• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pare istotnych zmian?

  • Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Czy w najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie:
- Systemu klanów/gildii
- Napadów na sąsiadów
- Tworzenia kolejnych miast?
- Zniwelowania tej przewagi jaka daja diamenty? : )
Przewaga przez diamenty jest dosc diametralna, inwestujac w grze moje jednostki nigdy nie zgina bo bede mogl je ciagle wskrzeszać co idzie za tym, że bede szybciej odkrywal teren i rozbudowywal wszystko. :)
- Więcej jednostek nie tylko 5 ? : )
 

DeletedUser41

Guest
Taki uroki gier przeglądarkowych. Wszyscy kupujący walutę premium mają chorą przewagę nad graczami nie kupującymi. Musi tak być, bo inaczej nikt by diamentów nie kupował, bo po co skoro by nic nie dawały?
 

DeletedUser

Guest
Dodac tanie a efektywne premium tak jak w plemiona 1 gdzie kazdy posiadal dawalo dobry przegląd wioski oraz nie bylo drogie. Np w tym premium moze byc szybka pomoc sąsiedzka, mozliwosc dodania produkcji w kazdym budynku jednoczesnie a nie klikac po kazdym. :)
 

Mikekun

Rozbójnik
Za dużo propozycji, zbyt luźnie informacje. Gra dopiero wystartowała, dajemy jej szansę zmian ;)
 

DeletedUser9

Guest
Witam.

Czy w najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie:
- Systemu klanów/gildii
- Napadów na sąsiadów
- Tworzenia kolejnych miast?
- Zniwelowania tej przewagi jaka daja diamenty? : )
Przewaga przez diamenty jest dosc diametralna, inwestujac w grze moje jednostki nigdy nie zgina bo bede mogl je ciagle wskrzeszać co idzie za tym, że bede szybciej odkrywal teren i rozbudowywal wszystko. :)
- Więcej jednostek nie tylko 5 ? : )
- klany/gildie sa planowane, podobno już w tym okresie wakacyjnym
- niewiem...na becie polowa płacze ze nie chca nic tracic kiedy ich ktos zaatakuje itd itp itd itp ale niby jakas alternatywa wdrozenia areny gdzie pvp bedzie opcjonalne jest tylko co z tego wyjdzie...obawiam sie ze kolejne pvp ktorego pvp nazwac nie mozna
- kolejne miasta to inna bajka, jest wiele osob na becie ktore popieraja idee odnosnie kolejnego miasta kiedy skonczy sie robic obecne na full, ale poki co glebszych informacji na becie o tym nie ma, ale sama propozycja padla i jest przez wiekszosc popierana
- przewagi za diamenty sie nie usunie, ale tu i tak ani nie trzeba ich kupowac ani w nic je inwestowac bo nie ma co, chyba ze naprawde spory fundusz ktos jest w stanie wydac na budowlancow czy ekspansje

A co do leczenia tych jednostek, narazie ceny sa male, zobaczysz pozniej, juz nie bedzie tak fajnie leczyc kazdej jednostki, chyba ze masz duzo zer na koncie :)
 

DeletedUser

Guest
No tak ale co do budynkow duzo daje mowa o kulturze :) Nowe miasta powinny byc ale holendernie drogie dodatkowo co do pvp, musi byc, POWINNO BYC bo to jest nonsens.
 

Mikekun

Rozbójnik
Dzis zedytuje i rozpisze sie dokladnie :)

Witaj

eXistenZ, po pewnym czasie nie jesteś w stanie poprawić swojego pierwszego postu. Funkcja jest zablokowana. W takim wypadku najlepiej by było abyś stworzył nowy odrębny temat z poprawionymi propozycjami, oraz co najważniejsze z ankietą. Tutaj występują takie same zasady jak na forum FoE przy proponowaniu danego pomysłu czy zmian. Jeśli chcesz natomiast tylko pogadać, to napisz swój temat w dyskusjach. Bowiem pomysł bez ankiety to trochę dziwny pomysł ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser64

Guest
Nie przesadzajcie z tą przewagą za diamenty :) Nie są jakoś specjalnie potrzebne i można trzymać się wysoko w rankingu nie inwestując ani złotówki. No a jeśli ktoś liczny na to, że będzie top bez inwestowania no to przykro mi ale takich gier chyba nie ma, i nie będzie :)
 

DeletedUser9

Guest
Uwierz mi ze wbrew pozorom, kultura jest jedna z tych rzeczy, ktore sa kompletnie nie potrzebne a jedyne co dziekki nim zyskasz to....nic. Bo na etapie kiedy bd mogl budowac domki itd na te 10lvle to tyle ile bedzie potrzeba budynkow kulturowych aby nabic im nawet te 125% zadowolenia, to w ich miejsce mozesz wstawic kolejne domki itd i bedziesz mial o wiele wiecej zysku niz z tym marnym bonusem kulturowym. Na pcozatku mozesz szalec, ja na becie tez szalalem caly czas full zadowolenia i co mi to dalo, jak potem je usunalem na ich miejsce wstawilem nowe warsztaty itd i okazalo sie ze z 100% zadowolenia mam teraz wiecej surowcow niz mialem na full? :confused:
 

DeletedUser41

Guest
I tak i nie, bo jak masz zadowolenia 0 to nie możesz ulepszyć żadnych budynków. Każdy budynek posiada wymagania w złocie i/lub młotkach oraz zasobach, a także w zadowoleniu i ludziach. Musisz zawsze choć trochę go mieć.
 

DeletedUser52

Guest
Uwierz mi ze wbrew pozorom, kultura jest jedna z tych rzeczy, ktore sa kompletnie nie potrzebne a jedyne co dziekki nim zyskasz to....nic. Bo na etapie kiedy bd mogl budowac domki itd na te 10lvle to tyle ile bedzie potrzeba budynkow kulturowych aby nabic im nawet te 125% zadowolenia, to w ich miejsce mozesz wstawic kolejne domki itd i bedziesz mial o wiele wiecej zysku niz z tym marnym bonusem kulturowym. Na pcozatku mozesz szalec, ja na becie tez szalalem caly czas full zadowolenia i co mi to dalo, jak potem je usunalem na ich miejsce wstawilem nowe warsztaty itd i okazalo sie ze z 100% zadowolenia mam teraz wiecej surowcow niz mialem na full? :confused:
A kiedy zacząłeś grac na becie? Ze swojego doświadczenia wiem, ze optymalnym rozwiązaniem jest utrzymanie własnego 150% bonusu kultury, o ile korzysta się z powtarzalnych questøw.
 

DeletedUser9

Guest
Guana no tak, dlatego jedyne po co zadowolenie jest tak naprawde potrzebne to do budowy, stawiasz budynki kulturowe tylko po to aby moc cos rozbudowac - a kiedy juz ulepszysz miasto na full to mozesz wszystko usunac, kultura wleci po prostu na minus a i tak to nic nie mzieni bo produkcja nadal bedzie 100% - tak samo jak wtedy mozesz usunac domki populacja spadnie na minus ale i tak beda pracowali "niewidzialni" ludzie w warsztatach. No ale wiadomo oznacza to brak złota wiec domki niech sobie stoja, ale ja osobiscie pozbede sie tych kulturowych jak juz miasto bedzie na full :)

Na becie gram praktycznie od samego poczatku, konto zalozylem w dniu startu przestalem i wrocilem po jakims czasie. Wiec moze jestes na becie na wczesnym etapie skoro tak uwazasz, bo na moim etapie kiedy juz stawiam domki na 15lvl, warsztaty na 12 itd to niemozliwym jest zrobienie 150% - chyba ze polowe obecnych budynkow bym usunał i zastapił kulturą co kompletnie nie ma sensu. Ja robie powtarzalne questy kazdego dnia - z 100% kultury i nie narzekam bo spokojnie kilka razy dziennie je wykonam, a jzu nie wpsomne o produkcji po 9h wtedy na 100% zadowolenia wystarczy mi 1 workshop na zaliczenie questu i 2 domki.
 

DeletedUser52

Guest
Jestem w okolicy 70 miejsca, i jakoś sobie radze dzięki 150% bonusu, nie mając polowy miasta zajętego przez kulturę, chociaż nie gram od początku serwera. Na Twoim etapie tez dobrze mi szlo z taka taktyka. :D
 

DeletedUser9

Guest
Tylko ze ja sie nie sugeruje moim etapem tu bo tu gram od tak sobie co pewnie widac ze prawie nic w miescie nie mam, sugeruje sie beta a tam jestem na znacznie wyzszym etapie niz obecni gracze PL1 (poza top diaxerem top1). A na twoim etapie na becie to ja na spokojnie 170% mialem - bo myslalem ze to dobre i realne na dluzsza mete :D
 

DeletedUser

Guest
170% jest realne do pierwszych ulepszeń (budynków mieszkalnych/manufaktur/warsztatów itd.), które powiększają obszar zajmowany przez budynek - wtedy dostępne miejsce drastycznie spada i jż nie ma miejsca na dobudowywanie brakującej kultury
 

DeletedUser52

Guest
Tylko ze ja sie nie sugeruje moim etapem tu bo tu gram od tak sobie co pewnie widac ze prawie nic w miescie nie mam, sugeruje sie beta a tam jestem na znacznie wyzszym etapie niz obecni gracze PL1 (poza top diaxerem top1). A na twoim etapie na becie to ja na spokojnie 170% mialem - bo myslalem ze to dobre i realne na dluzsza mete :D
Mówiąc o swoim miejscu, mam na myśli właśnie betę, bo do niej się odwołałeś. :p I nie, nie rujnuje się na premium, po jednorazowym wydatku na smsa na 1800 diaxow na rozszerzenie miasta o 4 prowincje zastrzeżone dla premiowcow, nie wydaje na grę ani grosza, trzymam się w topce dzięki bonusowi kultury. Ty jesteś 1100 miejsc dalej. ;)
 

DeletedUser

Guest
Czyli, Musvit, mówisz, że warto poświęcić całą jedną prowincję na kulturę żeby dobić do 170%? Ktoś robił wyliczenia czy i jak bardzo jest to (nie-)opłacalne?
 

DeletedUser52

Guest
170 zdecydowanie nie, to strata miejsca. Najlepiej jest trzymać się 150 lub trochę poniżej, jeżeli masz aktywnych sąsiadów, którzy podbija Ci poziom do 150. Poza tym, różnice w kulturze są najbardziej widoczne po zbadaniu doskonałych rezydencji i potem warsztatów. Przed nimi kultura nie przynosi odpowiednich dochodów.
 

DeletedUser

Guest
Czyli aż do fioletowej ery trzymać się 125-150% a dopiero potem zacząć dobudowywać kulturę? Dobrze rozumiem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry