• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nie wiem

Czy dźwięk, po kliknięciu na budynek Koszary jest irytujący i powinien zostać zmieniony?


  • W sumie głosujących
    5

StachuSiekiera

Wędrowiec
Heja,
Nie wiem, czy może ktoś juz to proponował, ale zmieńcie dźwięk, który atakuje uszy po kliknięciu na budynek "Koszary".
Pierwsze moje wrażenia (a gram tutaj z miesiąc), to ten <ciach>dźwięk.
Jakby nie znajomi, z którymi tutaj zaczęliśmy grać, olał bym tą gierkę, dokładnie przez ten irytujący dźwięk.
Mysle, że on odrzuca większość nowych...

pozdrawiam,
SS

edytowano wulgaryzm//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

StachuSiekiera

Wędrowiec
Dźwięki możesz przecież wyłączyć w ustawieniach i po jabłkach :)
glupie tlumaczenie
cos na zasadzie "gwalca ci (żone, córke, siostre, mame, tate, kota, psa, rybki, lodówke... ) ale zawsze masz ten wybór, ze możesz nie patrzeć, nie sluchac, wyłączyć dźwięk..."
i tez pewnie po jablkach....

a ten dźwięk gwałci moje uszy, szczególnie, jak siedzę na sluchawkach i rozmawiam z innymi graczami
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Raz,że brakuje ankiety co z góry dyskwalifikuje pomysł.Jezeli chcesz aby pomysl mial szanse być zgloszony, to bez tej ankiety się nie obejdzie.
Jak dla mnie a to chyba rzecz gustu i dźwięki z bydynkow wydawane podczas zbiorów są ok.
Myslę, że skoro w trakcie gry rozmawiasz z innymi graczami to dzwieki z gry faktycznie są Tobie zbędne i poprostu je wycisz a przestaną być tak mocno irytujące :)
 
Ostatnia edycja:

StachuSiekiera

Wędrowiec
Raz,że brakuje ankiety co z góry dyskwalifikuje pomysł.Jezeli chcesz aby pomysl mial szanse być zgloszony, to bez tej ankiety się nie obejdzie
Jak dla mnie a to chyba rzecz gustu i dźwięki z bydynkow wydawane podczas zbiorów są ok.
Myslę, że skoro w trakcie gry rozmawiasz z innymi graczami to dzwieki z gry faktycznie są Tobie zbędne i poprostu je wycisz a orzwstaną być tak mocno irytujące :)
Nie znam tego forum, jak w temacie "Nie wiem", jak sie nim posługiwać, ale widzę, że wszyscy tutaj grają bez tych dźwięków, ciekawe dlaczego....

Ankiety trzeba by bylo zrobic jakies kombinowane, czy grasz z dzwiekiem, a jak tak, to dlaczego i w druga strone, dlaczego grasz bez od tylu lat itd...

Tutaj nie o to chodzi, chodzi o irytujacy dzwiek, wlaczcie sobie, potem pogadamy...
 

Tajniakos

Paladyn
Nie znam tego forum, jak w temacie "Nie wiem", jak sie nim posługiwać

Jeżeli nie znasz forum i nie wiesz jak się na nim poruszać to w każdym dziale są podpowiedzi. W tym dziale są tematy:
"Zajrzyj przed zgłoszeniem pomysłu" oraz "Zasady działu", po przeczytaniu, których Twoja wiedza była by z pewnością większa.
Tutaj nie o to chodzi, chodzi o irytujacy dzwiek, wlaczcie sobie, potem pogadamy...
Bez ankiety wszelkie dyskusje w tym temacie nie mają najmniejszego sensu a temat bez tej ankiety zostanie najzwyczajniej w świecie zamknięty przez moderację :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry