• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowa rasa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2783
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2783

Guest
Pytanko . Nowe aktualizacje wprowadzające nowe rasy, wychodziły średnio co cztery miesiące , mija już szósty od niziołków . Czy wiadomo już coś o nowej ? a może już nie będzie ? Czy wie ktoś coś na ten temat ? Może to już koniec gry ?????
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Zacytuję tu @Dragomira z innego tematu:
Gra się nie kończy, nowa rasa jest w przygotowaniu, praca dla programistów jest zaplanowana na rok do przodu. Wiem, że dla osób na końcu drzewka brak rozdziału rodzi nudę i mroczne wizje przyszłości, ale Elvenar jako całość, jako gra i projekt ma się naprawdę dobrze, nikt nie planuje go zamykać. Nie byłoby zresztą aplikacji, gdyby ktokolwiek wróżył Elvenarowi krótkie życie.
 

DeletedUser2783

Guest
Mogę logować się do gry dziś i za dwa ,trzy a nawet sześć miesięcy z taką samą nadzieją że może dziś :)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Przed końcem eventu na pewno nie będzie, może w styczniu dodadzą.
Nieoficjalne źródła podają, że kolejny rozdział będzie związany z żywiołami.
 

DeletedUser856

Guest
Pisałem w tej sprawie do obsługi gry. Dostałem odpowiedź, że to tajemnica i nie mogą zdradzać kiedy wejdzie nowa rasa.

upload_2017-12-15_7-9-18.jpeg
 

Deleted User - 172852

Guest
Przed końcem eventu na pewno nie będzie, może w styczniu dodadzą.
Nieoficjalne źródła podają, że kolejny rozdział będzie związany z żywiołami.

A cóż to za nieoficjalne źródła? I gdzie można takie informacje znaleźć? :)
Drago gdzieś wspomniała, że nowy rozdział będzie się bardzo różnił od poprzednich, więc może w tych nieoficjalnych źródłach jest jakieś ziarenko prawdy... :)
A tak przy okazji - zostało mi 3,5 badania do końca niziołków i mam wieeelką nadzieję, że nie będę musiała zrezygnować z gry :)
 

Deleted User - 172852

Guest
@Alex35 Na forum bety, ale że to piszą gracze, to może być tylko pogłoska, jednakże czasem używają tej nazwy,
Elementals
jako odniesienia do XII rozdziału.

Aaaaahaaaa :) Żywiołaki :)
Według wikipedii wygląda to tak:
Żywiołaki – w fantastyce istoty magiczne o nieokreślonym kształcie, utożsamiane z żywiołami (woda, ogień, ziemia, powietrze), stanowiące ich ucieleśnienie.
W grach komputerowych i literaturze fantasy powstają na skutek przywoływania przez druida bądź kogoś posiadającego taką umiejętność, np: elementalistę. Nadprzyrodzone moce żywiołaków związane są z siłami natury, które reprezentują.

Gdybyśmy mieli tu rasę gościnną druidów, mogłoby być bardzo ciekawie :) Już widzę te kamienne kręgi zamiast ratusza, kupkę megalitów zamiast rezydencji... Mmmm... Rozmarzyłam się :)

@Lisha - dzięki za odpowiedź :)
 

DeletedUser

Guest
To może wrzućcie od razu 4 rasy ;) dla każdego podstawowego żywiołu
 

DeletedUser1874

Guest
Kto wie... Może faktycznie chcą wrzucić kolejne rasy w krótszych odstępach, dlatego im się wydłuża teraz.
 

DeletedUser2783

Guest
A może szykują coś wielkiego . Może poważna aktualizacja :) .Słyszałem że co niektórym brakuje miejsca na kolejne ekspansje więc może będziemy mieć rewolucje placu na kolejne rozbudowy przybędzie :):):)
 

DeletedUser174

Guest
a najbardziej prawdopodobny scenariusz to:
nowa rasa będzie, bo inaczej to połowa serwera by z nudów już padła. To będzie

jak ją wprowadzą to oczywiście zaleje nas tsunami, ale błędów. Od pozimu ich upierdliwości będzie zalezeć jak szybko je naprawią...
na nowe miejsce moi kochani to się nie nastawiajcie. Raczej módlcie się by tego co jest nie zabrali
aktualizacje pewnie nabiorą "nowego" znaczenia... poziom oderwania od rzeczywistości pfójców mówi sam za siebie
a nie zapominajcie o PRZYGODACH... taaa kiedy następna zacięta walka o gniazdo orków? proponuję dodać do listy kodeks na 20 kultury - to by dopiero był szał
o czymś zapomniałam?

wielkie nadzieje na "lepsze jutro" schowajcie pod dywan, zamknijcie w szafce czy innym kufrze - a najlepiej wyrzućcie klucz (polecam Rów Mariański - przynajmniej spadanie tego klucza byłoby efektowne, bo na efektywność gry bym nie liczyła)

na Nowy Rok nasza cudowna Drago radośnie przedstawi nam pewnie jakieś wyjątkowo optymistyczne statystyki jak to jest wyjątkowo na tej grze... Ig tez może nawet zrobi filmik by się pochwalić jakie to wybitne osiągnięcia mają na swoim koncie, i jak nas graczy cenią i jak o nas dbają... dobra już nie bedę przesadzać z troski o Wasze kompiki, bo co bardziej wrażliwi mogą mieć odruch wymiotny

reasumując: nie podniecajcie się, bo zawiedzione nadzieje maja bardzo gorzki smak.

Chcecie pozytywnych zmian? Poszukajcie sobie innej gry

I nawet nie wiecie jakbym chciała musieć odszczekać to wszystko... Marzenia dobra rzecz, warto je mieć. Przynajmniej wtedy można się jakoś próbować odnaleźć w rzeczywistości... a rzeczywistość gry niestety to syf, kiła i mogiła... a była to taka fajna gra...
 

Midi67

Rozbójnik
a najbardziej prawdopodobny scenariusz to:
nowa rasa będzie, bo inaczej to połowa serwera by z nudów już padła. To będzie

jak ją wprowadzą to oczywiście zaleje nas tsunami, ale błędów. Od pozimu ich upierdliwości będzie zalezeć jak szybko je naprawią...
na nowe miejsce moi kochani to się nie nastawiajcie. Raczej módlcie się by tego co jest nie zabrali
aktualizacje pewnie nabiorą "nowego" znaczenia... poziom oderwania od rzeczywistości pfójców mówi sam za siebie
a nie zapominajcie o PRZYGODACH... taaa kiedy następna zacięta walka o gniazdo orków? proponuję dodać do listy kodeks na 20 kultury - to by dopiero był szał
o czymś zapomniałam?

wielkie nadzieje na "lepsze jutro" schowajcie pod dywan, zamknijcie w szafce czy innym kufrze - a najlepiej wyrzućcie klucz (polecam Rów Mariański - przynajmniej spadanie tego klucza byłoby efektowne, bo na efektywność gry bym nie liczyła)

na Nowy Rok nasza cudowna Drago radośnie przedstawi nam pewnie jakieś wyjątkowo optymistyczne statystyki jak to jest wyjątkowo na tej grze... Ig tez może nawet zrobi filmik by się pochwalić jakie to wybitne osiągnięcia mają na swoim koncie, i jak nas graczy cenią i jak o nas dbają... dobra już nie bedę przesadzać z troski o Wasze kompiki, bo co bardziej wrażliwi mogą mieć odruch wymiotny

reasumując: nie podniecajcie się, bo zawiedzione nadzieje maja bardzo gorzki smak.

