• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Oficjalne informacje z Discorda

Deleted User - 198835

Guest
Taaak, już od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie ulepszyć elvenaru poprzez zaprzestanie swojej w nim obecności, a widzę, że coraz bardziej do tego zachęcają ;)
O kurcze to jednak to już koniec tej gry , jak gracze iglicowi z niej uciekają
 

Nusion

Kapłan

Drodzy Ludzie i Elfy​

Wersja 1.192​

Będzie dostępna na serwerach EN od 30 stycznia, a na wszystkich pozostałych serwerach od 1 lutego. Na urządzeniach mobilnych wersja będzie dostępna w tym samym tygodniu. Niektóre błędy zostały naprawione
️

  • Naprawiono błąd wyświetlania w Iglicy Wieczności, czasami podpowiedź uczestnika była pusta. Teraz działa zgodnie z przeznaczeniem.
  • Naprawiono błąd wyświetlania na Antycznym Cudzie D111, w zakładce poziomów, czas odnowienia turnieju pokazywał ten sam czas dla każdego poziomu, nawet jeśli działał poprawnie.
  • Naprawiono błąd wyświetlania na Antycznym Cudzie Latarnia Dobrego Sąsiedztwa. Brakowało ikony efektu Czarującego Podarunku. (mobilne)
  • Naprawiono drobny błąd wyświetlania w drzewie badań. Po otwarciu podpowiedzi dla pewnego zasięgu ikona badania pozostawała w tym samym rozmiarze po ponownym dotknięciu. (mobile)
  • Naprawiono inne drobne błędy.
Nie wahaj się przekazać nam swojej opinii na temat zmian, zostawiając komentarz:
https://discord.com/channels/1136205917306753035/1202869975141056612

Pozdrawiamy Wasz Team Elvenar


źródło
 

xEasyRiderx

Rycerz
No właśnie IG podaje przy każdej aktualizacji zmiany "kosmetyczne", a ja odnoszę wrażenie, że coś pomieszali cichaczem z jednostkami ( lekka strzelająca) ponieważ straty na turnieju drewna miałem o wiele większe niż zwykle na tym turnieju przy takim samym wystawieniu wzmocnień. Na s2 robiłem turniej drewna przed wprowadzeniem aktualizacji i tam miałem normalne straty, a na s1 wczoraj po aktualizacji i tam straty były o wiele większe, a różnica prowincji to tylko 10 pomiędzy s1 a s2.
 

Nusion

Kapłan
Dobra, wiem coś więcej. Na becie Fragmenty w tworzeniu już są. Pojawiają się w środkowym slocie.
Musiałam pokręcić receptami 23 razy, zanim trafiłam na Fragmenty. A więc albo miałam pecha, albo to będzie rzadka recepta. I teraz takie coś, na PC mam teraz taką receptę

1707138014553.png

natomiast na apce wyświetla mi x500 Fragmentów zamiast x5000, cena i czas są takie same. Z kolei koleżanka z bety twierdzi, że ma tam x2500, też za tą samą cenę.
Mam nadzieję, że to jednak będzie 5000 :)

EDIT: Więcej TUTAJ
 
Ostatnia edycja:

Vorian Atryda

Wędrowiec
Dobra, wiem coś więcej. Na becie Fragmenty w tworzeniu już są. Pojawiają się w środkowym slocie.
Musiałam pokręcić receptami 23 razy, zanim trafiłam na Fragmenty. A więc albo miałam pecha, albo to będzie rzadka recepta. I teraz takie coś, na PC mam teraz taką receptę

View attachment 6336

natomiast na apce wyświetla mi x500 Fragmentów zamiast x5000, cena i czas są takie same. Z kolei koleżanka z bety twierdzi, że ma tam x2500, też za tą samą cenę.
Mam nadzieję, że to jednak będzie 5000 :)
Prawie rok minął jak zgłosiłem taką propozycję :)

 

KatieKate

Zwiadowca
Dobra, wiem coś więcej. Na becie Fragmenty w tworzeniu już są. Pojawiają się w środkowym slocie.
Musiałam pokręcić receptami 23 razy, zanim trafiłam na Fragmenty. A więc albo miałam pecha, albo to będzie rzadka recepta. I teraz takie coś, na PC mam teraz taką receptę

View attachment 6336

natomiast na apce wyświetla mi x500 Fragmentów zamiast x5000, cena i czas są takie same. Z kolei koleżanka z bety twierdzi, że ma tam x2500, też za tą samą cenę.
Mam nadzieję, że to jednak będzie 5000 :)

EDIT: Więcej TUTAJ
No i super, dzięki temu, że Ambasada Enara daje manę za udział w turnieju, to teraz zamiast robić zaklęcia w AM, mogę znowu robić katalizatory i w konsekwencji fragmenty zaklęć ;)
Dobra, wiem coś więcej. Na becie Fragmenty w tworzeniu już są. Pojawiają się w środkowym slocie.
Musiałam pokręcić receptami 23 razy, zanim trafiłam na Fragmenty. A więc albo miałam pecha, albo to będzie rzadka recepta. I teraz takie coś, na PC mam teraz taką receptę

View attachment 6336

natomiast na apce wyświetla mi x500 Fragmentów zamiast x5000, cena i czas są takie same. Z kolei koleżanka z bety twierdzi, że ma tam x2500, też za tą samą cenę.
Mam nadzieję, że to jednak będzie 5000 :)

EDIT: Więcej TUTAJ
 

clint eastwood

Wędrowiec
A ja tam miałem na becie w 'tworzeniu' tylko 750 fragmentów za kilka katalizatorow. I robiac co tydzień złoto i turniej na kilkanascie skrzynek to mam masę katalizatorow i tak "w miarę" renowacji, ale fragmentów map mam tyle co kot napłakał. To może niech developer gry zlikwiduje to 'tworzenie' bo i tak nie mogę zniego korzystać jeśli chcę zaoszczędzić fragmenty na rozbudowę cudakow... Coś jednak nie-halo w tych innowacjach cudakowych..
 

Nusion

Kapłan

Drodzy Ludzie i Elfy​

Wersja 1.193​

Będzie dostępna na serwerach EN od 13 lutego, a na wszystkich pozostałych serwerach od 15 lutego. Na urządzeniach mobilnych wersja będzie dostępna w tym samym tygodniu.
Ulepszenia
:building:

  • Zauważyliśmy wasze opinie na temat odzyskiwania rzeczy z antycznych cudów, których już nie potrzebujecie, a także możliwości konwersji łączących katalizatorów na fragmenty zaklęć, dlatego teraz dodajemy te opcje:
    • Sprzedając antyczny cud, otrzymasz teraz 1 królewską renowację (RR) i 2 łączące katalizatory (CC) za każdy poziom swojego cudu.
    • Dodano 3 nowe receptury, które przekształcają łączące katalizatory we fragmenty zaklęć.
  • Brakujące królewskie renowacje w kosztach budowy i ulepszeń można teraz zastąpić diamentami.
    • Uwaga od twórców: Poprzednio tworzenie królewskich renowacji w akademii magii było jedyną opcją zdobycia ich za pomocą diamentów. Dodaliśmy tę bezpośrednią opcję dla waszej wygody po tym, jak niektórzy z was poprosili o nią w zeszłym tygodniu. Tworzenie w akademii magii pozostaje najtańszym sposobem na uzyskanie dodatkowych RR za pomocą diamentów. Teraz macie po prostu bardziej bezpośredni sposób, dostępny na żądanie, również dla mniejszych ilości, gdzie nie musicie wydawać dodatkowych fragmentów zaklęć ani zajmować miejsca na rzemiosło.
  • Dodano 2 nowe portrety elfów i 2 nowe portrety ludzi dla graczy od 3 rozdziału.
  • Dodano nowe sortowanie dla ekwipunku, teraz można sortować według daty otrzymania. (zostanie to wprowadzone na wszystkich serwerach 15 lutego)
  • Dodaliśmy zawartość związaną z nadchodzącym wydarzeniem błogosławieństwo feniksa.
  • Aby uniknąć sytuacji, w której zwrot za budynek kultury premium ma większą wartość niż jego koszt, następujące 5 budynków w grze będzie teraz dawać Fragmenty zaklęć przy sprzedaży zamiast Królewskich renowacji: Magiczna Otchłań (270 SF), Teren do grillowania (340 SF), Królewski Gwardzista (260 SF), Punkt Zakotwiczenia (410 SF), Kwiatowa klatka (153 SF).
Naprawiono kilka błędów
️
️

  • Antyczny Cud Świątynia Czempionów daje teraz prawidłową liczbę punktów rankingowych.
  • Naprawiliśmy błąd, który uniemożliwiał graczom rekrutowanie oddziałów.
  • Poprawiono kolejność starożytnych cudów w galerii.
  • Naprawiono błąd wyświetlania w zakładce wiadomości, czasami wiadomości z bardzo długimi tytułami były ucinane.
  • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał obejrzenie reklamy za pierwszym razem.
  • Gdy zbyt wielu graczy w bractwie dotrze do ostatniej skrzyni w iglicy wieczności, podpowiedź była ucinana u góry. Teraz jest ona widoczna dla wszystkich uczestników.
  • Naprawiono nieprawidłowy format czasu w dymku postępu w iglicy wieczności.(mobilne)
  • Naprawiono inne drobne błędy.
Nie wahaj się przekazać nam swojej opinii na temat zmian, zostawiając komentarz: ⁠

Dziękujemy za pomoc i wsparcie!
Pozdrawiamy Wasz Team Elvenar

źródło:
 

Nusion

Kapłan

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności​

Drodzy Ludzie i Elfy, Już 18 lutego zestaw danych nagród dla Iglicy Wieczności zostanie zmieniony na kolejne 6 tygodni.

Zmiany:
  • Artefakty Lodowca Chromatycznego Mrozu zostaną wycofane jako możliwa nagroda za Iglicę Wieczności.
  • Zamiast tego wprowadzone zostaną Artefakty Parowego Golema.
  • W tworzeniu pojawi się Parowy Golem a także Artefakty Szamana.
Z pozdrowieniami,
Zespół Elvenar

źródło
 

obladioblada

Wędrowiec

Czy ulepszanie antycznych cudów trwa dłużej?​

Dzięki nowym wymaganiom, w oparciu o dane, które posiadamy z gry, osiągnięcie maksymalnego poziomu starożytnego cudu nie zajmuje więcej czasu niż wcześniej. Może to potrwać dłużej w przypadku graczy, którzy w przeszłości byli w stanie osiągnąć maksimum w ciągu kilku tygodni

No i tutaj sytuacja okazuje się być zupełnie inna w rzeczywistości. Dziesiątki graczy, których odwiedzam (w tym ja sam) stoją z rozbudowami cudów. W ostatnich 2'ch iglicach udało mi się zdobyć kilka fragmentów zaklęć (wcale nie dużo), co najwyżej 2 rolki papieru toaletowego.

Wyszła bardzo kiepska zmiana jeśli chodzi o budowę cudów, chociaż poniekąd spowolniło to multikonciarzy opiekujących się 893749834 pustymi kontami po tych, którzy już odeszli przez poprzednie idiotyczne zmiany w grze - jednak nowym graczom wcale to jakoś nie ułatwiło zaprzyjaźniania się z grą ;)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Drodzy Ludzie i Elfy

Wersja 1.194

Będzie dostępna na serwerach EN od 27 lutego, a na wszystkich pozostałych serwerach od 29 lutego. Na urządzeniach mobilnych wersja będzie dostępna w tym samym tygodniu. Naprawiono kilka błędów
️
**

  • Czasami, gdy gracze próbowali zmienić hasło, otrzymywali nieprawidłowy komunikat o błędzie.
  • Brakowało niektórych zdjęć portretowych rozdział 3 i nie wyświetlały się one prawidłowo, teraz będą już dostępne.
  • Naprawiliśmy błąd, który uniemożliwiał graczom otwarcie sklepu. (mobile)
  • Inne drobne błędy zostały naprawione.
Nie wahaj się podzielić z nami swoją opinią na temat zmian, zostawiając komentarz: ⁠

Pozdrawiamy Wasz Team Elvenar

źródło
 

Nusion

Kapłan
Drodzy Ludzie i Elfy
Zbliża się nowe wydarzenie!

