• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH... ciąg dalszy

PRZYGODY BRACTW.. PB3 ??


  • W sumie głosujących
    35
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser2017

Guest
@PanGry Mam jedno pytanie widzę, że jesteś na finiszu gry brawo :) Co zrobisz jak Inno nadal będzie przeciągało wprowadzenie nowego rozdziału, cierpliwie zaczekasz czy sam wycofasz się z gry nie widząc sensu dalej tego ciągnąć po tylu latach Twojego trudu ?
@BlossomValvi Twój scenariusz jest najbardziej prawdopodobny, niestety tak działa mechanika i system gier, firmy albo plajtują lub osiągają swój limit jaki zakładali czyli zarabiają na tym i koniec w obydwu przypadkach o_O
Zawsze możemy poczekać na inną edycję czyli kontynuacja jak Rocky VII :D bo przecież trzeba zarobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oczywiście żę @jakub357 ma rację za coś moderatorce trzeba płacić ;)
A co wczorajszej konkluzji, business is business tylko że niektóre firmy robią to w elegancki sposób, inni mniej :). Na przykład jest taka seria coraz to ukazująca się pod podobnym tytułem mechanika niemal ta sama (system RPG), ale widać że za każdą edycją tytuł jest coraz bardziej dopracowany. Niestety grając f2p trzeba włożyć masę czasu (jakieś 4-6h dziennie) ale przy takim nakładzie daje się dobić do pierwszej dziesiątki graczy
 

DeletedUser80

Guest
Przypomnę
jestem przeciwny negatywnym zmianom które wprowadza Inno, ich polityce wobec starszych stażem graczy, lekceważeniu naszych opinii,lekceważeniu nas samych. O nagrodach w przygodach nie wspomnę.
Zauważyłem tylko (i tyczy się to nie tylko Elvenaru i Inno) że krytyka (nawet konstruktywna) tylko na forum nic nie daje.
Psy szczekają a karawana idzie dalej.
Dziś tylko zorganizowana akcja w mediach społecznościowych coś da.
Bo potencjalni klienci nie zaczynają zabawy z przygodą od czytania forum ale od opinii na FB i owszem.
A że nie mam FB i nie będę go zakładał tylko po to żeby walczyć z Inno więc sobie odpuściłem.
Gram sobie na ćwierć gwizdka, nawet nie na pół i z dystansem podchodzę do wybryków Inno.
I tego dystansu życzę innym. To tylko gra.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem w co grasz, ale są firmy które posiadają forum po to by coś z fanami zrobić (IG do tego kręgu nie należy). Medii społecznościowych bym nie przeceniał pytanie ilu graczy tu weszło poprzez FB? Wg mnie skromna liczba bo FB nie jest targetem firmy, są lepsze miejsca np. ocena w google store, jako że tam zdobywają nowy rynek

W każdym razie czarny PR to niezbyt fajna rzecz (aczkolwiek skuteczna jak ostatnio casus pewnej willi i wykopu :) )
 

Midi67

Rozbójnik
Dzisiaj mają wystartować PB 3 - mam nadzieję, że jednak więcej Bractw i Graczy zdecyduje się nie uczestniczyć w farsie, którą odprawia InnoGames.
Dziękuję mojemu bractwu (będącemu w czołówce PL2) za podjecie decyzji o nie uczestniczeniu w tym czymś...

wpisujmy AP w nazwy bractw i do nazw miast Graczy :)

edit:

Dodaj jeszcze na koniec.... InnoGames zmieniło nagrody i uwzględnili sugestie graczy w PB 3 (czyli mogli - tak?), jednak bojkot PB 2 coś dał :) ... zadajmy sobie pytanie dlaczego na takie.... byle jakie....

jeszcze raz zachęcam do ODPUSZCZENIA PB 3 - im więcej z Nas nie zagra tym może inaczej podejdą do kolejnych eventów.. Pamiętajmy Inno Games liczy diaxy i kliknięcia w eventach...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2014

Guest
A ja głupi myślałem, że PB robi się nie dla nagród tylko dla fajnej wspólnej zabawy w bractwie
 

DeletedUser2553

Guest
U mnie w bractwie nie trzeba było nawet o bojkocie wspominać, ludzie jak zobaczyli nagrody to sami stwierdzili, że szkoda sobie d zawracać. I to nawet młodzi gracze, którzy jeszcze nie uczestniczyli w żadnej przygodzie. Za pierwszym razem to była jakaś nowość, ale teraz to żadna atrakcja, tym bardziej z takimi nagrodami...
 

DeletedUser2017

Guest
U mnie w bractwie nie trzeba było nawet o bojkocie wspominać, ludzie jak zobaczyli nagrody to sami stwierdzili, że szkoda sobie d zawracać. I to nawet młodzi gracze, którzy jeszcze nie uczestniczyli w żadnej przygodzie. Za pierwszym razem to była jakaś nowość, ale teraz to żadna atrakcja, tym bardziej z takimi nagrodami...
Podobnie jest u mnie choć graczy ze stażem to mamy kilkoro :)
@mimia może się jednak przyłączysz koszulki będą dawać zawsze to lepsze niż nagrody od Inno :D
 

jakub357

Łucznik
Nasze bractwo Przygód nie robi. Mamy oficjalnie wpisany bojkot w nazwie.
Patrząc na te Przygody obiektywnie, to jedyna sensowna nagroda, to jest 60PW z wszystkich skrzyń. Oczywiście szybkie bonusy usunęli. Ja uważam, że nagrodę tę można porównać do winogron, tyle że kwaśnych - aby je zdobyć trzeba odwalić niezłą harówę. Zupełnie niewspółmiernie. Dla mnie zero przyjemności. Jestem dumny, że nie robimy.
 

DeletedUser2264

Guest
Wygląda na to, że te PW można wrzucać jedynie w antyczne cuda..
 

jakub357

Łucznik
Wygląda na to, że te PW można wrzucać jedynie w antyczne cuda...
Ohoho, to ja podziękuję ślicznie :) No, myślałem że już mnie nie zaskoczą, a jednak!

U mnie w bractwie nie trzeba było nawet o bojkocie wspominać, ludzie jak zobaczyli nagrody to sami stwierdzili, że szkoda sobie d zawracać. I to nawet młodzi gracze, którzy jeszcze nie uczestniczyli w żadnej przygodzie. Za pierwszym razem to była jakaś nowość, ale teraz to żadna atrakcja, tym bardziej z takimi nagrodami...
Dokładnie.

#EDIT: Proszę połączyć z postem @UP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
Nawet nie mam ochoty przeglądać nagród, jedynie co widzę to dwie ikonki w stylu poszukiwani żywi lub martwi i proporczyk mojego bractwa jakbym nie wiedział, że do niego jeszcze należę który zasłania mi piękny krajobraz w tle a jak zjadę niżej to i warsztatów nie widzę :mad:
Jakby nie mogli dawać tego swego badziewia niżej w stopce. Ostatnio się cieszyłem jak Rudy zakończył te swoje przygody bo nie mogłem już patrzeć na tą pijacką mordę a teraz to. Masakra z tymi grafikami z Inno, powinni jeszcze sobie zrobić baner żeby im laiki dawać ja na fejsie :D
 

DeletedUser2264

Guest
Nawet nie mam ochoty przeglądać nagród, jedynie co widzę to dwie ikonki w stylu poszukiwani żywi lub martwi i proporczyk mojego bractwa jakbym nie wiedział, że do niego jeszcze należę który zasłania mi piękny krajobraz w tle a jak zjadę niżej to i warsztatów nie widzę :mad:
Jakby nie mogli dawać tego swego badziewia niżej w stopce. Ostatnio się cieszyłem jak Rudy zakończył te swoje przygody bo nie mogłem już patrzeć na tą pijacką mordę a teraz to. Masakra z tymi grafikami z Inno, powinni jeszcze sobie zrobić baner żeby im laiki dawać ja na fejsie :D

@PMprzemek Możesz przerzucić zadania z PB na jakieś dziewoje :) będzie choć trochę milej dla oka :)
 

DeletedUser2017

Guest
@Kattina Dam radę będę stawiał sobie nowe poziomy manufek dla polepszenia humoru i koloru w miasteczku mym :D
Całe szczęście, że to tylko 5 dni może sobie jaki cud klepnę z widoczkiem np. kryształową latarnię do tego :rolleyes:
 

Midi67

Rozbójnik
Patrzę na ranking udziału bractw w PB i tylko 41 bractw przekroczyło 100 punktów.... nie jest źle jak widać rośnie grupa graczy, którzy nie zgadzają sie na obecną politykę IG....
 

DeletedUser2264

Guest
Patrzę na ranking udziału bractw w PB i tylko 41 bractw przekroczyło 100 punktów.... nie jest źle jak widać rośnie grupa graczy, którzy nie zgadzają sie na obecną politykę IG....

Tak, widać jak bardzo zainteresowanie spadło... 19 bractw ma więcej niż 200 pkt :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry