• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Oficjalne informacje z Discorda

Deleted User - 198835

Guest
Dzięki za wklejanie tych ogłoszeń - ja się z tamtąd na razie usunąłem , a i tutaj puki co wole jak najmniej się odzywać (sami wiecie jak mnie te zmiany dobiły) - tutaj jest spokojniej
Ale dobrze znać nowinki
 

Deleted User - 198835

Guest
Diamenty i tak już mało kto kupuje , przez to te reklamy i przejście na bezpłatnego discorda z puźniejszym zamknięciem płatnych forów
Co do oglądania reklam , to im rybka czy obejżymy , czy nie - oni dostają kase za wstawienie u siebie reklamy i ilości graczy , a nie ilości wyświetleń
Ja dostałem te reklamy po tej ostatniej zmianie reklam i juz dostałem 2 pakiety po 21 diamentów , co oglądam je żadziej niż 1 raz dziennie , czyli następne rozdawnictwo , dla zachęcenia do oglądania , więc znajdzie się na tyle duża grupa , co będą i tak oglądać te reklamy dla tych paru diamentów i małych budyneczków , które będzie się stawiać i sprzedawać z miasta dla tyh kilku profitów do zebrania po zmianie kosztów rozbudowy cudów
Mi osobiście nigdy nie były potrzebne te reklamy a teraz tym bardziej mi one wiszą i powiewają , ale właśnie teraz będzie na tyle duża grupa , co i tak będą te reklamy oglądać , że twórcy gry nie zauważą nawet naszego protestu

Co innego z bojkotem gry , ale czy ja wiem ...
na discordzie jest zbyt wielu obrońców twórców gry , więc ...
 

Deleted User - 198835

Guest
Jak dla mnie moga byc takie zmiany.
No - chcesz grę militarną , ale żeby nie mogli Cie grabić
Oby wprowadzili tą funkcję w tej grze , to Twoje zadowolenie sięgnie gwiazd , jak Ci zaoraja miasto grabiąc z niej wpierw wszystko do czego doszedłeś , a na koniec przejmą Ci miasto :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Hehe,w "Plemionach" mógłby któregoś ranka nie mieć gdzie wejść.
Tym bardziej w travianie :)
W trawiana pograłbym , gdyby zostawili dużą mapę - nauczyłem sie rozwinąć pierwszą wioche w ochronce i uciec na zadupie a w niej wybudować baterię schowków i rozbudować handlarza i traktami potem wysyłać surki na te zadupie - ataki nic nie dawały , bo nie było surki poza schowkami , bohater nic nie zyskiwał , bo nie było obrony a po przejęciu mieli zonka i miesiąc kasowania powoli budynków :) ;)
A ja z dala od wszystkich rozwijałem się grabiąc oazy (małe ilości , bo małe , ale ilością ataków nadrabiałem)
Teraz jest tak mała mapa , że nie idzie wyjść na zadupie a do trzech orginalnych nacji dodali jeszcze dwie
Dokończyli zrypania gry jak mnie nie było już , a szkoda (i dla mnie , bo nie mam gdzie grać i dla nich , bo na całą europę nie mają tylu graczy , co w jednym najsłapszym państwie, to i ich dohody się skurczyły)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan

Wymagania Starożytnych Cudów - dlaczego zostały zmienione?​

W ciągu ostatnich kilku dni zapoznaliśmy się z waszymi opiniami na temat nowych wymagań ("łączący katalizator", "królewska renowacja", "fragmenty zaklęć"), które są teraz wymagane we wszystkich antycznych cudach. To duża zmiana; rozumiemy, że może być niepokojąca i powodować frustrację. Dlatego chcemy teraz wyjaśnić nieco więcej, dlaczego tak się stało. Główną kwestią było to, że stare koszty antycznych cudów zostały zbalansowane wiele lat temu, gdy nie było turniejów, w których co tydzień rozdawano wiele reliktów. Od tego czasu koszty reliktów stały się trywialne i zaczęliśmy zabiegać o inne zasoby do budowy nowych starożytnych cudów. Ale te zasoby stały się również coraz łatwiejsze do zdobycia z budynków wydarzeń i tworzenia. Ponownie, koszty ulepszeń antycznych cudów stały się bez znaczenia. Mogliśmy to również zaobserwować w naszych danych: jedynym odpowiednim wyzwaniem, jakie zapewniały te budynki, była faza badań. Wraz z nowym wymogiem chcemy naprawić ten problem na dobre, z zasobami, które można zdobyć w określonych miejscach w grze i są niezależne od postępów w rozdziałach.
Jest to również wyzwanie, które jest teraz bardziej przewidywalne. Możesz pracować nad nim z wyprzedzeniem, ponieważ planujemy zachować tę strukturę kosztów dla wszystkich przyszłych antycznych cudów.