Błogosławieństwo Feniksa - od 7 marca​

W sercu pustyni, w palącym słońcu, lud Zaharim przygotowuje się do najbardziej ulubionego wydarzenia - Rozkwitu Zielonego Feniksa. Gdy zbliża się ten dzień, młoda zielarka z Zaharim natyka się na ciekawy, żywozielony kaktus, niepodobny do żadnego innego. Zauważa jego osobliwy, pulsujący blask i czuje emanującą z niego niewytłumaczalną energię. Wieść szybko rozchodzi się po obozie Zaharim, wywołując mieszankę podniecenia i strachu. W noc poprzedzającą Rozkwit, cały lud Zaharim gromadzi się wokół tajemniczego kaktusa, który teraz stoi wysoki i promienny pod rozgwieżdżonym niebem. Gdy obserwują z podziwem, kaktus zaczyna się przekształcać, odsłaniając wspaniałego Zielonego Feniksa, którego pióra są gobelinem bujnej zieleni i żywych odcieni. Jednak pojawienie się Feniksa to dopiero początek. Zaharimowie wkrótce odkrywają, że gdziekolwiek Feniks poleci, pozostawia na jałowych piaskach ślady bujnej, kwitnącej roślinności, zamieniając części pustyni w tymczasowe oazy. Jednak wraz z tym nagłym przypływem życia pojawia się wyzwanie - oazy przyciągają różne pustynne stworzenia, niektóre przyjazne, inne nie bardzo. Gdy lud Zaharim porusza się po tym nowym bogactwie, musi zrównoważyć swoje podekscytowanie z ostrożnością. Czy wykorzystają błogosławieństwa Zielonego Feniksa, aby się rozwijać, czy też nagła obfitość okaże się zbyt przytłaczająca dla ich pustynnej przystani? Dołącz do wydarzenia, aby się tego dowiedzieć i być częścią rozwijającej się historii Zaharim i majestatycznego Zielonego Feniksa.


Nagroda główna: Zielony Feniks z nowym efektem zwierzaka!​

Nowy efekt zwierzaka zapewnia kolejny sposób na zdobycie sezonowych płatków. Gdy jest aktywny, sezonowa skrzynia dzienna daje dodatkowe płatki. Główny budynek produkuje kulturę, populację, strażników, unuryt, manę i punkty wiedzy, w zależności od rozdziału.

Nadchodzi nowy ogród!​

Będzie można zdobyć piękne budynki Ogród opowieści i cierni, które wytwarzają kulturę i populację.
Tutaj film prezentujący to wydarzenie: https://innogam.es/OX_BlessingOfThePhoenix_1
W tym wydarzeniu pojawi się również system Lig i Królewska Przepustka.
Chętnie poznamy Wasze opinie na dedykowanym kanale:
https://discord.com/channels/1136205917306753035/1212325575599857714

Pozdrowienia, Twój zespół Elvenar

Obraz



Obraz


źródło:
 

Nusion

Kapłan

Zmiany w kosztach antycznych cudów​

Drodzy Ludzie i Elfy Już jutro jt. 13.03 zostaną wprowadzone zmiany kosztów fragmentów zaklęć dla antycznych cudów.

Dlaczego ta zmiana?
Po ostatnich zmianach w antycznych cudach zaobserwowaliśmy zauważalną różnicę między wymaganymi a uzyskanymi fragmentami zaklęć. Chociaż planowaliśmy zająć się tą luką poprzez ulepszone nagrody za wydarzenia i iglice, zdecydowaliśmy się nie kazać wam czekać i wprowadzamy to ulepszenie od razu. Wasze opinie są nieocenione, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bardziej zrównoważoną i przyjemną rozgrywkę!

Co dokładnie się zmienia?
Stara formuła kosztów fragmentów zaklęć, to "poziom Starożytnego Cudu" x1000, przechodzi metamorfozę! Nowa i ulepszona formuła jest bardziej skomplikowana, umożliwiając dalszą ewolucję antycznego cudu przy użyciu znacznie mniejszej liczby fragmentów zaklęć. Zagłębmy się w szczegóły:

Porównania przed i po:.
Aby ulepszyć AW do poziomu 16 (odpowiednik 75% mocy poziomu 35), koszty spadły o ponad 60%!
Aby ulepszyć AW do poziomu 28 (90% mocy poziomu 35), koszty spadają o około 50%!
Aby ulepszyć AW do poziomu 35, koszty spadają o prawie 40%!

Jak przyjąć zmianę:
Przygotujcie się na bardziej przyjazną przygodę z ulepszaniem antycznych cudów i w pełni wykorzystajcie obniżone koszty fragmentów zaklęć. To ulepszenie pozwoli Wam z łatwością osiągnąć wyższe poziomy, wprowadzając nowe wymiary do strategicznej rozgrywki.

Daj nam znać co o tym sądzicie tutaj:

Pozdrawiamy Wasz Team Elvenar

1710231202034.png 1710231232015.png


źródło
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan

Wersja 1.195​

Drodzy Ludzie i Elfy Nowa wersja będzie dostępna na serwerach EN od 26 marca, a na wszystkich pozostałych serwerach od 28 marca. Na urządzeniach mobilnych wersja będzie dostępna w tym samym tygodniu. Naprawiono kilka błędów
️

  • Naprawiono problem z wyświetlaniem, waluta eventowa na obrzeżach nie będzie już blokować się po zebraniu.
  • Przywróciliśmy przycisk informacji o łączeniu katalizatorów w zakładce produkcji w Akademii Magii.
  • Jeśli wiadomości były wysyłane jednocześnie z przeglądarki i aplikacji, ich kolejność mogła ulec zmianie. Naprawiliśmy kolejność wiadomości w wątkach i teraz jest ona taka sama dla przeglądarki i aplikacji.
  • Naprawiono kolejny problem z wyświetlaniem w przeglądzie zaklęć, niektóre elementy nakładały się na siebie.
  • Naprawiliśmy błąd wyświetlania w zakładce aktualizacji antycznego cudu D-111 , czas był nieprawidłowy.
  • Naprawiliśmy wyskakujące okienko anulowania budowy starożytnego cudu poziomu 1.
  • Naprawiono inne drobne błędy.
Nie wahaj się przekazać nam swojej opinii na temat zmian, zostawiając komentarz tu:

Pozdrawiamy
Wasz Team Elvenar

źródło:
 

Nusion

Kapłan

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności​

Drodzy Ludzie i Elfy, Już 31 marca zestaw danych nagród dla Iglicy Wieczności zostanie zmieniony na kolejne 6 tygodni. Zmiany:
  • Artefakty Parowego Golema zostaną wycofane jako możliwa nagroda za Iglicę Wieczności.
  • Zamiast tego wprowadzone zostaną Artefakty Astralnego Feniksa.
  • W tworzeniu pojawi się Astralny Feniks a także Artefakty Lodowca Chromatycznego Mrozu.
Z pozdrowieniami, Zespół Elvenar


źródło:
 

Nusion

Kapłan

Rozdział 22 nadchodzi!​


Drodzy Ludzie i Elfy,

Królestwo Elvenar wkrótce rozszerzy się po raz kolejny wraz z nadejściem wyczekiwanego rozdziału 22! Jesteśmy pewni, że po niesamowitej podróży, której doświadczyliśmy w rozdziale 21, wielu z was jest pełnych pytań i ciekawych tego, co nadejdzie.

Oto szansa na uzyskanie odpowiedzi na te palące pytania bezpośrednio od jednego z naszych projektantów gier! Zastanawiasz się nad fabułą, postaciami lub przygodami, które czekają na twoje miasto? Nadszedł czas, aby o to zapytać.

Udaj się na nasz dedykowany kanał ⁠Rozdział 22 - pytania i daj nam znać, co najbardziej cię ciekawi po zaskakującym zakończeniu rozdziału 21 z nadchodzącą powodzią na horyzoncie. Czekamy na wasze komentarze i jesteśmy bardzo ich ciekawi!. Jeśli ktoś już zadał nurtujące Cię pytanie (lub podobne) daj tam łapkę w górę abyśmy wiedzieli które pytania są najczęstsze.

Zbierzemy niektóre z najbardziej intrygujących i najczęstszych pytań i przekażemy je naszemu projektantowi gier. Następnie przygotuje on ekskluzywny wpis wypełniony spostrzeżeniami, zajawkami i kilkoma fajnymi informacjami bezpośrednio odpowiadającymi na wasze pytania.

Rozdział 22 zbliża się wielkimi krokami, a my już nie możemy się doczekać, by odkryć go razem z wami!

Z pozdrowieniami,
Zespół Elvenar

żródło:
 
Do góry