpowiedzi nie są adekwatne co do moich odczuć.


Moim skromnym zdaniem uważam, że ta wypowiedź zamknęła i podsumowała ten temat jak i jego "jakikolwiek sens"
 

DeletedUser1447

Guest
a9pLLbD_460s.jpg
 

DeletedUser2017

Guest
Moim skromnym zdaniem uważam, że ta wypowiedź zamknęła i podsumowała ten temat jak i jego "jakikolwiek sens"
Tutaj jak i w poprzednim poście, może trochę spektakularnie wyraziłeś swoje zdanie - super :) Jednak ten temat jest założony dla wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć w tym temacie konstruktywnie i raczej czytający oczekują czegoś więcej niż zwykłego bla bla pitu pitu.
Na szczęście też nie jesteś moderatorem aby zamykać dany temat. Problem jak IG postępuje z graczami może nie obchodzi wszystkich ale jest na tyle nieznośny, że wielu ma już dosyć ciągłych zmian na naszą niekorzyść i właśnie na tym forum możemy sobie o tych sprawach porozmawiać oraz spróbować to zmienić dla dobra i komfortu gry nie tylko swojego ale też innych graczy :D
 

DeletedUser1660

Guest
Tutaj jak i w poprzednim poście, może trochę spektakularnie wyraziłeś swoje zdanie - super :) Jednak ten temat jest założony dla wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć w tym temacie konstruktywnie i raczej czytający oczekują czegoś więcej niż zwykłego bla bla pitu pitu.
Sorry... Ale swoje zdanie wypowiada wyłącznie garstka graczy. Tylko i wyłącznie.
Więc biorąc pod uwagę ilość graczy odwiedzających forum, jesteście raczej "olewani".
Zapewne większość nie chce i nie ma ochoty czytać Waszych wypocin.

Wolą raczej się dowiedzieć co nowego w grze.
 

DeletedUser2264

Guest
Mimia, Twoje posty są mega istotne, no błagam.. próbujesz zaistnieć na forum oportunizmem tylko wobec kogo? Gdzie się nie wypowiesz to kontra do innych graczy, temat nieistotny ...
 

DeletedUser1660

Guest
Mimia, Twoje posty są mega istotne, no błagam.. próbujesz zaistnieć na forum oportunizmem tylko wobec kogo? Gdzie się nie wypowiesz to kontra do innych graczy, temat nieistotny ...
Bo nie widzę niczego prócz narzekania i krytyki graczy o odmiennych zdaniach od Waszych.
Zaistnieć na forum nie muszę i nie potrzebuję. Ale widzę, że nikt o odmiennym zdaniu raczej się nie wypowiada.
Bo nie ma ochoty?
Bo jest to bezcelowe?
Jeśli już, tacy gracze dostają pocisk, że odechciewa im się wypowiadania na jakikolwiek temat.
Wybacz, ale przejrzałam forum biorąc pod uwagę istotne tematy i zauważyłam jak to wygląda.
Interesuje Cię kto na jakim świecie gra? Czy to istotne? Dla mnie nie.
Chcesz mnie oceniać? Proszę bardzo.
Ale jak widzę, jestem jedną z niewielu, która ma odmienne zdanie od Waszego i która się go trzyma.
Coś nowego, prawda?
 

DeletedUser2017

Guest
Wolą raczej się dowiedzieć co nowego w grze.

To moim zdaniem + jakieś 80% wg. ankiety do tego tematu jest zdania, że to jest to coś nowego w grze :)
I tu tłumaczę i wyjaśniam: gra ta to jest takie coś co powinno sprawiać frajdę oraz zabawę dla grających a nie powinna być sterowana wedle upodobań jej twórców czyli kierowania się chęcią zysku, ponieważ wszyscy grający tutaj przyszli dobrowolnie nikt ich tutaj siłą nie zaciągnął. Jest też wielu graczy, którzy grają tutaj już dość długo a niektórzy zainwestowali nawet realne pieniąszki a przede wszystkim swój czas. Dlatego nie dziwne jest mi, że chcą mieć jakiś komfort gry.
Im wyżej posuwasz się w tej grze tym gorzej, chyba powinno być odwrotnie. Niestety IG jest odmiennego zdania i nie ułatwia nam grania. Dlatego protestujemy :D
 

DeletedUser2264

Guest
Bo nie widzę niczego prócz narzekania i krytyki graczy o odmiennych zdaniach od Waszych.
Zaistnieć na forum nie muszę i nie potrzebuję. Ale widzę, że nikt o odmiennym zdaniu raczej się nie wypowiada.
Bo nie ma ochoty?
Bo jest to bezcelowe?
Jeśli już, tacy gracze dostają pocisk, że odechciewa im się wypowiadania na jakikolwiek temat.
Wybacz, ale przejrzałam forum biorąc pod uwagę istotne tematy i zauważyłam jak to wygląda.
Interesuje Cię kto na jakim świecie gra? Czy to istotne? Dla mnie nie.
Chcesz mnie oceniać? Proszę bardzo.
Ale jak widzę, jestem jedną z niewielu, która ma odmienne zdanie od Waszego i która się go trzyma.
Coś nowego, prawda?

Oj Mimia, co by świat elvenaru począł bez takiej obrończyni systemu... Katastrofa... a, i proszę nie wrzucaj mi do cudów 1PW, żeby się załapać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
gra ta to jest takie coś co powinno sprawiać frajdę oraz zabawę dla grających a nie powinna być sterowana wedle upodobań jej twórców czyli kierowania się chęcią zysku, ponieważ wszyscy grający tutaj przyszli dobrowolnie nikt ich tutaj siłą nie zaciągnął
Zgadzam się. Ale jakby nie było "Call Of Duty", "Far Cry", "Need For Speed" czy inną grę powinieneś wykupić. Czy może ściągasz z neta, żeby nie tracić kasy?
Elve jak wiele innych gier sieciowych są i będą niezależnie od wydanych przez ciebie pieniędzy.
Czy jeśli wykupisz grę z tyt. jakie wymieniłam bądź innych narzekasz? Zapewne.
Oni na tym zarabiają. Co rusz wychodzą nowe wersje itp. Tak samo na Elvenar są jakieś nowości, a wy się pieklicie, bo np. czegoś w aplikacji brak....

//

a, i proszę nie wrzucaj mi do cudów 1PW, żeby się załapać, bo to nie jest fairplay..
Będę! Nie jestem jedyna jakbyś nie zauważyła :*

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
@mimia A dziękuję jednak to wybór gracza w co gra kółko i krzyżyk, szachy czy Elvenar. Zasada jest jedna nie zmienia się zasad gry bo to na kpinę zakrawa. Zresztą widać, że ludzie mają każdy inny punkt widzenia zależny od punktu patrzenia co nie przekłada się na to, że musimy być wobec siebie niemili :D
 

DeletedUser1660

Guest
Smuteczek, ja tak nie robię, ale widać, jak można i inni tak robią to siup, hola, można..
A może powinnaś?
Ja wydałam wystarczająco pkt. Zapewne dla Ciebie będzie to oburzająca wręcz ilość, biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi na forum :D
Ja mam to w nosie. To tylko gra.

Jak dla mnie bierzecie tę grę zbyt poważnie.
Jeśli chodzi o cuda... Zablokuj mnie, wyjdzie na Twoje ;)
 

DeletedUser2264

Guest
A może powinnaś?
Ja wydałam wystarczająco pkt. Zapewne dla Ciebie będzie to oburzająca wręcz ilość, biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi na forum :D
Ja mam to w nosie. To tylko gra.

Jak dla mnie bierzecie tę grę zbyt poważnie.
Jeśli chodzi o cuda... Zablokuj mnie, wyjdzie na Twoje ;)

Nie będę Cię blokować, do tego potrzebny poważniejszy powód :) Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
@mimia A dziękuję jednak to wybór gracza w co gra kółko i krzyżyk, szachy czy Elvenar. Zasada jest jedna nie zmienia się zasad gry bo to na kpinę zakrawa. Zresztą widać, że ludzie mają każdy inny punkt widzenia zależny od punktu patrzenia co nie przekłada się na to, że musimy być wobec siebie niemili :D
Dyskutować więcej NIE będę. Tzw. Walka z wiatrakami.
Było nie miło.
 

DeletedUser2264

Guest
Dyskutować więcej NIE będę. Tzw. Walka z wiatrakami.
Było nie miło.
Wzajemnie :)) Ale pewnie jeszcze wszędzie- dosłownie - napotkam Twoje wypowiedzi :)) Tutaj bronię tego w co wierzę, a jak będziesz potrzebowała jeszcze cos od siebie cennego dodać to śmiało :)
 

DeletedUser1660

Guest
W takim razie nie pozostaje mi nic innego niż życzenie powodzenia :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry