• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Propozycja do przemyślenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser186
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser186

Guest
Witam
Mam propozycję do przemyślenia.
Wiele osób wchodzi do gry jednym ta gra się podoba innym niekoniecznie, poza tym część wpada "w czarne dziury", gdzie liczba grających sąsiadów jest znikoma.
Ci nie zadowoleni z gry lub lokalizacji chcieli by w krótkim czasie i w łatwy sposób zlikwidować konto, m.in. dlatego żeby innym nie blokować miejsca, a tu ZONK.
Chyba autorzy nie przewidzieli takiej opcji lub jest tak starannie jest ukryta, że trudno ją znaleźć.
Może by jakoś to ucywilizować, a nie na siłę łapać martwe dusze?
 

DeletedUser

Guest
Ten temat porusza raczej to, że brak opcji usunięcia konta ;) Osobiście sam go szukałem i też nie widziałem, a w FAQ nie zauważyłem też tego pytania. Ogólnie problem jest, ponieważ jedną z opcji rejestracji jest konto FB oraz G+, a te wiążą się z danymi osobowymi, które w Polsce i nie tylko są chronione, a dodatkowo powinniśmy mieć opcję ich usunięcia. Jest to niedopatrzenie, które powinno być możliwiwe szybko usunięte, gdyż zahacza trochę o GIODO.
 

DeletedUser48

Guest
Witam
Mam propozycję do przemyślenia.
Wiele osób wchodzi do gry jednym ta gra się podoba innym niekoniecznie, poza tym część wpada "w czarne dziury", gdzie liczba grających sąsiadów jest znikoma.
Ci nie zadowoleni z gry lub lokalizacji chcieli by w krótkim czasie i w łatwy sposób zlikwidować konto, m.in. dlatego żeby innym nie blokować miejsca, a tu ZONK.
Chyba autorzy nie przewidzieli takiej opcji lub jest tak starannie jest ukryta, że trudno ją znaleźć.
Może by jakoś to ucywilizować, a nie na siłę łapać martwe dusze?

Wydaje mi się, że po napisaniu do suportu oni likwidują na Twoje życzenie konto, ale pewnie ci co nie chcą grać w to nie będą się bawić.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że po napisaniu do suportu oni likwidują na Twoje życzenie konto, ale pewnie ci co nie chcą grać w to nie będą się bawić
I to powinno moim zdaniem być poprawione. Praktycznie rzecz biorąc niewiele osób wie jak się do Supportu dostać. Ile osób wie, że klikając w trakcie gry prawym klawiszem możemy otworzyć stronę Forum, profil gry na FB czy właśnie Support jako Obsługa Gry? Albo poprzez Opcje (kółko zębate w prawym dolnym), a tam wykrzyknik. I że tam można zgłaszać błędy, pytania czy łamanie zasad. Chyba nieliczni :) Ale brak tam choćby opcji usunięcia, więc nie jest to dla nich naturalne. Brak też choćby w jakimkolwiek miejscu tej opcji w jawnej postaci.
 

DeletedUser

Guest
Opcja usunięcia konta, w grze, w której tak wiele zależy od sąsiadujących z Tobą graczy jest koniecznością.
Uruchomienie gry bez tej opcji jest, w mojej opinii, jeszcze większym błędem niż uruchomienie jej bez gildii

-----

To jest tak, jakby nie dało się znaleźć graczy na mapie... oh wait..
 

DeletedUser79

Guest
Opcje w grze i tak są bardzo ubogie, bo są tam tylko ustawienia dotyczące animacji i powiadomień o używaniu punktów premium.
Trzeba chociażby dodać opcję zmiany hasła i również tak jak piszecie usunięcie konta.
 

DeletedUser

Guest
Konto można usunąć całkowicie-

Uwaga usuną się wszystkie konta zarejestrowane na danym mailu!!! Również w innych grach naszej Firmy!!!


wypełniając formularz

https://goodbye.innogames.com/login?locale=pl_PL

Zgadzam się, że opcja "zacznij od nowa" byłaby przydatna. Mam nadzieję, że kiedyś zostanie wprowadzona.

Hasło do gry można zmienić na stronie głównej.
 

DeletedUser14

Guest
Ale tak z wszystkich? :eek:
To nie pomaga, czyli support pozostaje jedynym rozwiązaniem ^^

Poza tym na forum FoE było fajne rozwiązanie - u góry było odesłanie do Supportu, więc i tutaj przydałby się taki zielony przycisk "support" koło "Użytkownicy", "Forum"... ;)
 

DeletedUser

Guest
Support jest ale nietypowo nazwany. Jako Obsługa Gry, co jest cholernie nieintuicyjne, ponieważ kojarzy się z... Tutorialem lub Instrukcją Gry ;)
 

DeletedUser9

Guest
Hikari masz go po prawej stronie pod awatarem :D
Bez sensu z tym kasowaniem - kasujesz w Elvenar a leci wszystko, wyrzuc masło lodowki to poleci tez lodowka :confused::confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
Ta obsługa gry mi się z supportem nie kojarzy :confused::confused: Poza tym to jest takim małym druczkiem, że nie da się zobaczyć za pierwszym razem :confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
@Hikari36 Dlatego trzeba być uważnym i rozgryzać oraz badać wszystko :) Tylko to pozwala być dobrym testerem przykładowo. O mnie się mówi, że mam "dotyk testera". Jeśli zacznę sprawdzać i nie "eksploduje" po godzinie, a ja nie wywalę tego na amen, to może iść na testowy :) Kiedyś zrobili głupotę i dali mi nacisnąć jeden guzik na serwerze produkcyjnym przy deployu nowej wersji - wywinął orła serwer cache'ujący :D Zaraz potem klęknęły kolejno serwery produkcyjne ;) Dzień wcześniej próba aktualizacji kodu w systemie kontroli wersji, jako jedynemu w firmie, powodowała pad systemu autoryzacji. Jedna banalna komenda: "git push" i serwer zdychał - blokując całe uwierzytelnianie w sieci firmowej. Admin gdy stanął nade mną i zobaczył krok po kroku co robię to mu kopara opadła na podłogę, bo tylko ja jako jedyny mogłem to zreprodukować i nie robiłem nic innego poza banalnym pushowaniem do repozytorium :) Od tamtej chwili miałem nieoficjalny zakaz tykania produkcji i oficjalnie testowałem całość zanim poszła na serwery produkcyjne. Oj... Wiele razy była cofka i poprawki ;)
 

DeletedUser9

Guest
Hehe no to ładnie :p
Testowanie to ciezka i zmudna praca wymagajaca doswiadczenia ktorego jeszcze troche mnie brakuje :/ A git wgl mi szwankuje jesli chodzi o shella ale jego uzywam jedynie prywatnie wiec nie problem bo moge to graficznie commity porobic itd
Ale svn mnie zaskakuje... :p
 

DeletedUser14

Guest
Wiesz, thek, Obsługa Gry bardziej kojarzy mi się z jakimś poradnikiem co jak działa, gdzie są badania, mapka, itd., a nie z Supportem :p
 

DeletedUser14

Guest
Nie zauważyłem :p Ale cieszę się, że się zgadzamy ^^
A wystarczy zmienić tylko Obsługa Gry na Support i problemu nie ma, każdy zadowolony :p
 

DeletedUser

Guest
Pewne rzeczy nie powinny być tłumaczone lub możliwie deskryptywnie. Support wystarczyłby, ale jeśli chcą już tłumaczyć jakoś to równie dobrze wystarczyło by "Dział pomocy" lub po prostu "Pomoc"
 

DeletedUser14

Guest
Dział pomocy to chyba coś jak Pomocna dłoń by było ;) A Pomoc nie mówi wprost, czy to poradnik, czy support, czy jeszcze Bóg wie co :p Więc Support jest najlepszym wyjściem, bo każdy wie o co chodzi :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry