• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody Bractw z niespodzianką!

DeletedUser2723

Guest
Dla mnie super zmiana (tak wygląda, jak zagram to zobaczę :) )
Znika najbardziej znienawidzony przeze mnie element PB :p
Jeszcze tylko BŁAGAM, dajcie podgląd skończonych produkcji na apce!!!!
niech np. 3 sek wyświetla się np. młotek/symbol towaru a kolejne 3 sek. symbol długości produkcji (1D, 3H, 5M itd. Bo strach na apce coś zbierać jak się ustawiło kilka róźnych produkcji a rano już nie ma pewności która manufa/warsztat ma co nastawione :/
W Akademii sekwencyjnie mogłyby się co 3 sek. wyświetlać symbole zrobionych czarów lub po prostu 1 czar. to nie wymaga jak sądzę ogromu prac programistycznych a byłoby kolejną WIELKĄ POMOCĄ! (do eventów także!!)
Tak niewiele doi zrobienia, a tak wiele by ułatwiło!!!!!
Ew. przycisk zmieniający tryb wyświetlania z symboli na czasy produkcji...
O przycisku UNDO na apce cofajacym jedną jedyną choćby operację, który oszczędziłby tynk na ścianie po zebraniu drewna na posąg zamiast kolejnego warsztatu, czy włosy gracza który kasując kolejną manufę lvl1 po przygodzie z rozpędu skasował eventowy budynek z zestawu, już nawet nie śmiem marzyć :p
 

DeletedUser174

Guest
nie lubie przygód... no jakoś bardzo źle na mnie działają. Zwłaszcza kowale jakoś tak wybitnie negatywnie. Są złe, niedobre, wredne, złośliwe, brzydkie ... bez sensu zupełnie niczym pryszcz w intymnym miejscu. Już nawet sama nazwa mi sie nie podoba...

a na domiar złego to w bractwie chcą mnie ukamienować bez mała za te przygody... nakaz produkcji 140 kowali... jeden to za dużo a tu x140... witki mi opadają na samą myśl... nie lubię przygód...
 

DeletedUser174

Guest
hehe no niespodzianka to Wam wyszła :D takiej niespodzianki to się nikt nie spodziewał na pewno
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak był mały problem z wydajnością i dlatego nie wszystko działało ale już powinno być ok.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Niestety przy obecnych zawirowaniach z wydajnością nie możemy jeszcze do tego dołożyć turnieju bo już na pewno wszystko klapnie. Cały czas pracują nad poprawą tego.
 

DeletedUser174

Guest
do tego odwołany turniej...

pominę juz fakt, ze w planie na przygody uwzględniliśmy akcję pt turniej!!!! Tym bardziej ze bez uprzedzenia...

jaka rekompensata za brak turnieju?
Akurat kicham na przygody.... turniej to dla mnie kilkaset punktów wiedzy i kilkadziesiąt czarów. Brak turnieju = ewidentna strata, której nie rekompensują nagrody z przygód

edit:
do tego co z ludzikami, którzy postawili wzmocnienia pod turniej? To czasowe budynki... a zegar tyka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1530

Guest
No właśnie wprowadzenie nowego systemu zadań w przygodzie to marna pociecha za brak turnieju do tego wypatrzyłem błąd z produkcja żywych towarów.
Otóż 3 i 9 godzinną produkcja żywych towarów jest zaliczana do produkcji odznak przygody
Tak więc zastanawia mnie po co dano te przygody bez dokładnego sprawdzenia co się dzieje .
<CIACH> czy wy gracze z bety wogole informujecie team o błędach jakie występują w testach nowości

//Wycięto wulgaryzm: Hajdmal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
No to rzeczywiście Przygody z niespodzianką. Tylko, że nikt się chyba nie spodziewał, że niespodzianką będzie odwołanie/przesunięcie turnieju. I teraz cały misterny plan przejścia Przygód poszedł w ... Przecież turniej miał być, pewnie nie tylko dla nas -źródłem zaklęć potrzebnych do odznak. Może, jarq, wyjaśnisz, jak teraz ludzie na niższych poziomach, bez rozbudowanej Akademii, maja narobić tych zaklęć na czas, jeżeli jedno zaklęcie się robi kilkanaście godzin?
 

DeletedUser174

Guest
Nostormo a co maja gracze do błędów????? chłopie ogarnij sie!

albo sam zacznij grać na becie i zgłaszaj błedy... ciebie to na pewno posłuchaja...
 

DeletedUser4063

Guest
@kikimora akurat tobie jednej odwołali ??? no popatrz

@jarq
gratulacje-szczerze-muli ale to tylko dowód że wreszcie zrobiliście PB Grywalnym, i to przez duże G, tak trzymać ;-)
 
Do góry