Czy ulepszanie antycznych cudów trwa dłużej?​

Dzięki nowym wymaganiom, w oparciu o dane, które posiadamy z gry, osiągnięcie maksymalnego poziomu starożytnego cudu nie zajmuje więcej czasu niż wcześniej. Może to potrwać dłużej w przypadku graczy, którzy w przeszłości byli w stanie osiągnąć maksimum w ciągu kilku tygodni (wykorzystując pewne nierównowagi w grze, które zostały teraz naprawione dzięki nowym wymaganiom). Pośpieszne przechodzenie przez antyczne cuda nigdy nie miało być normą, ta funkcja ma być celem długoterminowym i wymagać czasu, a także nagradzać udział w innych aktywnościach Elvenaru, takich jak Turniej czy Iglica.
Zrównoważyliśmy również ich efekty i w większości przypadków uczyniliśmy je silniejszymi niż były wcześniej w miarę postępów w grze. Wszystko po to, by uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnymi i wartymi poświęcenia czasu. Aby podać tylko jeden przykład, wielokrotnie podkreślaliście, że w wyższych rozdziałach Mana jest często jednym z najbardziej potrzebnych zasobów. Dzięki ulepszonym antycznym cudom związanym z maną można wyraźnie zobaczyć, o ile bardziej są one pomocne - i będą we wszystkich przyszłych rozdziałach. Widzimy wasze opinie na temat wymagań i rozumiemy, że dla wielu z was jest to istotna zmiana. Nie ma nic złego w niezadowoleniu i wyrażaniu swoich obaw, naprawdę doceniamy wasz wkład. Wasze opinie zostały również uwzględnione podczas definiowania wymagań. Początkowo nowe wymagania były testowane w rozdziale 21. W ostatniej aktualizacji, gdy rozszerzyliśmy je na wszystkie antyczne cuda, zmniejszyliśmy je o 50% w odpowiedzi na opinie graczy. W tej chwili nie planujemy dalszych zmian tych wymagań. Wraz z wprowadzeniem możliwości zdobywania łączących katalizatorów, a czasem nawet królewskiej renowacji, podczas sprzedawania budynków niezwiązanych z rozdziałem, których już nie potrzebujesz, masz teraz więcej możliwości zdobywania zasobów do ulepszania antycznych cudów.

Patrząc w przyszłość​

Dziękujemy za nieustające wsparcie, rozumiemy, że nie wszystkie zmiany są łatwe do zaakceptowania i będziemy monitorować wasze opinie.
Wszyscy mamy jeden cel - ulepszyć Elvenar tak, by przetrwał jak najdłużej. W przypadku antycznych cudów oznacza to utrzymanie ich odpowiedniej trudności, ale także mocy ich efektów w równowadze - bez względu na to, ile kolejnych rozdziałów dodamy w przyszłości. Dzięki waszemu nieustającemu wsparciu razem osiągniemy ten cel.


żródło
 

Deleted User - 198835

Guest
Koszty cudów były zbalansowane jak nie było turnieji ?
Co za kosmiczna bzdura - turnieje były od początku gry a dotego gracze mogli w nich uczestniczyć od początku swej zabawy w elvenar , a nie od 5 rozdziału jak dzisiaj a dodatkowo nie musieli być w bractwie , czyli nie dosyć , że turki były , to dodatkowo można było od samego początku zgarniać z nich profity zamiast czekać do 5 rozdziału i wchodzić do istniejącego bractwa , albo je zakładać
No teraz to już jawnie robią z graczy durniów
Teraz rozumiem dlaczego robią wszystko , żeby pozbyć się graczy z początkowego okresu gry - nie będzie ludzi znających pierwotne ustawienia i nikt im nie zarzuci kłamstw
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Jak zaczelem gre Turnieje byly dostepne od samego początku
do bractwa tez mozna bylo odrazu przystąpić i czerpać korzysci z tego ;)
Teraz 4 i 5 rozdzial :(
 

Deleted User - 198835

Guest
Jak zaczelem gre Turnieje byly dostepne od samego początku
do bractwa tez mozna bylo odrazu przystąpić i czerpać korzysci z tego ;)
Teraz 4 i 5 rozdzial :(
Jak ja zacząłem grę , to turnieje też były dostępne od początku , a do bractwa można było wejść dopiero w drugim rozdziale , ale nie trzeba było być w bractwie , żeby w turkach pograć
Byli też wtedy ludzie , co grali od początku na żywych serwerach , jak i ci , co przeszli tutaj z bety i oni twierdzili , że tak było od początku ich gry , wtedy sprawdziłem aktualizacje na forum od pierwszej która była na żywych serwerach - było o wprowadzaniu nowych budynków i opcji w grze , ale nic o wprowadzaniu turnieji , a nie wprowadzali budynków i opcji bez informacji o tym - taki proceder pojawił się w aktualizacjach dopiero dużo puźniej , a następnie samo info o aktualizacji bez informacji o nowościach
Od dawna pozbywają się ludzi , co pamiętają te czasy a teraz usuwają forum przehodząc do discorda , żeby gracze nie mieli nawet szans sprawdzenia ich kłamstw - kto z nowych graczy zagląda tutaj , pomimo , że jeszcze te forum istnieje ?
Nowi gracze teraz kożystają z discorda a tutaj nawet nie mają szans wejść , bo nawet w grze jest już przekierowanie do discorda , a nie do forum , jak od początku gry i ci gracze , co teraz zaczynają to nawet nie mają pojęcia o forum , więc IG może swobodnie ich okłamywać .
Do bractwa można było przystąpić na początku drugiego rozdziału , jeszcze wcześniej , niż były pierwsze cuda , które były w połowie 2 rozdziału , a turnieje były odblokowane od razu jak się weszło do gry , jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek badań , a teraz od 5 rozdziału

Ponownie wrażenie, że grze już znacznie bliżej niż dalej do jej końca.
To już nie ta gra co kiedyś , dlatego już mało jest takich jak ja , co grają prawie od początku żywych serwerów , ale wchodzą tera ludzie co chcą sobie powalczyć w igle i turniejach a władze po prostu najpierw wprowadzili igłę a teraz po prostu zmieniają graczom styl gry - walki dla rozwoju na rozwój dla walki i znajdą się chętni do tego stylu , ale będzie mniej chętnych do rozpoczęcia gry , niż ouszczających ją , a powrotów do gry starej gwardii już nie będzie
Ale kożyści z gry przenieśli z graczy na firmy , które chcą się zareklamować w ich grze
 
Do góry