• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

DeletedUser3033

Guest
hmm plus nom nie wiem jedynie mogę życzyć powodzenia zwłaszcza początkującym wdrapywania się na 3 piętro przez 6 tygodni
chris07070707
jak już dostrzegłeś głupotę IG (co mnie cieszy choć nadal jakiś ten post przejaskrawiony)
hmm pomoc jaką ? jak wszyscy grają wojem (choć jak to w życiu na pomocy można się przejechać)
jednym możesz pomóc a inni wykorzystają twoją naiwność
 

BlossomValvi

Łucznik
Powtórzę pytanie z innego wątku, będzie szansa na wymianę artefaktów do Bażanta?

To taki problem długoletnich graczy kończą mi się fenki do stawiania (wole Bażanta od złotego)
 

Midi67

Rozbójnik
z ciekawością poszedłem do "nowych nagród w Iglicy" - jednak okazało się, że król jest goły :) - pierwszy poziom i w nagrodach głownie Fragmenty a u Bossa portalówka.

@jarq - mam propozycję dla twórców elvenara :) zmieńcie nagrody na 1mln diaxów i 1000 artefaktów feniksów przy pozostawieniu losowości jak obecnie i wtedy to będzie HALLO w grze :) jakie to super nagrody można (słowo klucz) wylosować :)

Iglica jak była tragiczna tak nadal jest

Oczywiście znajdą się szczęśliwcy, którzy zaraz napiszą, że zdobyli kilkanaście ulepszeń i nie wylosowali fragmentów i portalówek - jednak myślę, ze dla większości wprowadzone zmiany są nie istotne i Iglica nadal nie jest atrakcyjna.
 

Tajniakos

Paladyn
pierwszy poziom i w nagrodach głownie Fragmenty a u Bossa portalówka.
Nie wspominasz nic o nagrodach z drugiego i trzeciego piętra iglicy. Jedno piętro jest z lekka mało miarodajne jak na tak daleko idące wnioski . Nawet przejście jednej całej iglicy jest mało miarodajne bo nawet jeżeli w tej nie wylosowałeś żadnego artefaktu feniksa to nie jest powiedziane, że w drugiej nie zdobędziesz ich np pięć ;)
 
Ostatnia edycja:

Tehanu

Wędrowiec
Bez miśków można grać dlatego moim zdaniem feniks ognia jest cenniejszy i częściej wykorzystamy jego działania niż miśków :)

Na szczęście kiedyś posłuchałam starszych w bractwie i wybudowałam feniksa ognia, więc go już mam. Teraz chciałaby dusza do raju, stąd pytanie o miśki.
 

Koval92

Kapłan
Zmiany w iglicy nie mają sensu jeżeli będą zależne od szansy.
Gram w tą grę już prawie 3 lata. Gdy wyszły feniksy wydałem realną kasę, żeby Feniksa ognia mieć na 10 poziomie + wesprzeć twórców.
Czekałem rok czasu, żeby móc postawić i ulepszyć drugiego z feniksów. Musiałem do tego poświęcić artefakty Feniksa Zimnego Ognia, żeby starczyło.

W momencie w którym w jednym tygodniu ktoś trafia 5 artefaktów bo mu się przyfarciło a ja 0 mimo zrobienia całej iglicy, to po tym wszystkim dla mnie jest to po prostu strzał w ryj od Community Managerów i twórców tej gry. Zamiast zrobić jakiś sklepik iglicy w którym wydawało by się punkty w niej zdobyte i wsadzić do niego te artefakty na określony czas, żeby każdy kto poświęca czas i energię mógł sobie coś kupić, to robicie kolejne losowanie lotto.

A potem się dziwicie, że jedni gracze piszczą ze szczęścia, a drudzy są zazdrośni. No shit Sherlock, jakoś widzę powody.
 

Tajniakos

Paladyn
W momencie w którym w jednym tygodniu ktoś trafia 5 artefaktów bo mu się przyfarciło a ja 0 mimo zrobienia całej iglicy,
Dzisiaj komuś a być może Tobie za tydzień ;)
to po tym wszystkim dla mnie jest to po prostu strzał w ryj od Community Managerów
Gracze wklejają po takich zmianach swoje osiągi aby porównać je z osiągami innych a nie po to aby wzbudzać czyjąś zazdrość.
Sam osobiście pochwaliłeś się swoimi osiągami z bety:
U mnie Feniks ognia 7 poziom.
Artefakty: 1, 0, 1, 3, 0, 1
Więc jak sam widzisz jedna iglica to za mało na takie przemyślenia ale Ty wolisz wieszać psy na wszystkich bo nie udało się Tobie wylosować artefaktu? Mi się wydawało, że większość z nas tutaj na forum to osoby dorosłe ale po takich wpisach mam co raz to więcej wątpliwości.
 

Koval92

Kapłan
Dzisiaj komuś a być może Tobie za tydzień ;)

Jeżeli ma to być fair to ja wolę te artefakty oddać ale żeby każdy miał możliwość zdobycia. Taka jest różnica między mną a pewnym panem.
Jak już czekam 2 lata na 3 stare feniksy w mieście to moge poczekać jeszcze rok ale żeby nie było tego aspektu ruletki we wszystkim bo to zaczyna być wykańczające. Ja miałem farta na becie z tymi 3 artefaktami. Głupio mi było, jak moje bractwo miało 0.

Co do twojego dokuczania - proszę powstrzymaj się jak masz takie rzeczy wygadywać bo dobrze wiesz, że chodzi mi o wyeliminowanie aspektu szansy z gry na rzecz aspektu strategii. Gdzie widzisz strategię w % szansy?

Właśnie odszedł nr 1 z Felyndrala z gry widząc w jakim idzie kierunku.
Może mu powiesz, że też zazdrościł?
 
Ostatnia edycja:

Midi67

Rozbójnik
Nie wspominasz nic o nagrodach z drugiego i trzeciego piętra iglicy. Jedno piętro jest z lekka mało miarodajne jak na tak daleko idące wnioski . Nawet przejście jednej całej iglicy jest mało miarodajne bo nawet jeżeli w tej nie wylosowałeś żadnego artefaktu feniksa to nie jest powiedziane, że w drugiej nie zdobędziesz ich np pięć ;)

nie zgadzam się z Tobą - bo jeżeli na I poziomie dostaję to samo g.... no co przed hucznymi zmianami to oznacza, że cała zmiana to obiecanki cacanki a głupiemu fragmenty i portalówki - nawet nie chodzi o to, że nie wylosowałem feniksa ale o to, że nadal w dużych ilościach wpadają fragmenty i portalówki z bossa a to chyba miało się zmienić.... dlatego niestety twórcy strzelają sobie coraz bardziej w kolano...

zaglądam na Elvenar z sentymentu do pięknej grafiki no i super bractwa a fun z gry już od jakiegoś czasu daje mi inna gra... i to po ponad 5 latach gry - cóż IG wie co robi :) żeby zniechęcać graczy super modyfikacjami - tak trzymajcie drodzy twórcy :)
 

Tajniakos

Paladyn
Właśnie odszedł nr 1 z Felyndrala z gry widząc w jakim idzie kierunku.
Może mu powiesz, że też zazdrościł?
@Koval92 uwierz, że mam ciekawsze zajęcia niż zastanawianie się nad tym kto i z jakich powodów opuszcza grę ;)
Co do twojego dokuczania - proszę powstrzymaj się jak masz takie rzeczy wygadywać
W którym miejscu Tobie dokuczyłem? bo sobie nie przypominam. W swoim powyższym poście stwierdziłem tylko fakt i ubolewanie, że z powodu zdobycia przez kogoś 5 artefaktów zaczynasz wracać do swojej dawnej skóry.
Gdzie widzisz strategię w % szansy?
A gdzie gra gwarantuje, że każdy gracz może wygrać/wylosować to samo? Nagrody takie same dla wszystkich są za skrzynki w turnieju i za tryb multi w iglicy reszta to losowość na podstawie, której obieramy swoją indywidualną strategię i Ty jako gracz z 3-letnim stażem powinieneś to chyba wiedzieć.
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Tajniakos tutaj akurat @Koval92 trzeba przyznać trochę racji ponieważ gra od dłuższego czasu zaczyna schodzić w złym kierunku.
Wszechobecne elementy losowości nie mają już nic wspólnego ze starą dobrą strategią jaką znają "starsi" stażem gracze. Dlatego też nie dziwi mnie że właśnie ci odchodzą z gry nie widząc już tej zajawki co kiedyś. Dawnej jak robiłeś event czy turniej to przynajmniej miałeś gwarancję nagrody za swój wkład, zaangażowanie i poświęcony czas teraz jednak twoją gwarancją jest losowość i łut szczęścia, no trochę to nie tak.

Owszem możecie napisać że kiedyś eventy były trudniejsze a teraz to lajcik i nagrody adekwatne czyli też lajtowe ale jak wyżej wspomniałem nie wszystkie zmiany w grze można zapisać na plus dla jej twórców. Dlatego właśnie rozumiem w tej kwestii @Koval92 ponieważ nie jest to zwykłe narzekanie ale jednak stwierdzenie faktu co do kierunku gry :)

Edit:
Możecie oczywiście się ze mną nie zgodzić jednak osobiście uważam wszechobecne elementy losowości za zły kierunek w grze
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Byłoby spoko, gdyby na samej górze w Iglicy był gwarantowany przynajmniej jeden artefakt. Wtedy jeżeli Ci się nie poszczęściło po drodze, to przynajmniej masz ten jeden zagwarantowany na górze za trud przejścia iglicy.
Zgadzam się z tobą ponieważ dla graczy nie mających starych feniksów a bardzo chcących je posiadać to byłoby dość sprawiedliwe rozwiązanie jeśli weźmiemy pod uwagę że artefakty w iglicy będą przez 6 kolejnych tygodni (począwszy od tej iglicy) to feniks na min. 7 poziomie przy 6 artefaktach jest już dość fajny :)
 

Wojtek90

Zwiadowca
Dokładnie tak :) i ja właśnie jestem takim graczem bez feniksa i tak mam nadzieję że uda mi się zdobyć przynajmniej ze 6 artefaktów, teraz zdobyłem jeden ale i widzę tutaj i w bractwie nie każdemu się udaje. Oby w evencie marcowym co ma być nowy feniks, była możliwość zamiany artefaktów, bo na pewno znajdzie się parę osób które by z tego skorzystały.
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 uwierz, że mam ciekawsze zajęcia niż zastanawianie się nad tym kto i z jakich powodów opuszcza grę ;)

W którym miejscu Tobie dokuczyłem? bo sobie nie przypominam. W swoim powyższym poście stwierdziłem tylko fakt i ubolewanie, że z powodu zdobycia przez kogoś 5 artefaktów zaczynasz wracać do swojej dawnej skóry.

A gdzie gra gwarantuje, że każdy gracz może wygrać/wylosować to samo? Nagrody takie same dla wszystkich są za skrzynki w turnieju i za tryb multi w iglicy reszta to losowość na podstawie, której obieramy swoją indywidualną strategię i Ty jako gracz z 3-letnim stażem powinieneś to chyba wiedzieć.

To się zajmij ciekawszymi zajęciami niż zastanawianie się kto i z jakich powodów opuszcza grę zamiast wypowiadać się na tematy którymi się nie zajmujesz i nie wyzywaj osób które walczą o zmiany dla wszystkich graczy, że są zazdrośnikami, bo ja już ci powiedziałem, że nie mam komu czego zazdrościć mając prawie 3-letnie miasto z prawie każdym budynkiem ewolucyjnym w nim i dalej mając chęć na grę.

Ja nie potrzebuje 100 miśków i 50 zbrojowni bo nawet ich w mieście nie chce, nie interesuje mnie 30k pkt co tydzień, nie mam czasu prowadzić pierdyliona kont i na każdym robić wszystkiego na max. Jest takie coś jak realne życie.

Kurka wodna ludzie, my ledwo już mamy miejsce na cokolwiek a wy ciągle widzicie tylko zazdrość jakąś. Niesprawiedliwość to nie jest zazdrość, moze mi po prostu przykro, że ktos nie ma feniksa i chciałby chociaż 1 artefakt i nie może?

Pogratulowałem tej osobie co zdobyła 5 artefaktów ale to nie zmienia faktu że to jest abberacja po prostu która nie powinna mieć miejsca, myśmy do chusteczki pieczonej płacili 80 zł za 2 artefakty do feniksa w 2019. To my mamy wspierać tą grę finansowo i studnie trzeba było zabrać, ale za darmo dadzą za chwilę 3x więcej niż za te 80 zł?
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@Tajniakos tutaj akurat @Koval92 trzeba przyznać trochę racji ponieważ gra od dłuższego czasu zaczyna schodzić w złym kierunku.
@xEasyRiderx Zgodzę się z Tobą, że zmiany w grze i jej losowość nie wszystkim graczom się podobają. Nie mniej jednak strzępienie języka nic nam tutaj nie da bo kto o tym wie? my i tylko my. Choć wiele naszych pomysłów jest bagatelizowana przez Twórców to cały czas najodpowiedniejszym miejscem aby była szansa na dostrzeżenie naszych oczekiwań względem gry jest dział "Pomysły" W jakimś celu został stworzony i choć może nasze pomysły w 100% nie są wdrażane mogą stanowić jakąś część składową zmian w grze.
To się zajmij ciekawszymi zajęciami niż zastanawianie się kto i z jakich powodów opuszcza grę zamiast wypowiadać się na tematy którymi się nie zajmujesz i nie wyzywaj osób które walczą o zmiany dla wszystkich graczy, że są zazdrośnikami, bo ja już ci powiedziałem, że nie mam komu czego zazdrościć mając prawie 3-letnie miasto z prawie każdym budynkiem ewolucyjnym w nim i dalej mając chęć na grę.
@Koval92 z całym szacunkiem ale jestem już na tyle duży i samodzielny, że wiem czym mam się zajmować i to bez Twoich sugestii ;).
Wyrywasz z kontekstu fragment mojej wypowiedzi zaklinając jednocześnie rzeczywistość. Fragment mojej wypowiedzi był nawiązaniem do Twojego postu w którym to Ty stwierdziłeś, że:
A potem się dziwicie, że jedni gracze piszczą ze szczęścia, a drudzy są zazdrośni.
Moją odpowiedzią był fragment w, którym odniosłem się do tego fragmentu, a mianowicie:
Gracze wklejają po takich zmianach swoje osiągi aby porównać je z osiągami innych a nie po to aby wzbudzać czyjąś zazdrość.
Sam osobiście pochwaliłeś się swoimi osiągami z bety:
W taki oto sposób zaklinasz rzeczywistość i wkładasz mi w "usta" słowa, których w powyższych postach nie napisałem. Sam dobrze wiesz, że gdybym chciał Ciebie zaatakować to poparł bym to masą Twoich wcześniejszych wypowiedzi.
Pogratulowałem tej osobie co zdobyła 5 artefaktów ale to nie zmienia faktu że to jest abberacja po prostu która nie powinna mieć miejsca,
Owszem pogratulowałeś... 5 minut później w ramach ich szczerości zamieściłeś post na becie z szyderczym postem:

Ja nie potrzebuje 100 miśków i 50 zbrojowni bo nawet ich w mieście nie chce, nie interesuje mnie 30k pkt co tydzień, nie mam czasu prowadzić pierdyliona kont i na każdym robić wszystkiego na max. Jest takie coś jak realne życie.
Tego fragmentu już nawet nie komentuje choć zastanawia mnie fakt skąd tyle jadu się w Tobie bierze, bo dobrze wiemy do czego w tym fragmencie piłeś... Temat cały czas jest Ci solą w oku skoro wraca jak bumerang w Twoich postach...
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Dzisiaj komuś a być może Tobie za tydzień
Być może, być może za tydzień, a być może nigdy. W tej kwestii akurat mam podobne zdanie jak @Koval92. To nie powinna być kwestia aż tak dużej losowości. Ja tam i tak robiłem Iglicę od dawna i z innych powodów, bo na dwóch światach Feniksy Ognia mam, na jednym świecie nie pogardziłbym, ale radzę sobie i bez. Natomiast widzę u siebie w bractwie, że ludzie się spięli i robią bardziej ambitnie tę Iglicę, już dziś jest tylu na szczycie, co nigdy dotychczas - często dla wielu jest to związane z dużo większym wysiłkiem i kosztami, niż do tej pory. I teraz może się okazać, że ten większy wysiłek nic im nie da, albo prawie nic, bo np. 1-2 artefakty. To będzie nawet większa kpina niż ich brak. Nie mówię, że wszyscy muszą na 100% dostać tyle samo, niech nawet będzie element losowości, ale nieznaczny. Gdyby jeszcze te artefakty były dostępne przez rok, to w długim okresie czasu istnieje większa szansa na uśrednienie wyników, ale przez 6 tygodni?
Jak bym chciał sobie pograć w grę losową, to w necie jest pełno różnego rodzaju "jednorękich bandytów", ewentualnie w realu mogę porzucać kośćmi, po co mi do tego gra ani strategiczna, ani losowa?
 
Do góry