Chcecie pozytywnych zmian? Poszukajcie sobie innej gry

I nawet nie wiecie jakbym chciała musieć odszczekać to wszystko... Marzenia dobra rzecz, warto je mieć. Przynajmniej wtedy można się jakoś próbować odnaleźć w rzeczywistości... a rzeczywistość gry niestety to syf, kiła i mogiła... a była to taka fajna gra...


Niestety w dużej mierze muszę zgodzić się z Kiki :/ jakoś nie wierzę w cudowne przemienienie podejścia twórców do graczy - wielokrotnie zmieniali zasady, wprowadzali coś a później się wycofywali bez oddania zainwestowanych "zasobów", pogarszali statystyki przedmiotów, cudów i wiele innych... dlatego niestety NIC DOBREGO się nie spodziewam... chociaż, jednak może Gwiazdka sprawi, że będzie CUD na elvenarze ( chociaż w DE to inaczej odbierają Święta niż My w PL) i nie myślę tu o nowym cudzie w grze :) i wreszcie twórcy poprawią jakość gry (zmniejszą ilość błędów) i wprowadzając nowy 12 rozdział wyciągną wnioski z tych ponad 2 lat i sugestii graczy.

Lepszej gry i fajniejszej rozrywki przy grze, życzę Nam graczom... i mimo wszystko twórcom.... oraz dołączam życzenia dla Nas Wszystkich graczy a także całej obsługi gry... Wesołych Świąt :) i HNY 2018 :)

P.S.
Szukałem innej gry z podobną fabułą i grafiką... niestety na teraz nie znalazłem.... jak ktoś trafił to proszę o info w wiadomości prywatnej !
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2805

Guest
Witam. Zacząłem grać w Elvenar za namowa mojej dziewczyny i z racji zainteresowań (studia itp.) zacząłem od poczytania forum. Szkoda że już mam zatwierdzony temat pracy magisterskiej bo bylibyście świetnym materiałem !!! Wieszacie psy na tej grze a dalej w nią gracie! Zaczynam się bać trochę zaczynać przygodę z Elvenarem bo jeśli TAK się uzależnię to dopiero będzie. A tak na poważnie forum jest opanowane przez grupę zombi niepotrafiących poradzić sobie z tym uzależnieniem i spotykającym się regularnie na spotkaniach AA i wypisujących kalumnie na grę i twórców. Po czym wracacie jak typowy alkoholik do domu i dalej "pijecie". W archiwum znalazłem ewenementy które wypisywały jeszcze potworniejsze rzeczy , nawoływały do bojkotu, teatralnie porzucały grę i.... po kilku miesiącach znów grają .... tylko nie przychodzą na spotkania AA czyli już nie wylewają żółci na forum ( żeby nie zarzucono mi gołosłowności jeden z nich miał chyba login Aston czy jakoś tak ale nie on jeden tak miał ...).
Muszę przyznać że chyba postudiuję głębiej wpisy na forum i podpowiem mojemu promotorowi że jest genialny materiał na pracę magisterską , hehe
A tak poza tym to Zdrowych i Pogodnych Świąt !
 

DeletedUser174

Guest
i wypisujących kalumnie na grę i twórców. Po czym wracacie jak typowy alkoholik do domu i dalej "pijecie". !
tylko na pfójców. Gra jako gra (oprawa graficzna, klimat, nastrój) mi się podoba. Na grze trzymaja mnie tez ludzie z którymi klikam razem. To jest proste jak drut. a że IG na tym żeruje... cóż, trudno. Z mojej strony mają środkowy palec przy wszelkich namowach na kupno diaksów. A biorąc pod uwagę ich szczodrość ostatnimi czasy to chyba nie tylko ja mam takie podejście...

a nawet jeżeli jesteśmy "pijakami" to czy powinieneś się z nas szydzić?

wybacz, nie napiszę że "wzajemnie" odnośnie życzeń świątecznych. nie mam w zwyczaju składać fałszywych życzeń. ale co kto lubi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry